Патика-мотика• Изменено 29 января 2025

Мамі з класу подобається мій чоловік

Вона розлучена. Приєдналися до нашого класу 2 роки тому.
Вона постійно заглядає на нього, іноді торкається його та жартує. Чоловіку увага льстиль і що я ревную його забавляє. Сам веде себе стримано, на флірт не неагує, принаймні при мені.
Подруга моя також в нашому класі, вони ближче знайомі, бо разом виїзджали на відпочинок минулого року, класом.
І каже «вона не красуня, але така харизматична, магнетична, притягатєльна»
Кажу «зупинися, не продовжуй, я зрозуміла що ти ій симпатизуєш»
Вона «ні ні, я Просто обʼєктивна!»
Як я маю реагувати на цю жінку? Ніяк? Холодною байдужістю? Чи як? Спостерігати і відпустити ситуацію? Але чужа жінка торкається його, наче жартома, але..
Я не знаю
Я в ній нічого такого не бачила, але подруга розпіарила притягатєльну.. що думати?
ТайТаке• 29 января 2025
Ответ дляНамакушка
Удалено администрацией...
автор Lesy4ka987 • 29 января 2025
Ответ дляДА да да
Усе буде добре 😘
Ви для чого анонімів зняли ?
Ці ж мегери потім у кожній темі будуть тикати оцією історією
Дякую.❤️
Я попрошу в адміністратора бан назавжди і піду з форуму.
Навіщо цей форум, якщо я не можу тут попросити порад. Доведуть до нервового зриву..
автор Lesy4ka987 • 29 января 2025
Ответ дляДА да да
Усе буде добре 😘
Ви для чого анонімів зняли ?
Анонім не я сама зняла. Це бан)
Але не повний ще)
Попрошу повний після закриття теми
ДА да да• 29 января 2025
Ответ дляLesy4ka987
Дякую.❤️
Удалено администрацией...
ДА да да• 29 января 2025
Ответ дляLesy4ka987
Анонім не я сама зняла. Це бан)
Але не повний ще)
Попрошу повний після закриття теми
Бан ?за що ?
АдеКВАтная• 29 января 2025
Ответ дляLesy4ka987
Анонім не я сама зняла. Це бан)
Але не повний ще)
Попрошу повний після закриття теми
Т.е. аноним слетел, а вы не заметили?
автор Lesy4ka987 • 29 января 2025
Ответ дляДА да да
Бан ?за що ?
Не знаю.. нажалілися вже. Ну, мене понесло на емоціях, я трималася довго, але потім зірвалася і перейшла межу.
АдеКВАтная• 29 января 2025
Ответ дляДА да да
Бан ?за що ?
Наверное, много жалоб понатыкали
АдеКВАтная• 29 января 2025
Ответ дляLesy4ka987
Анонім не я сама зняла. Це бан)
Але не повний ще)
Попрошу повний після закриття теми
Зачем? Можно ведь писать анонимно потом
ДА да да• 29 января 2025
Ответ дляLesy4ka987
А тут нічого не змінюється .
Ви спілкувалися коректно і стримано .
Але ж ....адміни як завжди ....
автор Lesy4ka987 • 29 января 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Т.е. аноним слетел, а вы не заметили?
Ні не помітила.
автор Lesy4ka987 • 29 января 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Зачем? Можно ведь писать анонимно потом
Я не хочу вже нічого писати. Я сама від себе не очікувала, що буду плакати вголос наче дитина. Леська, 38 рочків))
Напевно для людей нестабільних краще тут не запитувати порад. Відповіді вивезуть не всі))
Эта_Шикарна)• 29 января 2025
собрались и втирают про неуверенность автора. А то что какая то разведёнка лапает чужого мужика, это у нас норма. Дно.
автор Lesy4ka987 • 29 января 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Зачем? Можно ведь писать анонимно потом
Це і на краще.
Форум забирав багато часу. Буду читати книги замість порадниці. Вбивати час з користю.
А що можна виговоритися і почути конструктивні поради, то це було б добре. Але такої привілегії цей сайт не дає. Мені стало лише важче.
АдеКВАтная• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Навіщо мені казати її чесно, якщо ми з тією жінкою два роки як знайомі.
Магнетизм - то фантазія подруги, щоб насрати в душу. Магнетичні жінки не побираються по женатиках, а мають натовп прихильників
И зачем тогда такая ’подруга’ нужна?
Я б перешла на уровень общения привет-пока.
Не удивлюсь, если она той мамашке передает ваши разговоры
ДА да да• 29 января 2025
Ответ дляLesy4ka987
О тут так .
Але якби ви написали ’як коханця ’увєсти ’ з сім´ї ,відповіді були б геть інші .І більшість вас б підтримала .
ДА да да• 29 января 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Та самі ж такі.Того й норм їм це
АдеКВАтная• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
А за машиною постіно шию звертає, зазирає. В магазинах пялиться.
За рік 5 разів десь концерти і в нашій школі і в області.
А ви не хаміть «пищите»!
А уявіть як вашого буде інша жінка обмацувати чи не будете пищати. Хамло..
Не хамил вам никто, Щ и Ш рядом находятся))
автор Lesy4ka987 • 29 января 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Та я вже закипіла так, що не контролювала себе.
Мене понесло
АдеКВАтная• 29 января 2025
Ответ дляLesy4ka987
Мене понесло
🫂
Бутерброд з ікрою• 29 января 2025
Ответ дляДА да да
БрЕхати .
Школу прогуляли чи за чужими татками бігали ?
Я російськомовна, під час війни перейшла на українську
Идууу--уууу блин• 29 января 2025
Автор, або в вас багато часу вдвох ходити про шкільних справах своєї дитини або та ваша подруга зовсім вам не подруга і воду мітить. Стосовно тієї мами про яку тема, її розлучення тут нідочого, в неї може бути така манера спілкування. Уявляете, є дуже ємоційні люди, з жестикуляціями і дотиками до інших людей під час розмов, жартів.
Звісно, що чоловіку льстіт, то что он еще нічаво, але й ви не будьте тютею, не показуйте що прям ви ображені і щас плакать будете. Сподіваюсь ваша ситуація просто ваше бачення, а не щось дійсно тривожне.
Гуру троллинга• 29 января 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я б сказала,діло в невпевненості автора, можливо якісь комплекси чи відсутність довіри в відношеннях .
Поддерживаю. Я бы даже не зацикливалась на этом
Идууу--уууу блин• 29 января 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Ну, подруга ваша возможно и влюбилась чуток в ту ’притягательную’. Понятно, женщина в поиске, активна.
А вы ревнуете больше к кому: к мужу или к подруге?
В любом случае я за зачистку территории превентивно. Вскользь сказать подружке, что не можете с ней рядом стоять - от нее както мерзко попахивает как от неподмытой. Ну что такое физиологично отвратительное, что всю принцессность покоробит.
Муж ваш вроде в адеквате, мало ли кто где трогает. Но можете его так отряхнуть рукой, типа - кажется, кто то линяет или коты, хоть с липким валиком теперь ходи. Мужики брезгливы страшно, сам будет отскакивать.
А сама с ней общайтесь ровно, как с другими, ничем не выделяйте вообще.
советы ваши уровня журнала ’Лиза’ и ’Отдохни’ за 2004 год
Oksania_mama• 29 января 2025
Шукайте якісь картинки чи відео з такими жінками, які ззовні як вона, але на відео вони дуже бридкі/злобні/підлі/зрадниці. І десь раз-два на тиждень показуйте чоловіку, вставляючи серед усіх картинок, якими ви звичайно обмінюєтеся ’ой, ти ба якій жах!’) Так ви зафіксуєте у його уяві, що саме такі жінки - мерзенні)))
Идууу--уууу блин• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Не знаю. Але шию за його машиною завжди звертає, забуває під ноги дивитися. І лізе торкатися його то за лікоть, то за плече. Ні мене, ні нікого іншого не торкається лише мого чоловіка. Як думаєте, в курсі чи не в курсі?
До чого ваш коментар? Думаєте що ви дотепна?
можна наступного разу її трохи потролити, типу , Оленка, бувай, і помахати ручкою, коли чоловік вже до машини йде. і вголос додати ’дивись під ноги’. На шкільних зустрічах з моловіком заручку ходити, а як та жінка тягнеться до чоловіка, то звертайте увагу типу на себе, типу вона тянеться мацати за лікоть вашого чоловіка, а ви навипередження її.
Идууу--уууу блин• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Що значить ревную до подруги?
І ні, дякую, так обговорювати я її не буду.
А от як бути з подругою. Чи дружба це?

