Застряла• 30 января 2025
Номер телефону у чорному списку Розетки
Раніше номер телефону належав інші людині. Вона не забирала замовлення, тому її внесли в бан. Номер телефону перевипустили.
Зараз тим номером користується інша людина. Після реєстрації на розетці дізналась, що вона вже в бані 😁
З цим можна щось зробити чи лише реєструвати інший номер телефону?
Фима Собак• 30 января 2025
Номера не перевыпускают так быстро. Даже если бы он принадлежал злостному незабирателю посылок, то срок давности уже давно истек бы
Застряла
• 30 января 2025
Ответ дляФима Собак
Номер внесений системою у чорний список. Так багато хто робить. Наприклад, в таксі чи в службі доставки їжі.
«Помилування» там немає
Застряла
• 30 января 2025
Ответ дляАнти-анонім
Бан, вроде бы, на месяц дают
То мабуть не зовсім бан, а не можливість замовлень з післяплатою. Пропускає лише з повною оплатою.
Фима Собак• 30 января 2025
Ответ дляЗастряла
Заказывайте с полной оплатой. На розетке почти все можно вернуть. А что нельзя вернуть- заказывайте наложкой в других местах
Удачная• 30 января 2025
Ответ дляЗастряла
с послеплатой невыгодно заказывать из-за их комиссии, а так стоит связаться с их поддержкой