из желе я• 28 января 2025

Як думаєте, зовнішність українок в різних регіонах відрізняється?

Можливо якісь відмінні риси
Істеріомама• 28 января 2025
Ответ дляОноВамнадо
В основному всі тут на КС зібрались, і ще трохи на фейсбуці. В реальному житті якось більше нормальні зустрічаються.
А мне кажется в реальной жизни просто хорошо шифруются.Здесь просто можно быть без маски, можно оскорбить, унизить другую - все равно ничего не будет.
Новорічна пальма• 28 января 2025
Ответ дляEmm11117
Удалено администрацией...
Теж здивована, була у Львові разів 10, у Івано- Франківську теж, багато гарних дівчат.
То дамачки недовольні шо їм хвости не заносять на ЗУ, от і зляться на все і все їм не так....
Кондуктор автобуса• 28 января 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Удалено администрацией...
Все мои мысли озвучили, и про череп тоже. С мужчинам там та же беда, как топором деланные 🤦
Новорічна пальма• 28 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
А Ви звідки, красуня не писана?)))
Реанимация• 28 января 2025
Люблю спостерігати за людьми. Щодо оцінки ’ краси’ це суто упереджена думка.
Хтось назве красунею восточний типаж з різкими рисами обличчя , комусь до вподоби льодяна скандинавська зовнішність.
Не можемо брати до уваги стиль одягу та макіяж.
Почну з півдня, бо я там народилась і виросла. Жінки чоловіки зі світлою шкірою, частіше світлий колір очей, зріст у жінок і чоловіків трішки вище середнього. Переважає русявий колір волосся. Схід. На мою особисту думку ( чому тут вважають їх гарними) більш чітка форма черепа і чітке піброділдя що робить обличчя виразним. Теж чоловіки і жінки трохи вищого зросту з пропорційною тіло будовою.
За Львів нічого сказати не можу бо я там не була.
Але розкажу за Івано-Франківську область.
Цікаво що тут виділяються декілька типажів.
Жінки і чоловіки з темнішою шкірою, але при цьому світлі очі. Характерний невисокий зріст і сухорлява фігура. Потім багато бачу жінок з так званої українською класичною красою. Це білосніжна шкіра, темне волосся і брови, і карі очі.
Фігура у жінок пісочний годинник. Саме тут я бачила багато такого тиражу в великій кількості.
Ну і ще одна категорія. Світле волосся, шкіра схильна до почервоніння , характерне кругле обличчя і дуже слабке підборіддя.часто після тридцяти років те підборіддя взагалі зникає. Фігура ( без образ) українська низькожопка. Коли пропорції тіла не рівномірні, ноги коротші за тулуб, широка талія, великі груди
Кондуктор автобуса• 28 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
А Ви звідки, красуня не писана?)))
Удалено администрацией...
Я шалунья• 28 января 2025
Да, но сейчас уже и не заметно это, потому что многие как крокодилы одинаковые.. губы страшные, филлеры, волосы и даже макияж одинаковый
Блакитне небо• 28 января 2025
Побувавши і поживши у різних регіонах України можу сказати, що дійсно зовнішністю відрізняються дівчата, але більша різниця для мене у менталитеті і темпераменті. Південні дівчата більш запальні, живі, сексуальні, і це так у любій іншій країні ближче до півдня, багато сонця- багато енергії, а чим більш на північ і захід - більш стримані і закриті, але при цьому є внутрішнє лицемірство. Мені подобаються також харків´янки, по менталитету вони ближче до півдня, ніж до заходу, щирі та доброзичливі, і гарні теж.
Слобожаночка• 28 января 2025
Ответ дляИнтимная
Автор темы и 90% тех ,кто в теме отвечают.Вы вообще адекватные? У вас в школе выше 3 не было,да?

Внешность ребёнка во Львове, когда отец из Одессы?