Чоловік моєї подруги був колись хлопцем моєї куми. Так от з кумою він старався, крутився, подарунки, ресторани. А з подругою просто вдома сидить. Але я ніколи б не сказала своїй подрузі таке
«Ти знаєш, його колишня, вона така… і він заради неї все. Він взагалі іншим був» Це ж не підтримає людину, це може зробити їй боляче.
Зате вона мені отаке замість підтримки. І дівчата, нема там ніякого магнетизму від слова «зовсім». Просто подруга вирішила мене підтримати отак
тут два варіанти, або вона вас попередити хотіла щото тієї мами або сама ваша ’подруга’ задивляється на вашого чоловіка, прощупуючи обстановку.
Та мама взагалі може бути придлогом для отводу глаз, не знаю як це українською. Типу ваша ’подруга’ бачить ті жести, і намагається до вас свою симпатію до чоловіка перекласти з себе на ту жінку
Вся така шо куди там• 30 января 2025
Ответ дляДоктор Погребельный
А чего вы ту бабу не спросили:’Тётя, руки обрабатывала? Чего лапаешь чужого мужика? Покрутит))’
да громко так, чтоб вся публика обернулась на ваши разборки
Да,это бы сработало.Разрыв шаблона.Та тетка именно рассчитывает на интеллигентность жены,что та промолчит
Вся така шо куди там• 30 января 2025
Ответ дляДідова баба
Была похожая ситуация, мой ребенок и ее дети гуляли вместе на площадке, наш сын с папой выходил гулять. Это ты где то второй класс. Я ее не знала сначала. Муж и эта мама вначале общались на площадке, ну вроде норм. Потом она стала звонить мужу, типа проконсультироваться по разным вопросам. Вот тогда уже я подключилась, стала тоже с ними выходить на площадку, познакомилась с этой женщиной. И перетянула общение на себя. То есть подружилась типа. Так и вы попробуйте, вряд ли после знакомства с вами она будет продолжать улыбаться и заигрывать с вашим мужем. У меня, по крайней мере, вышло.
Ну это очень даже работает.У меня так родственница семью разбила.Она разведена,он женат.Гуляли часто с детьми на площадке,правда работали на одном предприятии ,но в разных отделах,далеко друг от друга.Мужчина очень домашний,рукастый,все в семью.Пока жена на маникюры и девичник ,они по площадкам тусили..В итоге роман,он долго решался,но таки бросил жену и женился на моей родственнице.Они потом сами говорили,что площадка судьбоносная,ранее они на предприятии даже не видели друг друга