Не танцую- но пою• 30 января 2025

Де швидко зробити в Києві закордонний паспорт?

Цікавить хто робив у ЦНАП то чи дійсно за 7 днів зробили терміновий? Хто робив ось недавно паспорт закордонний через скільки отримали його? Чи краще йти в часну компанію де зроблять швидше?
Оцененная• 30 января 2025
А вы думаете частная компания печатает паспорта на отдельной линии на отдельном полиграф комбинате?
Сдавайте в цнапе или районной иммиграционной службе по срочному тарифу. Если ее будет форс мажора, через неделю получите.
автор Не танцую- но пою • 30 января 2025
Я планую робити в цнап, але в мене сроки, мені треба швидко зробити паспорт. Мені сказали по телефону що 1 місяць не будуть робити, а 1 місяць і 2 тижнів бо зараз вони не встигають їх робить. То я хочу зробити за 7 днів і цікавить чи комусь зараз його зробили за 7 днів.
Хвець-тець• 30 января 2025
ДП Документ , там реально 7 рабочих дней
Царевна_несушка• 30 января 2025
Ответ дляОцененная
Вони напряму замовляють . Тому у них швидше. Але дорожче .
Царевна_несушка• 30 января 2025
Не йдіть у ЦНАП. найшвидше ДП Документ. Є декілька по Києву. Який вам зручніше.
Ответ дляЦаревна_несушка
Туди треба записувати чи жива черга?
Ответ дляЦаревна_несушка
Не має часу чекати там запис на лютий вже. А сьогодні вже можна в живій черзі в цнап попасти.
Пані з калабані• 30 января 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
В ДП Документ немає нікого.Щодня йду повз.Жива черга,7 днів.
summer• 30 января 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Делала за 7 дн на генерала Алмазова 11.
Пусто. Людей нет. Можно без записи приходить.
Царевна_несушка• 30 января 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Не треба вам запис. Їдьте і подавайте документи. Жива черга
Оскорбляю всячески• 30 января 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
В ТЦ Украина если и есть люди- то не много. Пару часов максимум и заказали паспорт. Получать вообще без очереди.
Никакой записи заранее не нужно
Дивне створіння• 30 января 2025
В ТЦ ’Україна’ взагалі вікон багато і черга йде дуже швидко, окремо просто в черзі перевіряють чи всі в наявності потрібні документи, потім розходяться по вікнах. Я навіть дитині там внутрішній паспорт робила, все швидко та легко.