Електрохарчування• 14 января в 20:36
З Ворохти в Яремче
Будемо 3 дні в Ворохті, хочемо з´їздити до Яремче і назад. Як часто їздять з Ворохти в Яремче маршрутки і скільки коштує проїзд?
Астоновитесь!• 14 января в 20:59
летом маршрутки ходили каждые час -полтора,можно посмотреть бла бла кар ,посмотреть билет на поезд или спросить у проводника...
Електрохарчування
• 15 января в 20:35
Ответ дляПацака-задирака
В будні раз на годину, приблизно.
Дякую!А яка вартість приблизно?
Пацака-задирака• 15 января в 21:16
Ответ дляЕлектрохарчування
Дякую!А яка вартість приблизно?
60 грн. І всі транзитні, крім буковельських, ідуть через Яремче. Можливо, ще якась Рахівська, теж в інший бік, але вона така рідкісна, що вважайте, її немає.
Електрохарчування
• 15 января в 23:22
Ответ дляПацака-задирака
дякую!