из желе я• 28 января 2025

Як думаєте, зовнішність українок в різних регіонах відрізняється?

Можливо якісь відмінні риси
3@йk@• 28 января 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Удалено администрацией...
Это стопроцентно девушки из Днепра, Одессы, Полтавы или Харькова
Слобожаночка• 28 января 2025
Ответ дляІстеріомама
Читаю ответы... И еще кто-то считает, что наши женщины не злые и не коварные?
Обоср@ли друг-друга как могли Ни такта, ни культуры, ни женской мудрости.
Пытаюсь лишь одно понять: такие ’добрые’ женщины только у нас или везде?
везде, не переживайте
Новорічна пальма• 28 января 2025
Ответ дляЩебетушка
А в Києві навпаки, йдуть красуні і мовою спілкуються, а страшили з неправильною формою щелепи - кацапською, і вони ж на форумах пишуть про ´мой родной русский´)))
Ви що, мені тут за відповідь укрвїнською сказали що я з ЗУ)))
Тільки руцькоязичні можуть бути красивими і гуляти по великих містах))
А ще кажуть мова немає значення. Он як має, навіть впливає на красу))
Тирамісу на терасі• 28 января 2025
Ответ дляЛялька в колисці
Я сама родилась и прожила немало лет в Днепре. Да, наши днепрянки очень манерные, много уходенных и одетых со вкусом. Но и много заносчивых. По презрительному и заносчивому взгляду могут реально потягаться с львовянками
Ода,презрительный и заносчивый взгляд львовянок,это в точку,лучше и не скажешь
Все питаю зарання• 28 января 2025
Ответ дляИнтимная
Автор темы и 90% тех ,кто в теме отвечают.Вы вообще адекватные? У вас в школе выше 3 не было,да?

Внешность ребёнка во Львове, когда отец из Одессы?

