Бідося• 30 января в 19:45

Що то може бути ?

Дитина лікує ангіну , антибіотиком.
З´явився на другий день прийому такий висип , лікареві написала, але ще не прочитав
То алергія, чи що то таке?
Поліпривіт всім• 30 января в 19:48
Так, алергія на а/б буває нерідко
автор Бідося • 30 января в 19:49
Ответ дляПоліпривіт всім
Так, алергія на а/б буває нерідко
Каже лоскоче його. Сильно
Робот Вертер• 30 января в 19:50
А/б пеніцилінового ряду? Аналіз крові сдавали? Атипічних мононуклеарів не було?
автор Бідося • 30 января в 19:50
Ответ дляРобот Вертер
Амоксицилін. Не знаю якого ряду. Наче не було, але то був аналіз на аналізаторі.
Робот Вертер• 30 января в 19:52
Ответ дляБідося
Це може бути мононуклеоз. При мононуклеозі після прийому антибіотиків пеніцилінового ряду можлива кожна реакція. У вас саме пеніцилінового ряду антибіотик.
Можна здати кров і попросити подивитись мононуклеари.
автор Бідося • 30 января в 19:53
Ответ дляРобот Вертер
А що міняє це в лікуванні? Якщо лікар не відповість сьогодні, то до завтра чекає?
Робот Вертер• 30 января в 19:54
Ответ дляБідося
Так, звісно чекає. В лікуванні нічого не міняється, просто потім довший період одужання, якщо це дійсно мононуклеоз. Але це може й не він. Здоров´я дитині
автор Бідося • 30 января в 19:57
Ответ дляРобот Вертер
Ой блін. Дякую
автор Бідося • 30 января в 19:59
Ответ дляРобот Вертер
А як діагностувати мононуклеоз?
Була вірус з горлом , але довго температура і по крові вже бак інфекція, виписали антибіотик. Приймає другий день. От по йшов і каже що чухає, дивлюсь, а він весь обсипаний.
Аналіз здавали позавчора , то показує бактерію. Ніяких мононуклеарів не було в аналізі
автор Бідося • 30 января в 20:06
Ответ дляРобот Вертер
Можна в двох словах, чим він поганий? Читаю що то вірус барра, але в сина вже були ( літом була потреба) то здавали антитіла до цих вірусів і там були титри, просто в неактивній фазі, хіба може бути ще раз?