Істеріомама• Изменено 29 января в 22:07
Чому на цьому форумі так не люблять людей з західної України?
Вони тут ледь не гірше за кацапів.
Якщо хтось задає питання пов´язане зі Львовом, по любому хтось виверне тонну лайна на місто і містян. Чому таке упереджене ставлення?
І це було ще задовго до війни ( справедливості заради, до жителів Донбасу теж часто упереджене ставлення).
Глаза_в_3_карата• 29 января в 22:07
Я житель Донбасу, нормально ставлюся до всіх, в тому числі і до жителів заходу, всі ми люди.
Щас ухожу• 29 января в 22:08
Я думаю, бо вони ставлять себе вище за інших. Хоча я їх теж розумію, єдиний регіон, який не підлизував кацапщині
Глаза_в_3_карата• 29 января в 22:09
Ответ дляЩас ухожу
Нема ніяких регіонів, то придумали кацапи. Є області.
Асталависта бэйби• 29 января в 22:09
Знаете как жители львовской области между собой говорят про русскоязычных ВПО с Востока? говорят лучше их не трогать а то наведут ракеты
Щас ухожу• 29 января в 22:10
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ну ок, але там декілька ж областей, як їх назвати
Асталависта бэйби• 29 января в 22:10
Ответ дляЩас ухожу
І чим вони кращі чим жителі прикордоння?
Глаза_в_3_карата• 29 января в 22:10
Ответ дляЩас ухожу
Мешканці кількох областей) А якщо з моєї області хтось любить наприклад кацапів, я за те теж не відповідальна.
Асталависта бэйби• 29 января в 22:11
Ответ дляРучки-Крючки
Драстіііі, тут киян всі ненавидять
Киян ненавидять за великі зарплати))
Щас ухожу• 29 января в 22:12
Ответ дляРучки-Крючки
Драстіііі, тут киян всі ненавидять
Та це корінні кияни всіх ненавидять)) мене бомбило як на початку війни хлопці з мого маленького міста захищали Київщину, а тут писали про понаєхавщих
Щас ухожу• 29 января в 22:13
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Так до таких там нормальне відношення доречі, я на початку війни пів року там прожила, багато гарних людей зустріла
Г@Л@В@ломка• 29 января в 22:14
Особисто в мене було нормальне нейтральне ставлення. До того як життя закинуло пожити у Львові... Трошки мій світогляд перевернуло, ставлення змінилось. Не всі погані, але.... Часто був просто шок. І це я завжди у всіх і всьому шукаю позитив. Але даже моєї любові до людей не вистачило.
ИзЮмрудная• 29 января в 22:16
Уверена что там есть хорошие люди.
Но те с кем мы сталкивались (ещё задолго до войны) в основном мужчины из приграничной зоны не зря называют ’западенцами’ .
Щас ухожу• 29 января в 22:17
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А що саме ви там зустріли? Я навпаки маю гарне враження
ИзЮмрудная• 29 января в 22:17
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Да, мы тоже пока не столкнулись не понимали почему такое презрительное выражение ’западенцы’ есть.
Я шалунья• 29 января в 22:18
Ответ дляАсталависта бэйби
Киян ненавидять за великі зарплати))
А восток?
Мало того, так и тут.
Айболитная• 29 января в 22:20
Я ніколи цього не розуміла, ЗУ то й ЗУ. Але сталася у мене неприємна ситуація з жіночкою з західної , нічого особливого, просто кому із знайомих і друзів не розповім- виявляється ніхто не любить ЗУ
Папобус• 29 января в 22:22
У мене вся рідня із заходу, а я народилась в Харкові. Я промовчу краще) Такі собі люди, хитрожопки, поки схід на заводах і шахтах батрачив, то там вже давно хотіли лише собі в кубишку без податків на заробітках та Чорноб пенсію оформити на всіх. Чисто суб´ективно. Я Львів дуже люблю.
Г@Л@В@ломка• 29 января в 22:22
Ответ дляЩас ухожу
Я навіть згадувати не хочу, пам´ять таки крута штука, що вміє ховати негатив. Але коли треба у Львів по справах, то це прямо морально тисне... Область люблю, а Золочів - любовввв, люди нереальні траплялись. Але не львівяни. Ну не зійшлись в світогляді. Дитину аж нервово тіпає від згадок про життя там)
Указка• 29 января в 22:23
Ответ дляГ@Л@В@ломка
від чого шок? розкажіть
Смажена полуничка• 29 января в 22:24
Это не правда,тема провокационная.
Мы все ненавидим рашку
svitochkaa• 29 января в 22:24
Автор,то боти шоколадо-мертветчуковські строчать провокаційні темки.Ніби ті тих не люблять,а ті тих.
Знову Я• 29 января в 22:24
Я из Киева. Живу сейчас в Ивано Франковске. Да люди другие. Но вот мой сын за три года уже их, а не наш. Он с ними ладит и говорит что они лучше киевлян. А у меня за три года одна подруга и та из Кривого Рога, за год до войны переехала.