Зажуженная Жужжа• Изменено 30 января в 06:03

Нова пошта ухи переїла або чим пахне монополія.

Ви знаєте, скільки, наприклад, коштує мн доставка вантажу(ціна з посилкою однакова)? За кордон, стандартний чемодан, Грузія, вага 20 кг 70*50*30 см =9000 грн… девʼять тисяч, Карл🤦‍♀️ за ці кошти можна злітати туди й назад з багажем.. це капець. А як же люди у штати посилки відправляють?… я не розумію
автор Зажуженная Жужжа • 30 января в 13:39
Ответ дляСкиниУскачи!
УП. Интересно во сколько раз разница будет
Двічі…😏 наче
автор Зажуженная Жужжа • 30 января в 13:40
Ответ дляХристя в тiстi
В Грузію я давно літала,дуже дорогий квиток був,там нема лоукостів і всяких дешевих перевезень.Тоді то точно не було.Роки 4 назад квиток туди і назад коштував 13 тис вроді.
Ну от є))
автор Зажуженная Жужжа • 30 января в 13:42
Ответ для120-120-120 (не худею)
Якщо ви пишете про інших із незахмарною вартістю, то де ж тут монополія?)
А типу мати єдиного конкурента-це не монополія? У якого інший формат. Ну ви типу хоч книжки почитайте, до побачення.
автор Зажуженная Жужжа • 30 января в 13:43
Ответ дляЗроблено у 80-х
Слово просто гарне)))
Ахаха, прикро бути не дуже розумною, так?😄 до побачення, розмову закінчено як із вашою подружкою -ботом
автор Зажуженная Жужжа • 30 января в 13:46
Ответ длябибизяна
Користуюсь 15 років +.Так,довше,але без нарікань .
В той же час НП пошкодила посилку за 3.500$ ,і зробила вигляд що так і було.
Та в них гарантій ніяких, вони не чим не краще уп, я не знаю, всі. Хто за них 🍑 рве це просто як доказ, що соромно бути неправим, або твій вибір невдалий. Вся суть людей
автор Зажуженная Жужжа • 30 января в 13:49
Ответ дляВитворунка
Про яку монополію ви пишете? Відкриваєте Гугл і шукаєте інших перевізників. Починаючи з ковідного періоду, перевозка (логістичні витрати) зростали у космічній прогресії, і так по всьому світу.
Кого, наприклад? КОГО? Уп? Це трохи інше, якщо ви не знали. Але різниця двічі це вже показник.ні, ціни в нп стартують у зашкварній прогресії, дчл можна вже наймати
Даю справку• 30 января в 13:51
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Що? Куди я пішла?🤦‍♀️ ви дивна , у вас все ок, намагатися шукати виправдання нп?? Ріллі🤣 ви там працюєте? Сроки , доречі, такі самі, велкам ту реальність
Вы чего такая агрессивная ?
Да ,я обязательно работаю на НП ,даже нет -я ее владелец !
Не поверю ,что нп и укрпочта будут одинаковые сроки
Ха-ха ,только и можете
Вічний двигун• 30 января в 14:02
Муж плиткорез свой хотел из Украины в Германию переправить новой почтой. Насчитали 30 тысяч договорился со знакомыми и ему его привезли машиной.
Витворунка• 30 января в 15:33
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Так наймете ДХЛ. Чого ви верещите?
автор Зажуженная Жужжа • 30 января в 17:08
Ответ дляВитворунка
Так наймете ДХЛ. Чого ви верещите?
В чому ваша проблема? Чего ви в моїй темі? Все так погано в житті? Розмову закінчено. 💊
Витворунка• 30 января в 18:52
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Чого ви тему створювали на форумі? Щоб саму себе почитати і верещати на всіх?
Судячи з вашої писанини, проблеми у житті у вас.
Трохи злякана• 30 января в 19:03
Ответ дляКуратор дебошей
Я знаю. Они украли мою посылку, ещё в 2022. Я отправила свитер, связанный вручную, в подарок иностранцу-волонтёру. Но отправляла из Германии и тварюка какая-то в селе под Львовом украла. Я долго с ними переписывалась, ушлепки делали вид, что помогают в поисках. Потом на ФБ написала главному почтовику, так сказать. Ответ убил: ашотакова, типа, Новая почта не ворует? Как в лицо плюнули.
У меня с ними была тоже нелепая ситуация и тоже со свитером. Я продала олх доставкой свитер. Посылка застряла. Я делала обращение, так они даже искать не стали, а сразу же закрыли как утерю прям в тот же день. Выплатили мне компенсацию. После этого посылка нашлась и дошла до получателя и я получила ещё раз деньги за этот же свитер. В этой все истории понятно какие они дебилы и как они ищут посылки, вернее не ищут вообще.
СкиниУскачи!• 30 января в 22:29
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Двічі…😏 наче
Не удивлюсь. Я когда-то пакет отправляла в Узбекистан. На всем пути отслеживался трек . А это было лет 8 назад.
автор Зажуженная Жужжа • 30 января в 22:44
Ответ дляТрохи злякана
Та я також надивилася у ютубі один колишній працівник нп знімав відео, що вони творять із посилками😱 то капець. Так що… гарантій ніяких.