Яжемать Мне можно• 29 января в 19:03

Було в когось таке: працюєте неофіційно, і тут прийшли перевіряльникі?)

Що робили в такому випадку?
Що казали, як би ви тут опинилися, і чому працюєте? Штраф вам наклали, чи тільки на "роботодавця"?
Це питання для тих, хто на кого-небудь працює не оформленим, не про продаж своїх пиріжків на базарі.
Сало не люблю• 29 января в 19:05
Часто. У меня всегда для этого лежало моё заявление и листик о том, что я на испытательном сроке пока, без оформления
Кринжова баба• 29 января в 19:05
А при чем тут работник? Штраф получает предприятие, компания.
автор Яжемать Мне можно • 29 января в 19:07
Ответ дляКринжова баба
Ну мало ли
Людина незаконно працює, податки не сплачує
Личко Невеличке• 29 января в 19:07
А вони млжуть довести, що працюєте за гроші? ,
Мусик Пусик• 29 января в 19:08
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ну мало ли
Податки не сплачує роботодавець
Сало не люблю• 29 января в 19:08
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ну мало ли
Такому уряду податки платить - грех
Парова машина• 29 января в 19:08
Це куди так прийшли? Нехай спілкуються з керівництвом, у них повинно бути направлення на перевірку.
Дадосвидания• 29 января в 19:09
Ответ дляСало не люблю
І що?
’Випробувальний термін згідно чинного законодавства може бути застосований роботодавцем тільки після офіційного працевлаштування найманої особи.’
автор Яжемать Мне можно • 29 января в 19:09
Ответ дляПарова машина
Наприклад, перевіряють малий та середній бізнес, якраз на предмет неоформлених працівників, типу магазин, салон краси, кафеха
Мизимец• 29 января в 19:09
Нет) но обычно есть договор цех на месяц
Love_Love_Love_• 29 января в 19:09
Ответ дляЯжемать Мне можно
Клас, накінець то
автор Яжемать Мне можно • 29 января в 19:10
Ответ дляLove_Love_Love_
Клас, накінець то
То ваша тема на днях була про брудний салон?
Love_Love_Love_• 29 января в 19:10
Ответ дляСало не люблю
Такому уряду податки платить - грех
Для вас відкритий цілий світ , виберіть уряд до душі
Love_Love_Love_• 29 января в 19:11
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ні, я не хожу в брудні салони
Сало не люблю• 29 января в 19:11
Ответ дляДадосвидания
І що?
Не знаю шо. Они руководство проверяли, не меня
Сало не люблю• 29 января в 19:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Вже вибрала
Парова машина• 29 января в 19:12
Ответ дляЯжемать Мне можно
То нехай до керівника звертаються. ) ви особисто не зобов’язані з ними розмовляти. Для цього ж посадові особи.
Дадосвидания• 29 января в 19:12
Ответ дляСало не люблю
Та зрозуміло, що не вас.
Але оті заяви з листочками до одного місця.
По закону - з першого дня роботи треба оформляти.
Love_Love_Love_• 29 января в 19:13
Ответ дляСало не люблю
Вже вибрала
Молодець 🏆тримайте кубок
Сало не люблю• 29 января в 19:14
Ответ дляLove_Love_Love_
Молодець 🏆тримайте кубок
Добре. А чого заходили?
автор Яжемать Мне можно • 29 января в 19:16
Ответ дляДадосвидания
Та зрозуміло, що не вас.
Отож, і не відмажешся
Вилосипедниця• 29 января в 19:22
Ответ дляЯжемать Мне можно
Отож, і не відмажешся
Ну що впаяють штраф 80 тис за одного неоформленого
Единорог_помог• 29 января в 19:25
Охрана дальше входной группы никакую проверку не пропустит. И сопроводит напрямую к директору, если получит такое указание. Шариться по предприятию никто не имеет права. Если уж как-то так случилось, что вас поймали и в лоб спросили что вы тут делаете: посетитель, пришла на собеседование, прохожу тестовое задание собеседования, в гости зашла, но лучше сказать, что не собираетесь давать никакие показания и все. Все ж от профиля зависит: с метлой вас поймали, за компом или за токарным станком. Но на нормальном предприятии такое невозможно в принципе, посторонних не пустят.
Незламна Україна• 29 января в 19:26
Ответ дляСало не люблю
Це б не врятувало, раптом що. За законом, навіть на випробувальний має бути оформлений працівник. Хоч би й 1 день працює.
Незламна Україна• 29 января в 19:27
Ответ дляLove_Love_Love_
Відкритий цілий світ, але кордони закриті.
Сало не люблю• 29 января в 19:29
Ответ дляНезламна Україна
Мабуть, рятувало
Сало не люблю• 29 января в 19:32
Ответ дляНезламна Україна
Це ж лав-лав. В її язиком кохання до чорних відкрите всьо. Вже час її в чорний список кидати
Регионщица• 29 января в 19:33
Ответ дляСало не люблю
Сейчас уже такое не прокатит
Регионщица• 29 января в 19:34
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ну мало ли
Ответственно на налоговом агенте вашем работодателе. Пока что в нашей стране нет отвественности на работнике, как в других странах
Регионщица• 29 января в 19:35
Ответ дляЯжемать Мне можно
Малий бізнес оформлений на ФОПів відкупиться малими жертвами. Їх тільки попередять. Штрафи будуть якщо прийде наступна перевірка а працівники та к і не оформлені