ГороховаЯ• Изменено 28 января в 20:21

Не можу спинитись жерти

Намагаюся худнути . Рахую калорії . Мета триматися в межах 1400-1450.
Цілий день мені нормально . Сніданок десь 300 калорій , обід 500, ну і на вечерю лишаю собі найбільше , бо знаю свою проблему , мені ввечері треба шось підгризати. Ну от зʼїла свою норму і сиджу мучуся . Я не голодна але мене аж ламає так хочу ще щось зʼїсти . Цукерки і солодощі не люблю . Але обожнюю сухофрукти і горіхи . А вони такі калорійні 😭 От сиджу і чую як мене з кладовки кличе сушена журавлина , фініки, бананові чіпси . Це нестерпно до такої міри що вже починаються думки : « не така вже я й товста. Ніяке тіло мрії не варте таких страждань . Сьогодні зʼїм а завтра почну з чистого аркуша ( не почну )».
Чого я така слабачка?
Аль де Барановна• 28 января в 20:21
Пейте что-нибудь.
автор ГороховаЯ • 28 января в 20:22
Ответ дляАль де Барановна
Пейте что-нибудь.
Вино?
Хочу вина 🤣з горішками
Руда ліса• 28 января в 20:22
Не держіть дома сухофрукти. З горіхів можна вписати в раціон мигдаль і арахіс, вони високобілкові.
Руда ліса• 28 января в 20:22
Ответ дляГороховаЯ
Вино?
Хочу вина 🤣з горішками
Воду))
Видна міленіалка• 28 января в 20:24
Ответ дляГороховаЯ
Вино?
Хочу вина 🤣з горішками
Авторе, я з вами! Давайте разом хотіти?
Личко Невеличке• 28 января в 20:25
Терпіть, попийте води, ви ж не слабачка!
автор ГороховаЯ • 28 января в 20:25
Ответ дляРуда ліса
Боюся що те що можна вписати для мене ні про що . Нашо його взагалі тоді їсти якщо не наїстися . Це тільки подразники себе ті 5-10 шт.
Тримаю вдома бо я не одна живу . Чоловік і діти теж це люблять .
Місячне Сяйво• 28 января в 20:26
Наступна тема:порадьте, чим рятуєтесь від депресії
Аль де Барановна• 28 января в 20:26
Ответ дляГороховаЯ
Вино?
Хочу вина 🤣з горішками
Я пью чай без сахара обычно. Иди теплую воду. Вы можете и вино. Я так понимаю, не так сильно вам то похудение и нужно.
автор ГороховаЯ • 28 января в 20:27
Ответ дляЛичко Невеличке
Я слабачка . Я вже пішла погуляла годину що б не мати можливості їсти , тепер ось піду у ванну закриюся , маску намажу чи в душ полізу аби не в кладовку .
Так хотіла серіал подивитись але тоді точно зірвуся .
автор ГороховаЯ • 28 января в 20:28
Ответ дляМісячне Сяйво
Чого?
Личко Невеличке• 28 января в 20:29
Ответ дляГороховаЯ
Слухайте, ну ви цілий тримались, от нащо воно треба на ніч, зранку доженетесь
Місячне Сяйво• 28 января в 20:30
Ответ дляГороховаЯ
Чого?
Постійно себе стримувати в бажанні
автор ГороховаЯ • 28 января в 20:30
Ответ дляМісячне Сяйво
Постійно себе стримувати в бажанні
То шо виходить або жирна або депресивна ?
Такоє…
В шоколаде• 28 января в 20:33
Ответ дляМісячне Сяйво
сексом та прес качайте
Місячне Сяйво• 28 января в 20:34
Ответ дляГороховаЯ
Такоє…
Чому? Їжте, але тарілку заменіть на меншу. Дієта, це для якогось випадку доречна. А , якщо надовго, треба міняти відношення до їжи.
Місячне Сяйво• 28 января в 20:36
Ответ дляВ шоколаде
сексом та прес качайте
Та, мені поради не треба..
Тут как тут• 28 января в 20:39
Я уже вторую неделю худею. Первую неделю ела на 1500ккал. вторую на 1300 ккал. делаю 3 приема пищи и сладкий полезный перекус. Например белковые чизкейки( творог, яйцо, сахарозам., ягоды замор.- запекаю) И делают так: завтрак сьела, делаю чай и часть сладкого чизкейка, так же на обед и ужин, т.е заканчиваю чем то сладким и после этого уже не тянет на вкусняшку.
автор ГороховаЯ • 28 января в 20:40
Ответ дляМісячне Сяйво
Ну то а я шо роблю? У мене по суті тоді не дієта а зменшена тарілка))) Я їм все але намагаюся вписати в калораж.
Видна міленіалка• 28 января в 20:41
Ответ дляГороховаЯ
Такоє…
Давайте забухаєм? І плювати на все!
В шоколаде• 28 января в 20:42
ешьте не более 250 грамм за присест,с интервалом в 3-4 ч,в январе у меня -3 кг
ГонУрова дівка• 28 января в 20:54
Ответ дляГороховаЯ
Яка вага?
Місячне Сяйво• 28 января в 20:55
Ответ дляГороховаЯ
Так, ви ж, калорії рахуєте, а не їсте ,просто зменшену порцію. Наприклад, схудните, що далі все життя рахувати?
Освічую темряву• 28 января в 20:56
я така сама... не хочу їсти, але так хочеться щось запхати в рота для отримання дози дофаміну. То я заміняю будь якими заняттями поза домом - танці, фітнес, курси різні. Але це повинно приносити задоволення - отримати необхідну дозу дофаміну, щоб не добирати його їжею
Наверняка• 28 января в 21:09
Ответ дляГороховаЯ
Вино?
Хочу вина 🤣з горішками
Автор, хотела посоветовать вам есть редьку, но пожалуй я хочу к вам пить вино с орешками🤣
Самоучка• 28 января в 21:18
Если очень тянет что-то вечером пожевать, то чищу и ем морковку
Самоучка• 28 января в 21:18
Автор, а вес какой у вас?
Тільки не про гроші• 28 января в 21:22
Так не беріть жменю, ходіть їжте по одному горіху. Я так з печивом роблю, люблю його не можу, але вже за третім-четвертим навіть вставати з дивану лінь, так і худаю по троху завдяки ліні
Просериарила молодость• 28 января в 21:40
Так а сколько кг и сколько хотелось бы? А главное, зачем?🤓
ЧорноброваЯ• 28 января в 21:41
Ответ дляСамоучка
Я пыталась, ну не могу я запихнуть в себя ту морковку, если она не соломкой, не соленая и без сметаны с чесночком🤣