Така бойова Я• 29 января 2025

В 67 років мама стала недієздатною

Не очікувала такого в такому віці
Ходимо лікуємося по всіх лікарях, результату ніякого
Телячі ніжноСті• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Почалося з корони, потім серце, потім щитовидна, потім залізнодефіцитну анемію знайшли, гастрит, панкреатит, зараз підняли гемоглобін, по самопочуттю як і було, тепер якогось чорта підвищений ферітин, уже не знаємо шо робити… кожен розказує своє, безкінечні лікарі, аналізи, дослідження, сильна втома і важко ходити
Как бы Вам так понятнее объяснить, что с годами здоровье ухудшается. Внезапно и сильно или медленно. Но ухудшается. Да, тут любят рассказывать, что 40 это вторые 20, а в 60 ещё полны бодрости. Но это не так. И от того, что Вы жалуетесь, мама здоровее не станет.
Я б такое не носила, но продаю• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Якщо працює значить все не так погано
У неї були операції в житті?
Поросенка• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Не може вийти в магазин, це шо?
Ви її до лікарів на інвалідному візку возите? І в лікарні вона не ногами переміщується?
Телячі ніжноСті• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Не може вийти в магазин, це шо?
Не может Вас обслуживать, как раньше?
Да, я блондинка!• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Якщо працює значить все не так погано
Так люди работают со всеми диагнозами вашей мамы. Ей что мешает мусор выносить? Ферритин? Или гастрит, который у 90% людей есть?
автор Така бойова Я • 29 января 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Я вас розумію. В мене така сама. І вік такий же. 1958р.н.
Я в шоці.
Але в неї діабет 2ого типу розвинувся після операції , видалили матку з яєчниками. І понеслося. Потім війна. Стрес. І скосило. Хоч в більш-менш безпечному місці, але будинок ходуном коли збивають безпілотники. А вона все життя боялася навіть грому. )))
😢
НетЕщеНаверное• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
тьфу на вас...недієздатна це лежача людина або деменція. такі проблеми майже у всіх пенсіонерів. Вона ж вже не дівчинка
Не люблю натовп• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
А до чого тут недієздатність?
автор Така бойова Я • 29 января 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
У мене на роботі є 86 і 76 років вони дадуть фору молодим
Сирожено_пирожено• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Ну сильно здала, навіть муоо винести 4 хв пішки важко не має сил
Либо там серьёзная болезнь (но её почему-то не нешли) либо ваша мама записала себя в немощные - железодефицит, гастроэнтеролог и невропатолог и в моем списке, мне 40 и я тоже хочу на ручки
Форсия• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Не може вийти в магазин, це шо?
Может заказать доставку на дом.
автор Така бойова Я • 29 января 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
У неї були операції в житті?
Ні
НетЕщеНаверное• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
чим більше людина лежить, тим більше в неї немає сил. Хай рухається по тихеньку, через силу
Natalia505• 29 января 2025
Автор, розумію, співчуваю. Моя скаржилась років з сорока. Тягнули як могли, допомагали, здоров´я поклали. Зараз їй 73 роки, працює, живе, справляється, без нас. Придивіться уважно, іноді в такій поведінці є бажання маніпулювати. З роками ми не стаємо здоровішими але може поки що рано опускати руки вашій мамі?
автор Така бойова Я • 29 января 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
67 років це ж не 85, не така стара 😟
Стопясят раз обсуждала• 29 января 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
И что тут про недееспособность? Плюс у вышеперечисленному артроз, мигрени, энцефалопатия - прекрасно живу и работаю. Чего и вашей маме желаю.
Так вам наверное не 60 лет? У моей мамы тоже энцефалопатия, к 60 начались сильные провалы в памяти, мыслит поверхностно, как ребенок можно сказать. В принципе примерно такое и раньше было, но усугубилось очень сильно, что она только не пьёт, кучу препаратов для кровообращения , начиная от препаратов гинкго билобы и серьёзными препаратами, толку ноль.
Elena755• 29 января 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Бывают и такие. Вообще в идеале до 70 еще организм не старый особо. Многие по 2-3 работы имеют.
Чижик Пижик• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Ви точно розумієте слово Недієздатна ?
Слоник-тоник• 29 января 2025
Ответ дляМорковку дай
Доплер делали?
Це старість. + Наслідки клімаксу, він же напевно у мами не 1 рік. Радикальне рішення...думаю ЗГТ суттєво покращить стан організму, але підвищить ризик онко. Та і навряд чи мама погодиться на гормони.
Змиріться, купляйте продукти, але не балуйте, щоб максимально прикладала силу волі, інакше ще й деменція ’набере обертів’.

Ну не пощастило мамі. Хтось у її віці ще працює, знаю сім´ю де жінці 60+ точно, працює, ще й опікується мамою 80+ і тіткою чоловіка 80+(діти тітки ніби давним давно за кордоном).
І знаю бабцю яка у 80 живе в селі, хоч не ходить в магазин, але не зважаючи на Паркінсона, глаукому і вареники ліпить, і голубці крутить, піч палить.
І себе пильнуйте!!! Інакше, в майбутньому також здоров´я підведе у такому віці.
автор Така бойова Я • 29 января 2025
Ответ дляПоросенка
Вона ледь ходить повзе тримаючись за стіни з передишками
В лікарні в інвалідному
Пампушечка• 29 января 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
людина не може бути недієздатною тільки тому, що лежача.
недієздатність це про стан свідомості.
Соня Петрова• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Автор напишіть в приват дам пораду що можна зробити маю медичну освіту
автор Така бойова Я • 29 января 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Не может Вас обслуживать, как раньше?
Мені не треба я з 17 років одна живу давно
Себе не може обслужити
НетЕщеНаверное• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
67 років це ж не 85, не така стара 😟
в моєї бабусі деменція почала проявлятись в 68..через 2 роки вже забрали до себе. Вашій то небагато, але все таки вже не дівчинка
Ответ дляТака бойова Я
Судини серця перевіряли? Може забиті
Поросенка• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Бо може їм ( 86 і 76 років) нема змоги та часу циклитисч на своїх болячках?
Таке вже кажете 86 дасть фору молодим
Дідова баба• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Не дадут. Не сочиняйте. Большинство в Украине не доживают до такого возраста.
автор Така бойова Я • 29 января 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Ви вважаєте шо вона придурюєтся?
Да, я блондинка!• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Моей маме 81.
Инвалид 1 группы. Артроз 4 ст, сердечная и почечная недостаточности 3 ст. Про панкреатит и холецеститы даже не упоминаем. Гипертония - давление часто 200. С двумя !!! костылями ползает к магазину за хлебом. Ещё и двор убирает. На мои просьбы- сесть, и блин, сидеть спокойно, отвечает- ’Как только я остановлюсь- умру. Пока могу шевелиться, буду ходить!’ (С). И город у нас прифронтовой, нервы, стрессы..
Привет всем болезным и недееспособным с гастритами и низкими гемоглобинами...
Сяду на шию, дорого!• 29 января 2025
А що з моторикою? Мовленням? Ходьба чка?