Скажений гудзик• 29 января в 14:36
Чому всі навколо стали UGC?
До кого не зайдеш у профіль, всі стали UGC. Поясніть в чому суть. Вони на цьому заробляють чи лиш мріють заробляти?
Кривая спроса• 29 января в 14:39
Боже, яка я стара ондатра. Що то таке? Ви хоч би розшифровували. Тільки звикла до ’крінжу’ та ’краш’
Оно само купилось• 29 января в 14:42
Потому что сейчас все продается и продвигается через соц.сети
Ондатрова шуба• 29 января в 14:49
Ответ дляКривая спроса
Еще есть «имба»
Скажений гудзик
• 29 января в 14:52
Ответ дляТрохи злякана
Блогеры интегрируют рекламу в своих роликах
Блогери зрозуміло, а чому в кожної малолєтки стоїть це UGC і ролики в профілі. Їм за це платять, чи чому вони їх знімають?
Трохи злякана• 29 января в 14:54
Ответ дляСкажений гудзик
Вони не проти отримати щось безкоштовно, і зняти ролик)
Банан-барабан• 29 января в 15:05
Ответ дляСкажений гудзик
UGC это разве не любой контент, который не предполагает оплату, а бартер?
Манкоголік• 29 января в 15:10
Ответ дляСкажений гудзик
Ні, це робота по бартеру. Ви їм товар - вони вам ролик з відгуком та відміткою.
Скажений гудзик
• 29 января в 15:14
Ответ дляМанкоголік
Але дивлюсь UGC може стояти і в людей зі 100 підписниками. Хіба їм дають безкоштовно товар? Чи вони знімають, щоб зацікавити тих, хто може дати товар?
Манкоголік• 29 января в 15:17
Ответ дляСкажений гудзик
Ну вони ще тільки розвиваються. Хто ж заборонить їм себе угц називати )))
Ліньки гуглить• 29 января в 15:18
Ответ дляСкажений гудзик
Ну все як звичайно, спочатку знімають безкоштовно, потім за товар, коли досвід і гарні відео, то бренди можуть за гроші купляти. Ці відео бренди виставляють у себе, то ж їм кількість підписників у креатора не важлива. Зараз це тренд і такі відео гарно продають, виглядає не як реклама а як відгук