Аноним с кешбеком• 29 января 2025
Як відновити імунітет після антибіотика
Хворіє дитина як всі. Але антибіотик вкрай рідко, зараз згідно самопочуття, клінічної картини та Зак потрібно було антибіотик.
На другий тиждень в школу + спорт ( басейн). Як відновити імунітет, що подавати для кращої опірності організму? Щоб не захворіти і все таке
Харчування досить добре - овочі, м´ясо, риба, крупи.
Може якісь добавки чи наприклад прополіс, чи ще щось є для імунітету?
Голубая фишка• 29 января 2025
Больше сна , отдыха и прогулок и организм восстановится..а прополиса,корень жень-шеня, чеснок и пр не имеют никакого значения
Кондуктор маршрутки• 29 января 2025
нет ничего такого
и АБ не подавляет иммунитет, с чего вы это взяли?