КаРаКаТиЦа• 28 января 2025

Чи погоджуватися на підвищення?

Справа така: працюю в хорошому відділі за нормальну зп для мене більш менш (20 тис), колектив також хороший, працювати мені комфортно, тут я 2 роки. До цієї роботи в мене були гірші (і колектив, і роботи в рази більше). Зараз мені пропонують стати керуючою відділення, але не нашого, а чужий підрозділ. Боюсь як це сприймуть і мої колеги, і тамтешні...(там в основному старші жінки). Зп вища майже в 3 рази, з роботою на перший погляд справлюсь, але вона буде для мене новою....що робити?
Эта_Шикарна)• 28 января 2025
Погоджуватись.
Невидимка Майя• 28 января 2025
Все от вас зависит. Для кого- то цель быть начальником, для кого-то- страшный сон. Решать только вам, не нам.
Чудо в декрете• 28 января 2025
В 3 рази? Звичайно так
Тримайтесь по максимуму на новому місці, адже та. Місяць роботи як тут 3. Тобто там попрацювали рік і те саме як тут рік попрацювали і два роки відпочиваєте
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 января 2025
Соглашаться) Вы же не ради коллег (и их мнения) на работу ходите и работаете, а ради денег?
Головний кошак• 28 января 2025
Звісно погоджуватися
Мой завтрак• 28 января 2025
погоджуватися.
на підвищення за наявності відділень завжди в інше переводять, в своєму складно стати керівником тим, з ким чаї ганяли.
Голубая фишка• 28 января 2025
Чудова перспектива
18 мнеУЖЕ• 28 января 2025
Зп в 3 рази більша? І вы ще думаєте? Головний мотиватор роботи то зарплата:)
Ранковий базар• 29 января 2025
Тю. Звичайно) я завжди погоджуюсь. Гроші ще нікому не завадили)