Поміркована думка• 27 января в 20:48

В кого є промокод на знижку понад 5% в аптеку 911?

ЭкстрасенсиХаЯ• 27 января в 20:49
Через сайт таблетки, там навіть більше ніж 5. Сьогодні купляла
Тримаю свічку• 27 января в 20:54
автор Поміркована думка • 27 января в 21:26
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А як?
автор Поміркована думка • 27 января в 21:27
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Бо на таблетки завжди купуючи, але ьачу що те що треба найдешевше в 911.
ЭкстрасенсиХаЯ• 27 января в 22:23
Ответ дляПоміркована думка
А як?
Я вже зрозуміла, що ви про сайт, а не про стаціонарну аптеку. Але всерівно. Сьогодні шукала 4 препарата. 3 з них найдешевше в аптеці 911. Замовила. Прийшла, а ціна на вітрині більша в рази. Питаю, чому так? Кажуть через таблетки діють інші ціни. Різниця на одному 120 грн при вартості 360.
автор Поміркована думка • 27 января в 23:34
Ответ дляТримаю свічку
Дякую! Спрацювало