Патика-мотика• Изменено 29 января 2025

Мамі з класу подобається мій чоловік

Вона розлучена. Приєдналися до нашого класу 2 роки тому.
Вона постійно заглядає на нього, іноді торкається його та жартує. Чоловіку увага льстиль і що я ревную його забавляє. Сам веде себе стримано, на флірт не неагує, принаймні при мені.
Подруга моя також в нашому класі, вони ближче знайомі, бо разом виїзджали на відпочинок минулого року, класом.
І каже «вона не красуня, але така харизматична, магнетична, притягатєльна»
Кажу «зупинися, не продовжуй, я зрозуміла що ти ій симпатизуєш»
Вона «ні ні, я Просто обʼєктивна!»
Як я маю реагувати на цю жінку? Ніяк? Холодною байдужістю? Чи як? Спостерігати і відпустити ситуацію? Але чужа жінка торкається його, наче жартома, але..
Я не знаю
Я в ній нічого такого не бачила, але подруга розпіарила притягатєльну.. що думати?
Відморожена• 29 января 2025
Автор, она на него «пялится»?
Невгамовна Бу• 29 января 2025
А за яких обставин ваш чоловік з нею контактує? Я більшість батьків однокласників в лице не знаю
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Пересікаємося на виступах шкільних
Тракторні війська• 29 января 2025
Дело не в женщине, дело в вашем муже.
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Ответ дляВідморожена
Автор, она на него «пялится»?
Так. Чоловік відносно забезпечений
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Ответ дляТракторні війська
Дело не в женщине, дело в вашем муже.
А що з ним?
Доктор Погребельный• 29 января 2025
а вы вдвоем с мужем на собрания ходите? зачем?у него нет важнее дел?
Відморожена• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Так. Чоловік відносно забезпечений
Так разорите его, она утратит всякий интерес))) 🤣
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Ответ дляДоктор Погребельный
Це концерти, ярмарки шкільні. Він приходить подивитися як виступає дитина, яка кличе його
Тракторні війська• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
А що з ним?
Ну вы же сами пишете он это все поощряет)
ЗабежАЛОЧКА• 29 января 2025
Ответ дляТракторні війська
Дело не в женщине, дело в вашем муже.
Я б сказала,діло в невпевненості автора, можливо якісь комплекси чи відсутність довіри в відношеннях .
Почемучка• 29 января 2025
Куркой её, куркой!
Встидаюся запитать• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Пересікаємося на виступах шкільних
Представляю, как она специально к вам подходит и начинает мацать вашего мужа. А он балдеет😂
Доктор Погребельный• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Чето смешно....
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Ответ дляТракторні війська
Він ніяк не реагує на неі. Байдужий, не сміється з її жартів, не посміхається їй.
А з того що я ревную сміється
ЗабежАЛОЧКА• 29 января 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Добре, що не уточнено що конкретно вона мацає )))
Стрекозей• 29 января 2025
Ответ дляТракторні війська
А що має шарахатися? Крикнути на всю залу-не торкайся мене
Тракторні війська• 29 января 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ну и автор наверно засиделась в декрете, располнела, нет внимания мужчин
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А впевнені як діють?
Бо я реально невпевнена
Сумчатая кошка• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
А що з ним?
В том то и дело. Если он не поведется, то все будет ок. На неё вам не стоит как-то реагировать, это не поможет вообще. Можете поговорить с мужем, если для него важны вы и ваши эмоции, то обрежет любое общение.
Встидаюся запитать• 29 января 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Глазами, видимо, все😂
ЗабежАЛОЧКА• 29 января 2025
Ответ дляСтрекозей
Ні,треба відразу уричати- Я одружений
Сегодня я не я• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
У вас эти мероприятия каждую неделю?
Тракторні війська• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
А з того що я ревную сміється
Ну вы пишете, что ему это очень даже льстит и он не скрывает это от вас
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Ответ дляСегодня я не я
У вас эти мероприятия каждую неделю?
Ні, рідко. Кілька разів в рік
Сегодня я не я• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Ні, рідко. Кілька разів в рік
Ну так она его трогает несколько раз в год? Это проблема?
ЗабежАЛОЧКА• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
А впевнені як діють?
Бо я реально невпевнена
Ніяк не діють. Їм до цього байдуже. Тим паче нема причини для реагування
Укр_жіночка• 29 января 2025
Вы в тот же момент начинайте его гладить тоже. Пусть мужик пофантазирует.
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Ответ дляСегодня я не я
А це нормально теоретично?
Почемучка• 29 января 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ну да, но как бы странная тоже та тетя. На фига трогать чужого мужа, не понимаю такого и вообще ( да и не только мужа, в целом посторонних людей) себе не представляю чтобы я, например, кого-то трогала.. при каких условиях.. Ну там говорит, что-то обсуждает это норм, но остальное все же перебор.. Если она такая тактильная это ее как бы проблемы, не автора..