Поміркована думка• 27 января в 20:48
В кого є промокод на знижку понад 5% в аптеку 911?
Поміркована думка
• 27 января в 21:26
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Через сайт таблетки, там навіть більше ніж 5. Сьогодні купляла
А як?
Поміркована думка
• 27 января в 21:27
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Бо на таблетки завжди купуючи, але ьачу що те що треба найдешевше в 911.
ЭкстрасенсиХаЯ• 27 января в 22:23
Ответ дляПоміркована думка
А як?
Я вже зрозуміла, що ви про сайт, а не про стаціонарну аптеку. Але всерівно. Сьогодні шукала 4 препарата. 3 з них найдешевше в аптеці 911. Замовила. Прийшла, а ціна на вітрині більша в рази. Питаю, чому так? Кажуть через таблетки діють інші ціни. Різниця на одному 120 грн при вартості 360.
Поміркована думка
• 27 января в 23:34
Ответ дляТримаю свічку
Дякую! Спрацювало