Люблю_смаколики• 30 января в 11:49
Новий додаток нової пошти не подобається, можна буде користуватись старим?
Старий набагато зручніший, все зрозуміло там. В новому наліплено все одне на інше. Встановила новий, там є моя карта вже. Чи можу я продовжити користуватись старим додатком чи скоро його відмінять?
Для драки• 30 января в 11:50
Можно, я до сих пор старым пользуюсь: попробовала новый, вообще не понравился.
Каркуша Клара• 30 января в 12:00
А я новый и не устанавливала, и так на телефоне памяти не хватает...