Кумедна• Изменено 28 января 2025

У мене ніколи не було нічого хорошого у житті

Я виросла в селі в релігійній родині, хотіла скоріше з´їхати від них. Потім з´їхала і поступила в університет. Думала знайду друзів там, але мене булили і я закрилася в собі. На роботу пішла куди брали, бо не вірила в себе, думала, що всі кращі за мене. Зараз працюю де прийдеться, бо не беруть без релевантного досвіду. Чоловіки мало на мене звертали увагу в молодості. Мабуть, через той заправлений і знервований вигляд. Зараз я взагалі на це забила. Буду доживати як є. В житті ніколи нічого приємного не було.
Girly_girl• 28 января 2025
Улушайте свою жизнь, свою самооценку, повышайте образование и все наладится

НеВРотик• 28 января 2025
Так не бывает, шо ’нічого хорошого’.
Если Вы раком не больны, руки-ноги на месте, Вам не 80+ лет, Вы не в концлагере, не голодаете, есть крыша над головой - уже достаточно поводов для счастья и радостей.
Запасная спина• 28 января 2025
Вы живёте так, как решили сами.
Хтомолодець? Я!• 28 января 2025
Яка скотина поставила дівчині клоуна?
Україна понад усе!• 28 января 2025
Пересмотреть работу, поведение внешний вид, поверить в себя и все будет ок, из опыта пишу
АБВГДейка• 28 января 2025
А яке б життя ви хотіли?
Якою хочете бути?
Янка-угомонись• 28 января 2025
А сколько Вам сейчас?

So_so• 28 января 2025
Как посмотреть. Вы на диализе?
автор Кумедна • 28 января 2025
Ответ дляАБВГДейка
А яке б життя ви хотіли?
Якою хочете бути?
Хочу мати достатньо грошей, щоб я могла собі хоча б середній рівень життя. Бо в дитинстві банка кукурудзи, то був делікатес на свято. Все постійно записували в зошит у борг у місцевому магазині.
PORKA• 28 января 2025
Автор, вам потрібні друзі. Не переставайте вірити в себе.
АБВГДейка• 28 января 2025
Ответ дляКумедна
То вже ваше минуле. Його вже не змінити.
Що ви зараз можете зробити щоб краще стало?
автор Кумедна • 28 января 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
А сколько Вам сейчас?
27 вже
Млинець Мій• 28 января 2025
Давайте по пунктам из вашей бедоси:1вы жили в семье,2 вы поступили в университет,3 вас взяли на работу,4 у вас есть интернет.......Что еще нужно?
PORKA• 28 января 2025
Ответ дляКумедна
27 вже
У вас абсолютно все ще попереду. Але не чекайте, а дійте. Бо життя коротке. Не бійтеся. Всі подорожі починаються з маленьких кроків. А цей настрій - тимчасовий.
автор Кумедна • 28 января 2025
Ответ дляPORKA
В цьому вся справа, бо в моєму віці люди шукають схожих професійно або в матеріальному плані. Бо я фінансово, наприклад, не потягну катання на лижах
Шалена невинність• 28 января 2025
Ответ дляКумедна
27 вже
Ёпрст, я думала лет под 50. Самое время начать искать контакт с собой
PORKA• 28 января 2025
Ответ дляКумедна
Лижі дуже багатьом недоступні. Є інші інтереси.
Мейк-ап форева• 28 января 2025
Ответ дляКумедна
А яка у Вас зараз зарплатня?
АБВГДейка• 28 января 2025
Ответ дляКумедна
Нащо кататися на лижах, якщо тим ніколи не займалися?
Робіть що любите робити: запишіться в хорі співати, якщо вмієте та любите. Може спорт вам подобався, бігати почніть.
Основне - робити що ви хочете, а не те, щоб іншим подобається

-Ань-• 28 января 2025
Ответ дляКумедна
27 вже
Пора брати відповідальність за своє життя на себе.
ХикориДикори• 28 января 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Яка скотина поставила дівчині клоуна?
Недо@бана
Невісточка ж• 28 января 2025
Счастье только в вашей голове, в вашем сердце.Только вы решаете быть счастливой или нет.
Каляка маляка• 28 января 2025
Ответ дляКумедна
27 вже
тю автор...мені 34. намагаюсь вскочити в айті. А вам всього! 27
Eva-001• 29 января 2025
Вам 27, а вы вспоминаете, что ’мужчины мало обращали на вас внимание в молодости’. Старушка, ёлки 🙂 Да в 30 лет жизнь только начинается... А потом в 40, и в 50 😃 Здесь столько классных советов вам уже дали, не буду повторяться. Просто живите, здесь и сейчас. Просто радуйтесь тому что есть, ведь многим, очень многим, прям в эту секунду стократ хуже. И просто расслабьтесь:
Обращеница• 29 января 2025
Якщо у вас немає зараз змоги спілкуватися з подругами, зустрічатися з чоловіками - використайте цей час на своє благо: навчайтеся, опановуйте щось нове, що згодом, через рік-два-три дасть вам змогу підвищити ваш статус.
Ну а починала б я з психолога.
З родзинкою• 29 января 2025
Ответ дляКумедна
Я ще в минулій вашій темі говорила, що якщо ви закомплексована і бідна то не варто шукати спілкування з успішними і забезпеченими.

Ви з ними на різних рівнях
І, навіть, не по рівню грошей.

Ви різні по сприйняттю світу, в поглядах на життя, в ставленні до грошей, роботи, в розумінні того як можна використовувати життєві можливості, в тому як треба розвиватися і покращувати своє життя тощо.

Щоб мати таке коло спілкування то спочатку самі маєте стати успішною. Маєте себе переробити, маєте змінити своє мислення. А головне маєте не просто хотіти, а щось робити для цього. Хіба ви щось робите? Ні.

А якщо неспроможні то краще шукайте собі друзів вашого рівня. Якщо ви на мінімалці то кращою подругою буде така сама дівчина на мінімалці. Вона не скаже ’поїхали в Карпати на лижах кататися’. Бо в неї з грошима туго і вона знатиме, що у вас з грошима туго. Вона скаже ’гарна погода, пішли в парк погуляємо, кави вип´ємо, попліткуємо’

Починати треба з себе..
автор Кумедна • 29 января 2025
Ответ дляЗ родзинкою

Ви з ними на різних рівнях
І, навіть, не по рівню грошей.

Починати треба з себе..
Я до успішних не набиваюся в друзі. Зрозуміло, що їм зі мною буде не цікаво
автор Кумедна • 29 января 2025
Ответ дляАБВГДейка
Намагаюся навчитися новому, що дасть мені змогу заробляти в майбутньому.
Варена цибуля• 28 февраля 2025
Тоже самое, кроме села и религійной семьи(
Варена цибуля• 28 февраля 2025
Ответ дляКумедна
27 вже
Ну мне 28, но уже ничего не хочу