Істеріомама• Изменено 29 января в 22:07

Чому на цьому форумі так не люблять людей з західної України?

Вони тут ледь не гірше за кацапів.
Якщо хтось задає питання пов´язане зі Львовом, по любому хтось виверне тонну лайна на місто і містян. Чому таке упереджене ставлення?
І це було ще задовго до війни ( справедливості заради, до жителів Донбасу теж часто упереджене ставлення).
МаргариткаW• 30 января в 12:03
Ответ дляЯ не Сірожа
Порву шаблони: я з півдня України, розказую про поганих нквдистів, і про те, що бандерівці - прості люди, які хотіли незалежності і миру.

Україна не ділиться на чорне і біле з межею десь посередині території.

П.с.: недолюблюю жителів західних областей за снобізм, нетерпимість і упередженість, але розумію, що це моя суб´єктивна думка.
полякам расскажите про хороших бандеровцев
roksinata• 30 января в 12:13
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Удалено администрацией...
Ой, ви як типовий росіянин. ,,Мальчики не знали куда ехали, зачем их убивають злые хохлы, мальчики ведь только поговорить хотят, а им в спину стреляют,,. Ні, ну ви серйозно вірите в те що пишете чи просто не хочете признати що ваш дідусь вбивця?
Ирина-bbd0• 30 января в 12:50
Ответ дляroksinata
Сколько лет прошло.а кацапская пропаганда и не меняется
Вспомнилось видео пленных кацапов из приднестровья ’нам сказали .что тут фашисты’
Угу.там биндеры.там фашисты.там грузины на миротворцев ниучемниувинуватых напали и везде кацапы со своим рылом скрепным лазят
Annetka_100• 30 января в 12:53
Ответ дляПополняю_Карму
От прийде до вас знайома. Ви їй і обід на стіл і чай з тортом. І з собою для дітей пакет нагодуєте. А вона почне розповідати про ваші «обʼєктивні», на її думку недоліки. Ps. Я, як проста людина, нікому нічого не винна, і моя толерантність теж не безмежна.
Дивіться, переселенці це вимушені гості. Вони біля вас відігріваються, користиються вашими ресурсами і (якщо нормальні люди) відчувають вдячність. Але вони не обирали бути вашими гостями, так склалося. Можливо, ви єдина, хто був готовий допомогти, єдина люда, поряд з якою не страшно починати нове життя на новому місці. Куди б вони не поїхали, ніде ці люди не вдома. Вони і за кордоном по маєтках англійців розкажуть, що Україна краща і більш розвинута. Вам неприємно, але це незадоволення не варто сприймати особисто. Це стан такий у людей. І це нормально, коли в гостях добре, але вдома все одно краще.
Тутти-фрутти12• 30 января в 12:54
Ответ дляОдяг та сумки
з 2014 їзджу туди відпочивати 2-3 рази на рік на місяць-2 тижні. І така моя думка склалася.
Лживі люди які в очі посміхаються особливо коли в тебе у кармані бабла купа. А позаочі лайно ллють....а потім у церкві замолюють- набожні. Одразу скажу з 2014 як туди їздимо завжди старалися на укр мові балакати...