Ей Днепр?Папа из Чернигове мама Харьковчанка,

Хмельницький! Родители из Полтавы, сын женился на польке,...и т.д
Вы хоть понимаете что-то в етносе.
К числу историко-этнографических регионов можно отнести пограничные территории, которые были предметом межгосударственных споров или нейтральными зонами.
Почитайте о украинцах, о этнической группе, не позорьтесь....
Хватит нам уже тут свою политинфорамцию проводить, вам не откликается тема - не читайте, ищите форум Академии наук.
Идууу--уууу блин• 28 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
А мені здається, що просто поняття краси дуже різниться. Що для них гарно, для інших - несмак
Позаземний розум• 28 января 2025
Ответ дляТут как тут
Все +- одинаково, но на ЗУ и мужчины и женщины выделяются, нос тонкий крючковатый с горбинкой, маленький рот, выраженый подбородок
кстати да, у них какая то ’одинаковая’ внешность. Как будто все родственники. Думаю, что так оно и есть, они все там родственники.
Новорічна пальма• 28 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Удалено администрацией...
Ирина_Б_• 28 января 2025
отличаются не только внешне, но и внутренне)
Реанимация• 28 января 2025
Ответ дляБлакитне небо
Що хочу сказати за Харківянок.
Які вони трудолюбиві, їх кинь в поле вони там кав´ярню відкриють. І салон краси. І магазин одягу.
Харків´янин це прям знак якості що людина працюватиме на 200 відсотків
А я кумедна• 28 января 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Удалено администрацией...
Согласна. Особенно форма нижней челюсти и прикус выделяются.
Но самомнение при этом у них ого-го.
Кондуктор автобуса• 28 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Удалено администрацией...
Не угадали , но вопросов к зу думаю у многих найдется
Подрысь• 28 января 2025
красивые там, где смесь национальностей. А это города наук, где много студентов. Харьков, Днепр, Киев, Одесса.
ОноВамнадо• 28 января 2025
Ответ дляІстеріомама
Та ні, не думаю. Припускаю, є велика кількість проплачених провокаторів, за ними корисні ідіоти чи сильно емоційні підтягуються, але основна маса притомних просто не бере участі в таких дискусіях, тому і здається, що їх мало.
Новорічна пальма• 28 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
А у мене до Донбасу і мацкальських потомків і?
До чого це до краси?
Я об´їздила всю Україну крім Луганська, є скрізь страшили
Все питаю зарання• 28 января 2025
Ответ дляСадоводница
Безотносительно красивая/некрасивая, хотела написать приблизительно то же:на востоке Украины люди более славянского типажа - круглее лицо, полнее губы, нос или картошкой или пуговкой. На западе действительно луди с длинными носами, иногда крючковатыми, и тонкими губами. И лицо худое овальное. Если посмотреть в сторону западной европы, то у них у всех какие-то более тонкие, удлиненные черты, ближе к запдной укр. А круглолицые славяне - ближе к рос. Собственно, вполне закономерно
Ага, що ближче до сходу, то більше слов’ян). А за порєбріком узагалі всі слов’яни). Особливо буряти, чеченці..
А я кумедна• 28 января 2025
Ответ дляИнтимная

Вы хоть понимаете что-то в етносе.
В Днепре на одну пару, где папа из Чернигова, а мама из Харькова 1000 пар, где оба из Днепра.
Мыслите чуть шире
Тирамісу на терасі• 28 января 2025
Удалено администрацией...
Все питаю зарання• 28 января 2025
Ответ дляЩебетушка
А в Києві навпаки, йдуть красуні і мовою спілкуються, а страшили з неправильною формою щелепи - кацапською, і вони ж на форумах пишуть про ´мой родной русский´)))
Удалено администрацией...
Реанимация• 28 января 2025
Ответ дляА я кумедна
Но самомнение при этом у них ого-го.
Якщо брати до уваги характер.
То наприклад, в мене в Херсоні, людина буде помирати на вулиці її переступлять і далі підуть.
Якщо хтось баче як грабують магазин, бьють чоловіка, гвалтують жінку, він обов´язково зробить вигляд що не баче.
То так, на заході країни людям до всього є діло. .
Їм зібратись громадою вирішити якесь питання на раз два.
Ще тут в громадах є таке чудове дійство як толока.
Коли люди збираються разом і роблять якусь гарну справу ( дитячий майданчик, парк деревами насадити, дорогу підлатати)
Новорічна пальма• 28 января 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Удалено администрацией...
Угу, а в Одесі були євреї тільки з короткими носами)))
В мене співробітниця з Івано- Франківська, тут багатьом далеко до неї.
Мій керівник, киянин, вже не знає як до неї підкатити.
Те що горді вони це так.
Кондуктор автобуса• 28 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
До чого це до краси?
Ну вам есть с чем сравнивать 🤷
Блакитне небо• 28 января 2025
Ответ дляРеанимация
Що хочу сказати за Харківянок.
так, згодна). Хоч я сама з півдня, але зараз ВПО і живу на межі центральной і західної, то спілкування є з дівчатами з різних регіонів, то мені легше всього спілкуватися з харків´янками, а ось з місцевими і тим паче з дівчатами з західної є свої складнощі, пов´язані з менталитетом. І навіть якщо подивитися по адаптації, то дівчата з Півдня і Харкова вже працюють, повідкривали тут бізнес і ще встигають волонтерити.
Все питаю зарання• 28 января 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Удалено администрацией...
Та ви що? Зі Львова ж усі виїхали на пособія, а квартири поздавали вашим). Не впізнаєте своїх?)
Тирамісу на терасі• 28 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Те що горді вони це так.
Я не знаю,как в Одессе,я там не была,я сравниваю Днепр,Киев,Винницу и Львов с Закарпатьем
За ким я буду?• 28 января 2025
Ответ дляОмлетик
То звідки така невихована і зла жінка? Скажіть, що б ваше місто чи село оминати
А в чому її невихованість? В тому, що кацапню у всіх їхніх проявах ненавидить?