Скажений гудзик• 29 января в 14:36

Чому всі навколо стали UGC?

До кого не зайдеш у профіль, всі стали UGC. Поясніть в чому суть. Вони на цьому заробляють чи лиш мріють заробляти?
Шкала Радощів• 29 января в 14:37
Я не успеваю за всеми модными веяниями. Шо это хоть такое?
Тирамісу на терасі• 29 января в 14:37
Что это?
Хвігура мічти• 29 января в 14:37
UGC?.... поясните или идти гуглить?
Кривая спроса• 29 января в 14:39
Боже, яка я стара ондатра. Що то таке? Ви хоч би розшифровували. Тільки звикла до ’крінжу’ та ’краш’
Бадабум• 29 января в 14:41
Лень даже гуглить
Бред какой-то
Оно само купилось• 29 января в 14:42
Потому что сейчас все продается и продвигается через соц.сети
Акуна_Матата• 29 января в 14:44
Це шо, униле гівно, чи амбасадор UGG?
Трохи злякана• 29 января в 14:45
Блогеры интегрируют рекламу в своих роликах
Ондатрова шуба• 29 января в 14:49
Ответ дляКривая спроса
Еще есть «имба»
Кривая спроса• 29 января в 14:50
Ответ дляОндатрова шуба
Еще есть «имба»
О, точно
автор Скажений гудзик • 29 января в 14:52
Ответ дляТрохи злякана
Блогери зрозуміло, а чому в кожної малолєтки стоїть це UGC і ролики в профілі. Їм за це платять, чи чому вони їх знімають?
Трохи злякана• 29 января в 14:54
Ответ дляСкажений гудзик
Вони не проти отримати щось безкоштовно, і зняти ролик)
Банан-барабан• 29 января в 15:05
Ответ дляСкажений гудзик
UGC это разве не любой контент, который не предполагает оплату, а бартер?
Манкоголік• 29 января в 15:10
Ответ дляСкажений гудзик
Ні, це робота по бартеру. Ви їм товар - вони вам ролик з відгуком та відміткою.
автор Скажений гудзик • 29 января в 15:14
Ответ дляМанкоголік
Але дивлюсь UGC може стояти і в людей зі 100 підписниками. Хіба їм дають безкоштовно товар? Чи вони знімають, щоб зацікавити тих, хто може дати товар?
Манкоголік• 29 января в 15:17
Ответ дляСкажений гудзик
Ну вони ще тільки розвиваються. Хто ж заборонить їм себе угц називати )))
PinkMa• 29 января в 15:18
Ответ дляСкажений гудзик
платят конечно
и хорошо это работает, не выглядит как реклама и люди покупают
Ліньки гуглить• 29 января в 15:18
Ответ дляСкажений гудзик
Ну все як звичайно, спочатку знімають безкоштовно, потім за товар, коли досвід і гарні відео, то бренди можуть за гроші купляти. Ці відео бренди виставляють у себе, то ж їм кількість підписників у креатора не важлива. Зараз це тренд і такі відео гарно продають, виглядає не як реклама а як відгук
Біле пальто• 29 января в 23:51
Шо это хоть такое?