Ms. Любмая жена• 29 января 2025

Едите ночью?

Результат:
вже голосів: 145
75 (51.72%) Нет
44 (30.34%) Да
26 (17.93%) Иногда
Электричка• 29 января 2025
Никогда. Самый поздний перекус может быть в 8-9 и то очень редко. Ужин в 6-7 и все
Чаклунка-ведунка• 29 января 2025
Дуже рідко і, зазвичай, якщо ввечері вип´ю алкоголь. Тоді тягне бутербродик з´їсти - прям заснути не можу.
А так - ні. Якось спокійно лягаю під ковдру і засинаю.
В мене інша ’боротьба’: фільми наніч. Аби на ранок встати свіжою і виспаною, я маю заснути десь о 22-23 годині. Але якщо починаю дивитися фільм якийсь цікавий, то не засну, поки не додивлюся. Через це на ранок встаю злюща, опухла і з червоними очима. Розумна людина б перервала фільм і додивилася наступного дня. Але не я.
Новорічна пальма• 29 января 2025
Ответ дляВічний двигун
Они уже лет 10 не такие как раньше.
Раньше это были большие увесистые вафли. Сейчас тонкие хрупкие вафельки. На авк наверное сменилось руководство.
И съело все старые Гулливеры
Говорю відверто• 29 января 2025
Привет хрюшки хрю хрю
Мадам Тю-лю-лю• 29 января 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Нет ужин ни при чем. Это за завтрак и обед
Ну дома-то я завтракаю и обедаю. Без ужина. И прироста нет.
Губки-уточкой• 29 января 2025
Раз на рік (з 31 грудня на й січня).