Інші регіони в очі кажуть, а там більше люди брехливі. Не усі звісно, але там частіше так.
1000% Брехливі ,як циганва
Olgusya• 30 января в 12:58
На цьому сайті сидить переважно південь і схід України. Не забуваймо, які області до війни мали найбільшу густоту населення: Донецька (52 міста) і Луганська (37 міст). Також тут багато форумчанок із Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської, Миколаївської, Одеської областей. Я навіть опитування колись проводила, хто звідки.
Filomena• 30 января в 13:00
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Удалено администрацией...
І вічне питання: за что?… он же просто мальчик в воєнной форме і огнєстрєльним оружиєм в руках… за что?!!!
Мда. Нічого не змінюється у свідомості.
Olgusya• 30 января в 13:01
Ответ дляМаргариткаW
Москаль і лях - один шеляг. І зараз поводяться ідентично. Хіба що не нападають армією.
Filomena• 30 января в 13:08
Ответ дляМаргариткаW
А нащо нам їм щось розповідати? Вони українців, які воювали за їх інтереси, возвеличують, вулиці називають. А ті, що проти, то вороги завзяті. Тобто, якщо вбиваєш за поляка, ти гуд, а якщо поляка, то не гуд. Це якась унікальна логіка? Ні. То чому ми маємо їм щось пояснювати? Нехай оглянуться і поглянуть на себе.
Наталка -русалка• 30 января в 13:12
Автор теж про це задумувалась і не раз
Наталка -русалка• 30 января в 13:15
Ответ дляАсталависта бэйби
Знаете как жители львовской области между собой говорят про русскоязычных ВПО с Востока? говорят лучше их не трогать а то наведут ракеты
А це не правда по вашому?
Деякі дійсно приїздять та шпигують.
Наталка -русалка• 30 января в 13:17
Ответ дляBombastic
Панаєхавших у Київ - також не люблять 🤣🤣🤣
Так кияни самі ж і є панаїхавші
Просто називають себе киянами
Наталка -русалка• 30 января в 13:18
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я навіть згадувати не хочу, пам´ять таки крута штука, що вміє ховати негатив. Але коли треба у Львів по справах, то це прямо морально тисне... Область люблю, а Золочів - любовввв, люди нереальні траплялись. Але не львівяни. Ну не зійшлись в світогляді. Дитину аж нервово тіпає від згадок про життя там)
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 30 января в 13:36
Тут не те що із заходу не люблять, тут сам по собі форум ср*чний)) зараз просто більше чинників ущипнути
MasterMai• 30 января в 13:39
Ответ дляLor111etta
Їздили.
Бо сім*ю годувати треба.
Шо за подвійні стандарти?
Jane_Ukraine• 30 января в 13:59
От ви автор спитали, в навіть неправильно назвали свою ж країну . Немає Західної України. Є Захід країни! От такі як ви і ділять країну на частини.
faiyna• 30 января в 14:41
На враждебные провокационные темы народ не ведется
faiyna• 30 января в 14:42
Прекрасные люди и с востока и с запада.А гниль есть в любой нации,пуйло страшно продвигает темки рассорки и раскола украинцев.Наивный смешной старый импотент
VivaForever• 30 января в 15:03
Ответ дляНаталка -русалка
А це не правда по вашому?
Деякі дійсно приїздять та шпигують.
Неправда,многие у вас уже не первый год живут как впо,но вы по прежнему себя ведёте как каста высших,вы отвратительные лицемеры,первые поделили людей по регионам, теперь и вас терпеть не могут
VivaForever• 30 января в 15:05
Ответ дляНаталка -русалка
Удалено администрацией...
Christ1na• 30 января в 15:16
Ответ дляNikol-9a2f
А на заробітках в рашці батрачити корона не заважала?
Не смішіть
gannuska22• 30 января в 15:18
Ответ дляСкокоМнеДадите
А ну схиднячка расскажите какие-то города Луганской области были занэдбаные до войны?
Відносно Франківська чи Львова - ВСІ.
Так само як і Херсон чи Миколаїв.
В Луганську востаннє була навесні 13 року.
gannuska22• 30 января в 15:19
Ответ дляПушАпница
Я поїхала два тижні назад на Вінниччину-сірість...(
Хоча це моя батьківщина
Не знаю за область, але місто дуже і дуже гарне. Ну і плюс пора зараз - найдепресивніша, в березні квітні все повеселішає на око.
Lor111etta• 30 января в 15:26
Ответ дляMasterMai
Шо за подвійні стандарти?
Для вас дивно?
Kidstaff Bot• 30 января в 15:50
Дорогі учасники, дискусія відхилилася від теми і набула негативного характеру, тому ми її закриваємо. Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, переформулюйте питання.
Цінуємо вашу активність і сподіваємось на конструктив у майбутніх обговореннях!

З повагою, Команда Kidstaff