Вилосипедниця• 30 января в 14:43

Если сопли 2 недели, нужно антибиотик?

Болею, ужасное состояние
АБВГДейка• 30 января в 14:43
жовті густі?
зробіть бак посів і потім з результатом до лікаря
автор Вилосипедниця • 30 января в 14:45
Ответ дляАБВГДейка
жовті густі?
Белые, густые и глубоко
Непонятно• 30 января в 14:45
Ответ дляАБВГДейка
жовті густі?
Так бакпосів тиждень чекати. Може просто сходити до лікаря, він оцінить загальний стан, стан слизових та дих.шляхів і випише лікування
Твоя подружайка• 30 января в 14:48
Идите к лору
Может у вас аллергия,а вы собрались аб пить
АБВГДейка• 30 января в 15:03
Ответ дляНепонятно
пити непідходящий антибіотик і створювати у себе поселення резистентних бактерій потім обійдеться значно дорожче
НЛОша• 30 января в 15:22
Якщо розглядаєте самолікування, то я таке Фліксом лікувала або Назонекс. Був схожий стан, але я ходила до лора. А так, до лікаря краще сходити. Але антибіотик однозначно ні.
Апрель Ивановна• 30 января в 15:42
Ізофра
Здати оак, якщо не бактеріальна інфекція, антибіотик ьільки зашкодить організму.
Гарачий Чокалад• 30 января в 16:37
Сделайте у лора ’кукушку’ и забудете про сопли, какой антибиотик. Купите спрей/капли на основе цикламена, тот же дефлю синус, цикламен отлично выводит сопли.