неДодекаэдр• 29 января в 11:44
Хто розбирається у Flixbus?
В квітні треба добратися з Бухареста до Києва.
Якщо шукати Бухарест-Київ, то пропонує 2 доби добиратися з двома пересадками через Будапешт чи Варшаву.
Якщо шукати дві поїздки окремо Бухарест-Кишинів і Кишинів-Київ, то виходить доба і дешевше.
Чому так? В чому підвох? :)
Радуга-дуга• 29 января в 12:06
Може у них нема є прямого рейса. Їдьте іншим перевізником. Там їх багато.
Білка в колесі• 29 января в 12:07
да куча автобусов из Бухареста без вот этого всего.Смотрите инфобус тот же.Тем более так заранее,что вы смотрите.Ближе к дате будет много автобусов
неДодекаэдр
• 29 января в 12:12
Ответ дляРадуга-дуга
То ясно, що нема прямого рейса, але можна зробити з одною пересадкою, а він мені пропонує з двома і в об´їзд.
неДодекаэдр
• 29 января в 12:14
Ответ дляБілка в колесі
На середину лютого та сама ситуація - через Будапешт.
Інфобус пошукаю. Можливо, ще якісь оператори?
Білка в колесі• 29 января в 12:15
Ответ длянеДодекаэдр
да прям,я спокойно купила билет прямой на конец февраля,никаких будапештов,максмум,кишинев.На инфобусе много рейсов прямых,смотрите.Вам какая дата нужна?
Білка в колесі• 29 января в 12:19
только что смотрела на 18 февраля - 18 рейсов,половина с пересадкой в кишиневе
неДодекаэдр
• 29 января в 12:19
Ответ дляБілка в колесі
На інфобус 20 квітня, я вже глянула, є прямий за 2500.
У них свої автобуси чи це платформа?
Помилуйте мадам• 29 января в 12:20
Я не эксперт, но возможно это связано с таможней. Молдова не в ЕС, Филксбус не может гарантировать, что вы успеете пересесть на автобус в Кишиневе. С Польшей таможни нет, поэтому предлагает ее.
Білка в колесі• 29 января в 12:20
Ответ длянеДодекаэдр
У них свої автобуси чи це платформа?
это агрегатор,там разные перевозчики,читайте отзывы и смотрите все условия внимательно.Мне нравится тем,что вернуть очень просто билет
неДодекаэдр
• 29 января в 12:21
Ответ дляБілка в колесі
Дякую за підказку, буду дивитися.
неДодекаэдр
• 29 января в 12:21
Ответ дляПомилуйте мадам
О, варіант. Дякую.
Горня капучіно• 29 января в 14:06
Я шукала через агрегатор bus.com.ua
До Бухаресту з Києва доїхала жахливо просто. З хорошого автобуса пересадили в Одесі в розвалюху без туалету. А купляла безпересадковий
Назад їхала новеньким мерседесом через Чернівці, ідеально. Швидко, все чисте, працює.