из желе я• 28 января 2025
Як думаєте, зовнішність українок в різних регіонах відрізняється?
Можливо якісь відмінні риси
3@йk@• 28 января 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Удалено администрацией...
Это стопроцентно девушки из Днепра, Одессы, Полтавы или Харькова
Слобожаночка• 28 января 2025
Ответ дляІстеріомама
Читаю ответы... И еще кто-то считает, что наши женщины не злые и не коварные?
Обоср@ли друг-друга как могли
Ни такта, ни культуры, ни женской мудрости.
Пытаюсь лишь одно понять: такие ’добрые’ женщины только у нас или везде?
Обоср@ли друг-друга как могли
везде, не переживайте
Новорічна пальма• 28 января 2025
Ответ дляЩебетушка
А в Києві навпаки, йдуть красуні і мовою спілкуються, а страшили з неправильною формою щелепи - кацапською, і вони ж на форумах пишуть про ´мой родной русский´)))
Ви що, мені тут за відповідь укрвїнською сказали що я з ЗУ)))
Тільки руцькоязичні можуть бути красивими і гуляти по великих містах))
А ще кажуть мова немає значення. Он як має, навіть впливає на красу))
Тирамісу на терасі• 28 января 2025
Ответ дляЛялька в колисці
Я сама родилась и прожила немало лет в Днепре. Да, наши днепрянки очень манерные, много уходенных и одетых со вкусом. Но и много заносчивых. По презрительному и заносчивому взгляду могут реально потягаться с львовянками
Ода,презрительный и заносчивый взгляд львовянок,это в точку,лучше и не скажешь
Все питаю зарання• 28 января 2025
Ответ дляИнтимная
Автор темы и 90% тех ,кто в теме отвечают.Вы вообще адекватные? У вас в школе выше 3 не было,да?
Внешность ребёнка во Львове, когда отец из Одессы?
Ей Днепр?Папа из Чернигове мама Харьковчанка,
Хмельницький! Родители из Полтавы, сын женился на польке,...и т.д
Вы хоть понимаете что-то в етносе.
К числу историко-этнографических регионов можно отнести пограничные территории, которые были предметом межгосударственных споров или нейтральными зонами.
Почитайте о украинцах, о этнической группе, не позорьтесь....
Вы хоть понимаете что-то в етносе.
Ця тема не про зовнішність. Її мета - захейтити і принизити мешканців західних областей. Невже це не зрозуміло?
Электричка• 28 января 2025
Ответ дляПовітруля
Майже всі там з важким видвинутим вперед підборіддям. І у Львові теж.
Дивно,у якому Львові ви були цікаво? Бо в мене і в моїх сестер такого нема. Таке щось пишете.
Новорічна пальма• 28 января 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Удалено администрацией...
Реанимация• 28 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Удалено администрацией...
Тут трошки треба притримати коней .
Ми хоч і впо. Але ми громадяни своєї країни. І маємо повне право жити хоч в Ужгороді хоч в Чернігові. Ніхто нас у себе в хаті не приймав і своїм хлібом не кормив. А тому давати вказівки кому куди їхати в як себе вести не мають морального права
Тирамісу на терасі• 28 января 2025
Ответ дляEmm11117
Удалено администрацией...
Та у Львові більшість евреї,це історично польсько-еврецське місто,куди не ткнеш,всюди пропадеш.А жидами дуже образливо називати.Навіть,тут у коментах, львів´янок видно,злість та пиха одразу пре
Бесбардак• 28 января 2025
На полном серьезе задаете такой вопрос при сегодняшнем уровне глобализации? И при том что последние лет 80 селили переселяли куда угодно жителей из одной перди в другую? Срачная темка.
В курсі діла• 28 января 2025
Ответ дляШвабристка
То, что откровенно бросается в глаза. Не высокий рост, руки длиннее средне статистических, широкая спина и узкий таз. Да, это регион, угадайте какой?
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 28 января 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Для кацапорылых работы не початый край
Темы с ценами на квариры уже не заходят.принялись обсырать внешность жителей запада Украины))))
Новорічна пальма• 28 января 2025
Ответ дляРеанимация
Тут трошки треба притримати коней .
