Я тертий жук• 30 января 2025
Чоловік в ночі пітніє так, що геть весь мокрий, сильно
Таке буває не щодня, але буває, буває не так сильно або не весь мокрий, а вологий. 38років. На ніч відкритий балкон. Мені холодно. Вдень температура в кімнаті 20-22, холодно, вночі від відкритого балкону температура буває падає і до 16-18. Ковдра в нього легше моєї. Чи варто йти до лікаря чи це нічого не означає. Буває відчуття наче він сходив в душ і мокрим ліг в ліжко, подушка ковдра теж стає мокра.
Мастер Пис• 30 января 2025
Ответ дляЗначит надо
А за мужа еще надо взять ответственность? Ну покормить полюбить ладно, но это взрослый человек, не?
Торгуетесь как на базаре. А если просто дорог любимый человек, не возникнет желания ему помочь? Сохранить его даже для себя же? Вон даже известный онколог дерматолог призывает жён приводить мужей на осмотр, чем можно спасти жизнь, примеров достаточно. Не ходят они сами в большинстве, пашут для своих жен любимых, а потом иди сам куда хочешь, я за тебя не отвечаю
Божий одуванчик• 30 января 2025
Ответ дляsky-labs
В каком смысле за 40 лет?
Причина всегда есть, а то что врачи не в состоянии ее выявить, то это вопрос к их компетенции.
Сестрі 47 років. За цей час вона дослідила себе вздовж та впоперек. Зараз закордоном, теж нічого не знаходять. От прям всі дурнями виявилися, не знають що шукати, тільки на порадниці кваліфікація поперед форумчанок біжить.
Божий одуванчик• 30 января 2025
Ответ дляМастер Пис
Допомагати треба тим, хто просить допомоги. Пахатєлі... На коханок, на гаражі, на пиво з друзями у них час знаходиться завжди. Може годі вже підтримувати цей патріархальний базис про недолугих чоловічків? Як займати всі керівні посади, посади у владі в них розуму та дорослості вистачає, а як до лікаря сходити - тут мамка потрібна. Триндець.
Ответ дляБожий одуванчик
Вы ведь даже не знаете какие именно обследования проходили ваши родственники, поэтом просто нет предмета для дискуссии.
’Зараз закордоном, теж нічого не знаходять’ - это просто смешно обсуждать...
Это очень нездоровая история в свете резкого омоложения и увеличения частоты встречаемости всех самых серьезных заболеваний