ЖаннаНеАгузарова• 17 января в 12:28
Гель лак і укріплення
Хочу щоб донька підліток не робила поки що, але вона хоче продовжувати. Треба до майстра, бо підросли нігті. Чи можна зробити таке покриття, щоб виглядало натурально і його не треба було вже знімати? Бо без нічого вона не хоче(
Вишневий цвіт• 17 января в 12:29
Японський манікюр. Але красиво блищати нігті будуть максимум тиждень.
ЖаннаНеАгузарова
• 17 января в 12:30
Ответ дляВишневий цвіт
Дякую
Я_з_Франека• 17 января в 12:41
Ой, цим підліткам як пороблено на ті нігті. Я своїй теж не довзволяю.
ЖаннаНеАгузарова
• 17 января в 14:40
Ответ дляКудлата хмаринка
Скільки років?Чому не дозволяєте?
13, чоловік дуже проти, бо це шкідливо
Безлім на все• 17 января в 22:58
Ще не сформована нігтьова пластина, це дійсно шкідливо. І я, манікюрна маніячка, відповідально це пишу