Ну це адресовано, тим кому скрізь все не те, а якщо Ви нормальна людина, живіть собі.
Я працю ІТ сфері, є проекти з урядом, є інфо, що після війни буде цифровий аналіз, от всі какая разніца путін приди, будуть мати наслідки.
Але якщо, людина адекватна, то все буде норм!
В курсі діла• 28 января 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Как же мне хорошо. Здесь срач между югом, востоком и западом. А я родилась на севере, моя бабушка по папе из Одессы, дедушка по папе - из Харькова, бабушка по маме с запада, а дед, вообще, поляк 😂
А я з Польавськоі області)) теж не згадують. Але у нас такий типаж жінок, що легко вгадується: більшість круглолиці з миловидними крупними рисами, густими бровами і темно-русяві. Як правило середнього або вище середнього зросту і з бедрами що треба 🙂
Тирамісу на терасі• 28 января 2025
Ответ дляРеанимация
Тут трошки треба притримати коней .
Да,я тоже часто слышу во Львове,понаехали.Так удивительно,я ж не на пособии и не на содержании их.Переехала в безопасный регион,снимаю,работаю,никого не трогаю.Большинство ВПО,которых я знаю,по окончании войны уедут из ЗУ,совершенно недружественный к остальной стране регион,кому ж они будут свои халупы по 10 тысяч сдавать..
Володарка мрій• 28 января 2025
Ответ дляРеанимация
Тут трошки треба притримати коней .
Громадяни ?
Ви коменти читали
Ирина-bbd0• 28 января 2025
Ответ дляРеанимация
Тут трошки треба притримати коней .
Кстати многих на западе Украины с 2014 и принимали и кормили бесплатно
Но задача же темы и обиженок обосрать )))
Коко На Страже• 28 января 2025
Дано: автор була активна півгодини на початку теми. Тема з анонімами, створена вночі. Далі набігли всякі в шоколаді, віщаючи про негарних, недолугих, злих і т.д. жительок ЗУ. Запитання: мета створення теми?
P.S. Адміни, ау?
Штора с кисточкой• 28 января 2025
Ллють гидоту на кожен регіон (особливо ЗУ) і активно лайкають…
Яка цікава забава.. 🤦🏻♀️
Володарка мрій• 28 января 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
А інші дописи так і просякнуті «любовʼю «
Ирина-bbd0• 28 января 2025
Ответ дляКоко На Страже
P.S. Адміни, ау?
Ночью кацапорылые создают вот такие вот анонимные срачи
Пусть шкрябают ногтями.работа у них такая
ПушАпница• 28 января 2025
Так відрізняються, і як хтось писав в темі можна прослідкувати особливо в селах , Я з Чернігівської обл , і є село біля кордону з білорусією ( ми туди часто іздили на Дніпро відпочивати ) та навіть не село а села , там поруч вони всі , то я звернула увагу скільки там багато людей зі світлим волоссям , от такий тип зовнішності , Про красиві некрасиві читати ну сміхота просто , Э в нас знайомий приіхав з Одесси до Чернігова і розказував що дівчата в нас негарні а от в Одесі !! Ооо там всі гарні , Кажу йому Славік ! Я коли приїжджаю в Одесу теж гарна 😂, Нема такого що там гарні там ні , А от тип зовнішності є , На західній переважно темне волосся , гострі довгі носи , тонкі вуста , от тут вже скидали фото , А на півночі в нас більше русявих круглолицих і ніс як картопля , типова галушка 😂, Ну щоб казати в Дніпрі гарні там не гарні у Львові чи навпаки , дівчата це просто несусвітні дурниці
Борщичок• 28 января 2025
Ответ дляЖертва интернета
Удалено администрацией...
2410diana2410• 28 января 2025
Ответ дляТайТаке
Донбас?
Не надо) в Донецке очень красивые девушки
Реанимация• 28 января 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Громадяни ?
Ви коменти читали
Да? Треба подивитись квартиру для купівлі десь в Коломиї.
БоВжеВільна• 28 января 2025
поставь мне 5 девушек разных - в жизни не скажу кто из какой области
Володарка мрій• 28 января 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Про халупи не заводьте шарманку .
Військовим за скільки халупи здаєте ?