Істеріомама• Изменено 29 января в 22:07

Чому на цьому форумі так не люблять людей з західної України?

Вони тут ледь не гірше за кацапів.
Якщо хтось задає питання пов´язане зі Львовом, по любому хтось виверне тонну лайна на місто і містян. Чому таке упереджене ставлення?
І це було ще задовго до війни ( справедливості заради, до жителів Донбасу теж часто упереджене ставлення).
svitochkaa• 29 января в 22:24
Ответ дляСмажена полуничка
Это не правда,тема провокационная.
Мы все ненавидим рашку
правильно
ЗдесяЯ• 29 января в 22:26
Ответ дляЩас ухожу
Я думаю, бо вони ставлять себе вище за інших. Хоча я їх теж розумію, єдиний регіон, який не підлизував кацапщині
Так,бо підлизували іншим...тим хто ближче до кордону з їх сторони😄
Любимка-анонимка• 29 января в 22:26
Не знаю , как во Львове , но в Ужгороде ещё те людишки(.
Щас ухожу• 29 января в 22:27
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я навіть згадувати не хочу, пам´ять таки крута штука, що вміє ховати негатив. Але коли треба у Львів по справах, то це прямо морально тисне... Область люблю, а Золочів - любовввв, люди нереальні траплялись. Але не львівяни. Ну не зійшлись в світогляді. Дитину аж нервово тіпає від згадок про життя там)
Ну то ви себе накрутили) я там лежала у лікарні 2 тижні чудове ставлення) навіть як переселенцю робили мрт бескоштовно
Гопница-Советчица• 29 января в 22:29
Ответ дляРучки-Крючки
Драстіііі, тут киян всі ненавидять
О це правда! Я не прям ненавиджу, але недолюблюю.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 29 января в 22:30
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Нема ніяких регіонів, то придумали кацапи. Є області.
Та наче зараз територіальні громади.....
Баба_Воля• 29 января в 22:31
Мені здається тут Київ більш за все поперек горла😅
Сумчатая кошка• 29 января в 22:32
Всех уважаю и люблю. Но загадкой для меня щирість жителей Рахова и Хуста. С 1991по сегодня ничего не меняется...
Всім шампаньського• 29 января в 22:34
Ответ дляЩас ухожу
Ну да, всего лишь Польше
Стрекозей• 29 января в 22:36
Ответ дляBombastic
Панаєхавших у Київ - також не люблять 🤣🤣🤣
А уехавших в Германию так тем более ненавидят. Если бы в Киев поехали, тоже понаехавших не любят. Как ни крути, никто никого не любит.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 29 января в 22:36
А по теме, думаю, что у людей негатив вызывает посягательство на личные границы. Когда находишься в любом городе ты человек невидимка - занимаешься своими делами и никому нет дела (что логично). В том же Львове, зашли люди в маршрутку - якісь жіночки во весь голос обсуждають хто зайшов, звідки і чому. Таке собі велике село- мільйонник.
Марафетчица• 29 января в 22:37
Любила Львов завжди... красиве місто
Щас ухожу• 29 января в 22:37
Ответ дляВсім шампаньського
Ну да, всего лишь Польше
Ну вже краще польщі, тим більше скільки там зараз наших з усієї України
Капитошечка• 29 января в 22:38
Я из Киева, мне попадались не очень хорошие люди с ЗУ, что по работе, что за ее пределами. Необязательные, сплетники, завистливые. А с востока и юга большинство отличные.
Еще раздражает постоянное тыкание мовой, хоть сами на диком суржике говорят.
Щас ухожу• 29 января в 22:39
Коротше трольна тема не зайшла, західна Україна так ж сама як і інші її частини, і лбди повсюди однакові))
Добрая свекровь• 29 января в 22:39
Я люблю хороших людей, где бы они не были.
Проще всего, мне в Одессе, лично мне
Там люди без претензий, и не торкают личные границы.
На западной любят обсудить, обговорить, не все конечно, но многие.
Лукава_Кiшка• 29 января в 22:40
Ответ дляАсталависта бэйби
Киян ненавидять за великі зарплати))
А теперь и за ПВО, ага-)
Капитошечка• 29 января в 22:40
Ответ дляДобрая свекровь
Проще всего, мне в Одессе, лично мне
Я тоже обожаю одесситов -открытые, юморные, добрые. Без камня за пазухой, как говорится.
Люблю пиво• 29 января в 22:41
На цьому форумі не люблять людей. Крапка.
А звідки вони і хто - не важливо.
ЗдесяЯ• 29 января в 22:42
Ответ дляЩас ухожу
Та ну неее, східні регіони вони завжди обсирали,за те, що ті під рашкою...але ж з сходу було простіше їхати на заробітки в рашу,так само як із заходу в Польщу
Але чомусь їх повинні всі розуміти і не засуджувати ...ну хіба це не нахабство?)
Love_Love_Love_• 29 января в 22:45
Ответ дляBombastic
Ооо, так і ви в тому числі
Чи ви🤷‍♀️
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 29 января в 22:47
Ответ дляЗдесяЯ
А всі ці ’заробітки’ хоч у Польщу, хоч в рашу лиш показують наскільки слабка була наша країна,яка не втримувала працездатне населення (головний бюджетний дохід).
А тоді шукають відмазки - мова, ухилянти ще щось. А нєєєєє, вибачайте. Корупція, соціальна незахищеність, безробіття....
3@йk@• 29 января в 22:51
Потому что они сильно против восточных областей.
Хотя сами не лучше.
Была недавно свидетелем, как из Черновцов ездили гулять свадьбу в Румынию, говорят на русском и румынском, вся молодежь до 30 лет выездные. Я вообще была в шоке.
Капитошечка• 29 января в 22:51
Ответ дляLove_Love_Love_
Чи ви🤷‍♀️
Вы реально очень злая и такое впечатление, что приходите выливать весь свой негатив сюда. Вы тоже с ЗУ ?
автор Істеріомама • 29 января в 22:52
Ответ дляРучки-Крючки
Драстіііі, тут киян всі ненавидять
90% форуму - кияне.
Неместная Я• 29 января в 22:56
Ответ дляКапитошечка
Ви вгадали.
ЛовеЛове не раз писала, що з західної, і з чоловіком там познайомилась, він в Франківську навчався.
автор Істеріомама • 29 января в 22:56
Ответ дляКапитошечка
Ну подали б приклад.
Каркуша Клара• 29 января в 23:00
Ответ дляЗдесяЯ
До войны куча мужиков из западной ездили на рашу на заработки, в основном, стройки, ремонты
ЗдесяЯ• 29 января в 23:00
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ніхто з цим не сперечається...справа лиш в тому, що їздили туди ,куди було ближче і зручніше...але засуджували лиш східні регіони і більше за все осуду було саме з заходу
Капитошечка• 29 января в 23:01
Ответ дляІстеріомама
Ну подали б приклад.
Я говорю на русском без акцента, говорю на нем с рождения, как и большинство киевлян. И никому не указываю на каком языке им говорить.