Добрий вечір! Шановні форумчанки, можливо хтось підкаже. Колись, в районі Нивок (на Салютній) були теплиці квіткові і там був магазинчик, де оптом можна було купити тільки но зрізані свіжі квіти, але зараз знаю що вже немає цього всього. Хто знає, підкажіть, чи є в Києві зараз такі магазини де можна купити свіжі квіти оптом?
clarkemiliya7• 13 февраля в 14:41
А я купую квіти досить часто, але завжди звертаюся тільки до Стебло — квіткового магазину у Львові. Тут завжди можна знайти найкращі квіти, які виглядають не тільки гарно, але й тримаються довго. Я ціную їхній сервіс і те, як флористи допомагають підібрати ідеальний букет для будь-якої події.Якщо ви шукаєте красиві та свіжі квіти, раджу заглянути на їхній сайт steblo.lviv.ua. Ви також можете зв’язатися з ними за телефоном 0975834265 або завітати за адресою: Стрийська, 111б, Львів.