неДоПриличий• 29 января в 14:45

Дівчата, хто нарощує нігті на гелеві тіпси

на яку саме базу клеїте, щоб тіпси тримались довго?
у мене була хороша Пнб, але закінчилась. Треба купувати нову, а кажуть що не кожна для цього підходить, не хочу зайвий раз тратитись на експерименти.
Кракадэ• 29 января в 14:46
Вопрос до девчат или к маникюрщицам?
автор неДоПриличий • 29 января в 14:51
Ответ дляКракадэ
Вопрос до девчат или к маникюрщицам?
до всіх, хто таким займається ) я не манікюрниця, але дома сама собі так нарощую. А майстри манікюру так тим більше мають знати відповідь
Бронетапці• 29 января в 14:51
Adore multislim base. Гарно тримає. Але на ніготь базу не наношу спочатку, а одразу на тіпсу, помітила, що так краще тримаються нігті.
Мастер Пис• 29 января в 14:52
С алика заказала базу-клей, 30 грн 7 мл, держит намертво, два раза уже перекрашивала ногти. Хотя вообще у меня все плохо держится.
Бронетапці• 29 января в 14:53
Також на гарну носку впливає також гарна підготовка самої тіпси. Я обов´язково проходжусь легенько по внутрішній поверхні фрезою
Бронетапці• 29 января в 14:56
Ответ дляМастер Пис
Можете сказати яка саме база клей. До речі, замовила з Аліка гель, коштує близько долара, вистачає десь на три нарощування, так от,мене вразило те, як він носиться. Донька ходить вже до шести тижнів, а нігті як тільки зроблені
Мастер Пис• 29 января в 15:28
Ответ дляБронетапці
Вони інколи вміють дивувати. Я не розраховувала на міцність, але приємно вражена. За таку ціну) але довгоооо їхало. З листопада на початку січня отримала
Бронетапці• 29 января в 16:05
Ответ дляМастер Пис
Той гель про який я казала якраз цієї марки. Також довго чекала, близько двох місяців.
Оля_с_киркою• 30 января в 00:21
І як ви не боїтеся замовляти матеріали з Алі? Алергія на гель-лак з ким завгодно станеться, тільки не зі мною?