Патика-мотика• Изменено 29 января 2025

Мамі з класу подобається мій чоловік

Вона розлучена. Приєдналися до нашого класу 2 роки тому.
Вона постійно заглядає на нього, іноді торкається його та жартує. Чоловіку увага льстиль і що я ревную його забавляє. Сам веде себе стримано, на флірт не неагує, принаймні при мені.
Подруга моя також в нашому класі, вони ближче знайомі, бо разом виїзджали на відпочинок минулого року, класом.
І каже «вона не красуня, але така харизматична, магнетична, притягатєльна»
Кажу «зупинися, не продовжуй, я зрозуміла що ти ій симпатизуєш»
Вона «ні ні, я Просто обʼєктивна!»
Як я маю реагувати на цю жінку? Ніяк? Холодною байдужістю? Чи як? Спостерігати і відпустити ситуацію? Але чужа жінка торкається його, наче жартома, але..
Я не знаю
Я в ній нічого такого не бачила, але подруга розпіарила притягатєльну.. що думати?
Доктор Погребельный• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Дівчата, я вам ворог чи що?
Ви можете по темі порадити щось.
Я права чи я ее права. Мені думати про це, чи забути?
За що такі відповіді? Я до вас за порадою прийшла
Вам какую еще пораду дать? - не быть медузой? Мужику своему ртом сказать, что вас эта ситуация триггерит, и пусть отсекает ту бабу. Подругу на йух послать, самой включить в себе достоинство? Это вам какими словами еще проговорить, чтоб дошло?
Чупокабра• 29 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Повесьте на мужа табличку из ресторана «occupied” или «reserved”
Автор может подарить ему футболку с такой надписью )
Доктор Погребельный• 29 января 2025
Ответ дляБабайко
Я, наприклад, зразу битись лізу.
Возьмите автора к себе на курсы
Тракторні війська• 29 января 2025
Ответ дляТочу ляси
В этом случае нет. Если на вас будет смотреть чужой папа. Вы в этом виноваты?
Если я буду это поощрять даже невербально и мой муж будет это видеть, да
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Ответ дляДоктор Погребельный
Дякую, от таких порад.
А подруга - точно не подруга? Бо я на емоціях також розчарована дуже. Але хочеться погляд збоку
Тракторні війська• 29 января 2025
Ответ дляТочу ляси
Вот вы расстроитесь если автор стройная и симпатичная, да?
Почему?
ПрипоРошенная• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Мені вже зовні себе в порядок треба привести?
ага...зачіска, укладка, манікюр, педікюр, пен´юар
Вот Она Я• 29 января 2025
Я так понимаю, что пересекаются они на собраниях школьных. Не обязательно ходить туда всей семьёй. Приходите сами и проблема исчерпана.
Что на это муж? Если и он не против флирта, то это уже хуже
Летюча помилка• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Він ніяк не реагує на неі. Байдужий, не сміється з її жартів, не посміхається їй.
А з того що я ревную сміється
Веде себе як мурло?
Доктор Погребельный• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Дякую, от таких порад.
Вы со временем , если повезет, поймете, что подруги - это так, картинка . Думайте о семье. И становитесь самодостаточной, переводя ’ подруг’ в статус знакомых и просто приятельниц для посиделок.

Такой совет вам подходит? или он снова не для вас и обиден?
Бабайко• 29 января 2025
Ответ дляДоктор Погребельный
Возьмите автора к себе на курсы
Нащо ті курси, хватаєш якогось бучка, робиш погрожуюче обличчя, і впевнено біжиш у сторону похотливої суперниці, все!
ПрипоРошенная• 29 января 2025
Ответ дляВот Она Я
і в магазинах теж
а ще в машину жінка лізе
та скрізь вона!
Борисфенка• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Дівчата, я вам ворог чи що?
Ви можете по темі порадити щось.
Як роблю я.
Кажу спокійним голосом ’Ще раз торкнешся мого чоловіка, отримаєш качалкою’.
Опонентка стає дибки ’Та тобі все здалося, та ти больная!’
Спокійно відповідаю ’Так, больная, і справка є, показати? Провалю тобі бошку і мені за це нічого не буде’.
Показувати довідку ще ніхто не попросив, тікають одразу. Але й сумирними стають.
Доктор Погребельный• 29 января 2025
Ответ дляПрипоРошенная
и в пеньюаре на школьное собрание. Но обязательно на каблуках! и полапать проходя другого статусного мужика, чтоб муж это увидел!
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Ответ дляДоктор Погребельный

Тобто не розповідати і не ділитися з нею?
Парова машина• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
А з того що я ревную сміється
Никак не реагирует, вот и хорошо
Доктор Погребельный• 29 января 2025
Ответ дляБабайко
знать бы еще , шо таке той бучок
Точу ляси• 29 января 2025
Ответ дляДоктор Погребельный
У меня таких ситуаций не было и не будет)) дети не то что школы, уже даже магистратуры позаканчивали , все отцы не облапаны чужими бабами при этом. Звыняйте, не разделю с вами ваше ’ непомерное ’ горе.
У вас много отцов?
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Дівчата, всім дякую за увагу. Іду пити каву і працювати.
Коли перестанене писат, я зможу закрити тему.
Добра вам
Бабайко• 29 января 2025
Ответ дляДоктор Погребельный
знать бы еще , шо таке той бучок
Дручок, велика палиця, коп´йо)
Точу ляси• 29 января 2025
Ответ дляДоктор Погребельный
Автору нужно привести себя в порядок, и не только внешне, а еще и морально.
Вы ее видели? Может она в порядке, а вы не совсем
Доктор Погребельный• 29 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Як роблю я.
какое ’ достоинство’ поразительно
Вы - мастер антисоветов!
Горлаю зрання• 29 января 2025
Прикольно там у вас, ви там всі, як одна сім´я, а от ні я, ні мій чоловік не знаємо мамусьок з класу своєї дитини
Доктор Погребельный• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Вообще меньше трепитесь языком касательно семьи, даже с родственниками, не то что с левыми ’ подругами’
Светка-пипетка• 29 января 2025
Ответ дляСтрекозей
А що має шарахатися? Крикнути на всю залу-не торкайся мене
и взвизгнуть обязательно
Доктор Погребельный• 29 января 2025
Ответ дляТочу ляси
У вас много отцов?
Два. Но заметьте - необлапан ни один! А оба статусны. Один статуснее другого
Точу ляси• 29 января 2025
Ответ дляТракторні війська
Понятие поощрять очень условное, вам это кажется поощрением, кому-то элементарной вежливостью
Непонятно• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Дякую, от таких порад.
А подруга в курсе что та баба вешается на вашего мужа? Можно было б прояснить это-то вопрос и через неё ’передать’ что вы уже думаете как ей нос сломать
Доктор Погребельный• 29 января 2025
Ответ дляБабайко
Дручок, велика палиця, коп´йо)
Дякую.Занозы ж после них.
Тракторні війська• 29 января 2025
Ответ дляТочу ляси
Ага, флиртую из вежливости🤣🤣 хахахахах