lilu1990• 30 января в 16:19

Американці такі американці

Україна – це джерело безумства. Чому путін мій ворог? Він нічого мені не зробив, – Такер Карлсон.

Метеорит на цей цинічний світ
автор lilu1990 • 30 января в 16:21
Тим часом:

Рф бомбить Україну шахедами зі збільшеною бч до 90 кг та шрапнеллю
LudaSHS• 30 января в 16:21
Такер.. яка рожа була його, коли він слухав пуйло з тими цидульками про екскурс в історію. А зараз це. Ще сказав, пуйла байден хотів вбити. Там багато чого триндить
Зараз що не день то сенсація.
автор lilu1990 • 30 января в 16:22
Ответ дляLudaSHS
Зараз що не день то сенсація.
Кончена він твАріна. В´єтнамці мало їм дали прикурити
Аnnеt• 30 января в 16:24
да. читала и офигевала. с такой логикой и Гитлер няшка.
LudaSHS• 30 января в 16:24
А безумна Україна
Ага
автор lilu1990 • 30 января в 16:26
Ответ дляАnnеt
Ще один

кандидат в президенты Румынии Келин Джорджеску назвал Украину вымышленным государством и выступил за аннексию и раздел ее территорий.

В интервью Romania TV политик заявил, что в случае своего избрания президентом выступал бы за ’возвращение’ территорий, которые являются частью Украины. По его словам, сейчас мир меняется, поэтому будут меняться и границы. Он уверен, что разделение соседней страны произойдет после мирных переговоро
LudaSHS• 30 января в 16:26
Там ще румун правий політик теж всрався.
Дістали вже
То я зігумаска не беру до уваги і дурне турне по партіям Ес його.
Аnnеt• 30 января в 16:27
Ответ дляlilu1990
Ще один

я с утра подумала ’о, бл*! ещё и с румынами воевать?’
Стрекоза любви• 30 января в 16:27
Нічого особистого.
Американці!? Так, ті що на зеленому папері занесені в чемоданчику Т.Карслону. Ось і проста відповідь.
LudaSHS• 30 января в 16:27
Ответ дляlilu1990
Ще один

От про це теж подумала
Румун і угорців, словаків будуть качати.
автор lilu1990 • 30 января в 16:28
Ответ дляLudaSHS
От про це теж подумала
Трамп віддав нас на відкуп?
автор lilu1990 • 30 января в 16:30
Гієни почали збиратись навколо. Кончені. Сталін тоже думав шо з Гітлером договорився
LudaSHS• 30 января в 16:31
Ответ дляlilu1990
Трамп віддав нас на відкуп?
Трамп ще сам не знає що буде робити. Не тільки з нами, і з Ес загалом.
Щодо Ес, ні, все таки демократії, ніяких шарикоНечаївшаріів. В цій епосі. Але з світом може статися все що завгодно. Популізм, хайпожерщина і плювання на міжнародне право себе покажуть
Аnnеt• 30 января в 16:34
Ответ дляLudaSHS
Манула• 30 января в 16:36
Ответ дляlilu1990
Тільки не треба Сталіна жертвою представляти, цей кровавий ідеолог комунізму не менше зло
автор lilu1990 • 30 января в 16:40
Ответ дляМанула
Ви як завжди дофантазовуєте чого я не мала на увазі
alex-3f3c• 30 января в 16:44
А чого хтіти від Американців якщо наша влада клала с прибором на Україну і людей, вони не дурні і не сліпі, бачать що коли госдеп оббивав пороги найвеличнейвшивого, намагаючись пояснити що буде вторгнення через Чонгар і Гостомель, а Верещук з Єрмаком тішились що вони розмінували все на межі з Кримом і відвели з Гостомеля дві танкові бригади, а найвеличнейвшивий розповідає що не попередив людей про вторгнення бо люди почали б забирати гроші з рахунків, і розповідав про шашликі. Тому якщо наша влада думає тільки про власні гроші, а на людей насрати, більше здохне меньше на майдан вийде, то чтого Амариканцям має свербіти?
дякую аж підскакую• 30 января в 16:51
Давайте не судить все американцев по одному человеку
автор lilu1990 • 30 января в 17:00
Ответ дляalex-3f3c
Шо?
frumoasa17• 30 января в 17:00
Ответ дляLudaSHS
От про це теж подумала
Румунію продовжують качати. А тупий виборець ведеться на популістські заяви, ще і тікток цей грьобаний Виборець цього покидька це в середньому людина не з великого міста, дуже часто без освіти, а тільки з 8 класами. Ця гнида заходить не через дружбу з рашою, румунам це не цікаво. Він качає тему сільського господарства, повернення діаспори, привіт бубочке , зробити країну великою, що ЄС грабує Зупустили що українські діти біженці отримують пособіє в 740 євро. Кацапня не спить
Bilolena• 30 января в 17:01
Я боюся що і в Україні є люди які думають як цей мудак, чого далеко за океан дивитись. Намагаюся себе вмовити що нормальних все-таки більшість. І новини про мудаків прогортую швиденько.
Манула• 30 января в 17:07
Та взагалі, які претензії до американців? Тут своїх мудаків вагон та маленький візок. Маємо те, що маємо ...
KrupinkaSs• 30 января в 17:14
Кругом одні вороги.Біда
Anastasiia-9046• 30 января в 17:16
То ви ще не бачили американського священника, який кидає зіги
KrupinkaSs• 30 января в 17:17
Ответ дляfrumoasa17
А Україну не качали в 2004 ,а в 2014 ,і також в 2019?
Більшість соціуму скрізь тупі ,і схильні до пропаганди
Olvia1987• 30 января в 17:28
А как же версия,что после встречи с Путиным Трамп наконец то поймёт,какой тот безумец, полюбит Украину и даст ей супер пупер современное оружие,которого даже сама Америка не
имеет?
frumoasa17• 30 января в 17:35
Ответ дляKrupinkaSs
Качали, але таких технологій не було, що за місяць до виборів цей ніхто став переможцем першого туру.
Тупі, але ж не настільки, щоб віддати голос за придурка, який розповідає про ’’пам´ять води’’ або жінка, яка народжує через кесарево, то вона не нормальна.
Манула• 30 января в 17:42
Ответ дляfrumoasa17
Та ладно, деякі наші керманичі, яких обирав український виборець, не менш дивні, м´яко кажучи
LudaSHS• 30 января в 17:46
Ответ дляfrumoasa17
Оце і є зачатки( новий дивний світ технологів і хайпожерів і іх бенефіціарів
Манула• 30 января в 18:06
Ответ дляLudaSHS
Дивишся на все це і думаєш, адже це межа, все може бути ще ’дивнішим’ ...