Ей Днепр?Папа из Чернигове мама Харьковчанка,

Хмельницький! Родители из Полтавы, сын женился на польке,...и т.д
Вы хоть понимаете что-то в етносе.
К числу историко-этнографических регионов можно отнести пограничные территории, которые были предметом межгосударственных споров или нейтральными зонами.
Почитайте о украинцах, о этнической группе, не позорьтесь....
Ця тема не про зовнішність. Її мета - захейтити і принизити мешканців західних областей. Невже це не зрозуміло?
Электричка• 28 января 2025
Ответ дляПовітруля
Майже всі там з важким видвинутим вперед підборіддям. І у Львові теж.
Дивно,у якому Львові ви були цікаво? Бо в мене і в моїх сестер такого нема. Таке щось пишете.
Усатая полосатая• 28 января 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Удалено администрацией...
😁
Новорічна пальма• 28 января 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Удалено администрацией...
Реанимация• 28 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Удалено администрацией...
Тут трошки треба притримати коней .
Ми хоч і впо. Але ми громадяни своєї країни. І маємо повне право жити хоч в Ужгороді хоч в Чернігові. Ніхто нас у себе в хаті не приймав і своїм хлібом не кормив. А тому давати вказівки кому куди їхати в як себе вести не мають морального права
Тирамісу на терасі• 28 января 2025
Ответ дляEmm11117
Удалено администрацией...
Та у Львові більшість евреї,це історично польсько-еврецське місто,куди не ткнеш,всюди пропадеш.А жидами дуже образливо називати.Навіть,тут у коментах, львів´янок видно,злість та пиха одразу пре
Бесбардак• 28 января 2025
На полном серьезе задаете такой вопрос при сегодняшнем уровне глобализации? И при том что последние лет 80 селили переселяли куда угодно жителей из одной перди в другую? Срачная темка.
В курсі діла• 28 января 2025
Ответ дляШвабристка
То, что откровенно бросается в глаза. Не высокий рост, руки длиннее средне статистических, широкая спина и узкий таз. Да, это регион, угадайте какой?
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 28 января 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Для кацапорылых работы не початый край
Темы с ценами на квариры уже не заходят.принялись обсырать внешность жителей запада Украины))))
Новорічна пальма• 28 января 2025
Ответ дляРеанимация
Тут трошки треба притримати коней .
Ну це адресовано, тим кому скрізь все не те, а якщо Ви нормальна людина, живіть собі.
Я працю ІТ сфері, є проекти з урядом, є інфо, що після війни буде цифровий аналіз, от всі какая разніца путін приди, будуть мати наслідки.
Але якщо, людина адекватна, то все буде норм!
В курсі діла• 28 января 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Как же мне хорошо. Здесь срач между югом, востоком и западом. А я родилась на севере, моя бабушка по папе из Одессы, дедушка по папе - из Харькова, бабушка по маме с запада, а дед, вообще, поляк 😂
А я з Польавськоі області)) теж не згадують. Але у нас такий типаж жінок, що легко вгадується: більшість круглолиці з миловидними крупними рисами, густими бровами і темно-русяві. Як правило середнього або вище середнього зросту і з бедрами що треба 🙂
Тирамісу на терасі• 28 января 2025
Ответ дляРеанимация
Тут трошки треба притримати коней .
Да,я тоже часто слышу во Львове,понаехали.Так удивительно,я ж не на пособии и не на содержании их.Переехала в безопасный регион,снимаю,работаю,никого не трогаю.Большинство ВПО,которых я знаю,по окончании войны уедут из ЗУ,совершенно недружественный к остальной стране регион,кому ж они будут свои халупы по 10 тысяч сдавать..
Prervana• 28 января 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Ну й ви далеко не красотка .
Я по типажу татарка, меня можно в этой теме и не обсуждать, тут про украинок этнических речь вроде. И тема не о красоте, а о разности внешности
Володарка мрій• 28 января 2025
Ответ дляРеанимация
Тут трошки треба притримати коней .
Громадяни ?
Ви коменти читали
Ирина-bbd0• 28 января 2025
Ответ дляРеанимация
Тут трошки треба притримати коней .
Кстати многих на западе Украины с 2014 и принимали и кормили бесплатно
Но задача же темы и обиженок обосрать )))
Коко На Страже• 28 января 2025
Дано: автор була активна півгодини на початку теми. Тема з анонімами, створена вночі. Далі набігли всякі в шоколаді, віщаючи про негарних, недолугих, злих і т.д. жительок ЗУ. Запитання: мета створення теми?
P.S. Адміни, ау?
Штора с кисточкой• 28 января 2025
Ллють гидоту на кожен регіон (особливо ЗУ) і активно лайкають…
Яка цікава забава.. 🤦🏻‍♀️
Володарка мрій• 28 января 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
А інші дописи так і просякнуті «любовʼю «
Ирина-bbd0• 28 января 2025
Ответ дляКоко На Страже
P.S. Адміни, ау?
Ночью кацапорылые создают вот такие вот анонимные срачи
Пусть шкрябают ногтями.работа у них такая
ПушАпница• 28 января 2025
Так відрізняються, і як хтось писав в темі можна прослідкувати особливо в селах , Я з Чернігівської обл , і є село біля кордону з білорусією ( ми туди часто іздили на Дніпро відпочивати ) та навіть не село а села , там поруч вони всі , то я звернула увагу скільки там багато людей зі світлим волоссям , от такий тип зовнішності , Про красиві некрасиві читати ну сміхота просто , Э в нас знайомий приіхав з Одесси до Чернігова і розказував що дівчата в нас негарні а от в Одесі !! Ооо там всі гарні , Кажу йому Славік ! Я коли приїжджаю в Одесу теж гарна 😂, Нема такого що там гарні там ні , А от тип зовнішності є , На західній переважно темне волосся , гострі довгі носи , тонкі вуста , от тут вже скидали фото , А на півночі в нас більше русявих круглолицих і ніс як картопля , типова галушка 😂, Ну щоб казати в Дніпрі гарні там не гарні у Львові чи навпаки , дівчата це просто несусвітні дурниці
Борщичок• 28 января 2025
Ответ дляЖертва интернета
Удалено администрацией...
2410diana2410• 28 января 2025
Ответ дляТайТаке
Донбас?
Не надо) в Донецке очень красивые девушки
Реанимация• 28 января 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Громадяни ?
Ви коменти читали
Да? Треба подивитись квартиру для купівлі десь в Коломиї.
Ирина-bbd0• 28 января 2025
Ответ дляБорщичок
Удалено администрацией...
БоВжеВільна• 28 января 2025
поставь мне 5 девушек разных - в жизни не скажу кто из какой области
Володарка мрій• 28 января 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Про халупи не заводьте шарманку .
Військовим за скільки халупи здаєте ?