Сердючка• 30 января в 16:04

Скоро вже 27

Не хочеться вже день народження святкувати. Відчуваю себе старою і що далі тільки гірше
Elena755• 30 января в 16:24
Ответ дляСердючка
Співчуваю, сама про це багато думаю. 30 вже дихає в потилицю. Відчуваю, що молодість вже пройшла
Мне 40+ и еще молодой себя ощущаю)
Покращена• 30 января в 16:24
Ото ви дівчата дурні, я в 37 на права здала, в 38 вийшла вдруге заміж, зараз 41, живу і кайфую і почуваю себе офігенно. А ви не маючи 30 ниєте, ну то порада, збирайте гроші на лікарні, бо з таким настроєм, болячки вам гарантовані.
Рятівник Малібу• 30 января в 16:26
Ответ дляСердючка
Мене як в 25 накрило і не відпускає
Тю на вас . Прекрасный возраст
Своего не предлагать• 30 января в 16:29
Автор ,все попереду.
Уявіть ситуацію :

90- ті роки .Моя мама святкує свої 25-ть , а мені вже 6 !Сидять родичі з обох боків , щось жваво обговорюють між собою . Не знаю яким чином ,але у мене опинилось в руках фото мами ,на тих фото їй було років 17. А я гучно видаю :’Мааама, яка ти гарна в молодості була ’. 🤣
Люблю порядок• 30 января в 16:34
Ответ дляСердючка
Мені здається цю думку наминавязвло суспільство. Мені 34 і теж вже не відчуваю себе молодою, хоча років до 50 ще можна гарно виглядати.
Люблю порядок• 30 января в 16:35
Ответ дляСердючка
Мене як в 25 накрило і не відпускає
Щось зарано, у мене 24-28 були найкращими роками, насолоджувалася))
Своего не предлагать• 30 января в 16:39
Ответ дляЛюблю порядок
Маєте рацію . Раніше вважалося ,що в 30 років це вже не молода жінка, ідеально б їй було зав´язати хустку і спідницю до підлоги одягти. Ніякого макіяжу , підборів та декольте . Бо (!) нащо заміжній жінці це все вже ? Чому заміжній ?- а спробуйте в 70-80 роках не вийти заміж до 20! Мої колеги ( старші від мене ) розповідали,що в 21 вже виходили за тих ,хто пропонував ,бо суспільство вже давило ,що стара діва 🤷🙈
Мудробаба• 30 января в 16:40
Ответ дляСердючка
Тепер думаю як ті 30 років дожити. Сподіваюся, що проживу менше
Ну это вы зря
Матраскин Брат• 30 января в 16:41
Ответ дляФсеСама
А мне 49 только будет.Не завидуйте.
и мне
Матраскин Брат• 30 января в 16:42
Ответ дляФФФФристайла
вы еще скажите автору, что и секс регулярный есть, так она вообще упадет
и климакса нет))
автор Сердючка • 30 января в 16:42
Ответ дляМудробаба
Ну это вы зря
Чого?
Матраскин Брат• 30 января в 16:43
Ответ дляПокращена
я на права сдала в 48 , а завтра мне 49)
Муууумие• 30 января в 16:56
Ответ дляМатраскин Брат
и климакса нет))
И климакса нет и не видно в ближайшее будущее и секс 3 раза в неделю как минимум
ФФФФристайла• 30 января в 17:26
Ответ дляМатраскин Брат
и климакса нет))
Блиск думки• 30 января в 17:30
Это обычные цифры в паспорте, можно и в 50 ощущать себя юной, а в 20 старой, всё зависит от восприятия. Не важно сколько лет, важно качество жизни ибо можно вести старушечий образ жизни в 20, а в 50 наоборот. Исходя из этого дело не в цифрах
Мудробаба• 30 января в 17:30
Ответ дляСердючка
Чого?
Просто начинается новый этап)
автор Сердючка • 30 января в 17:51
Ответ дляМудробаба
Просто начинается новый этап)
який?