Ms. Любмая жена• 29 января в 01:31

Едите ночью?

Результат:
вже голосів: 145
75 (51.72%) Нет
44 (30.34%) Да
26 (17.93%) Иногда
Электричка• 29 января в 09:04
Никогда. Самый поздний перекус может быть в 8-9 и то очень редко. Ужин в 6-7 и все
Чаклунка-ведунка• 29 января в 09:09
Дуже рідко і, зазвичай, якщо ввечері вип´ю алкоголь. Тоді тягне бутербродик з´їсти - прям заснути не можу.
А так - ні. Якось спокійно лягаю під ковдру і засинаю.
В мене інша ’боротьба’: фільми наніч. Аби на ранок встати свіжою і виспаною, я маю заснути десь о 22-23 годині. Але якщо починаю дивитися фільм якийсь цікавий, то не засну, поки не додивлюся. Через це на ранок встаю злюща, опухла і з червоними очима. Розумна людина б перервала фільм і додивилася наступного дня. Але не я.
Новорічна пальма• 29 января в 09:42
Ответ дляВічний двигун
Они уже лет 10 не такие как раньше.
Раньше это были большие увесистые вафли. Сейчас тонкие хрупкие вафельки. На авк наверное сменилось руководство.
И съело все старые Гулливеры
Говорю відверто• 29 января в 09:55
Привет хрюшки хрю хрю
Мадам Тю-лю-лю• 29 января в 09:56
Ответ дляИграю_на_кларнете
Нет ужин ни при чем. Это за завтрак и обед
Ну дома-то я завтракаю и обедаю. Без ужина. И прироста нет.
Губки-уточкой• 29 января в 10:07
Раз на рік (з 31 грудня на й січня).