Дивне створіння• 30 января 2025
Куди ви всі ділись за кордоном, освідчені наші?)
Як почитаєш тут або на інших ресурсах, які грамотні наші люди і мало не кожен перший вільно володіє як мінімум англійською. Навіть насміхаються, мовляв, як це - не знати англійську на рівні С1.
А по суті: я зараз за кордоном. Поки оформлювали документи та шукали житло - жили в готелі, де проживало 250 осіб.
Так от, на загальних зборах, коли треба було висловити свою колективну думку, з усіх лише двоє (!) могли вільно спілкуватись англійською.
Більшість взагалі не знало жодної іноземної мови, і якийсь відсоток знав на рівні: «Лондон - столиця Великобританіі» 😁
І вже коли переїхали у приватне житло, всюди, де зустрічала наших, ніхто й пари слів не міг звʼязати.
Просто цікаво, чи не за тим кордоном я чи в якійсь інші реальності наші співвітчизники, але факт є фактом.
Играю_на_кларнете• 30 января 2025
Вы с мира розовых пони? Я работала в продажах в западных компаниях 15лет, людей которые знали англ кроме маркетологов и директоров можно было пересчитать по пальцам. Уровень В1 - уже круто. При этом все люди с высшим образованием.
Аннуитет• 30 января 2025
По сути вам бы писать на английском и на местных чатах.
Это вообще уже смешно. Добивать своих же.
Самоутверждение оно такое.
П.с не выезжала.
Самоутверждение оно такое.
П.с не выезжала.
Значит надо• 30 января 2025
Все в стране советчица живут. Страна советчица к реальной жизни не имеет никакого отношения
Love_Love_Love_• 30 января 2025
Не знаю де ви таке читаєте, тут постійно люди просять порад про допомогу у вивчені мов.
Бабульція• 30 января 2025
Ответ дляАннуитет
Самоутверждение оно такое.
П.с не выезжала.
Самоутверждение оно такое.
П.с не выезжала.
Сама беженка и наших девчонок обосрала
Фу
неДодекаэдр• 30 января 2025
ну то й таке.... де як попадаеш. я тихо сиджу в селі закордом працюю на всякі заходи не ходжу. мої колеги і знайомі теж. а взагалі хто на онлайні працює не поїха в Німеччину чи країни де допомога є. всі поїхали в ті країни де низькі податки для того щоб жити за свої
Мати тріля• 30 января 2025
Это те, что восхваляют украинское образование и ругают зарубежное, а по факту все очевидно. Иностранными языками не владею , очень редко когда ктото может связать на уровне В1-В2, а С1 это запредельно
Дивне створіння
• 30 января 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Так тут всі пишуть, що чудово знають англійську. А на ділі 😁
Пошаманю• 30 января 2025
Ответ дляДивне створіння
Не пишут тут такого.
ДинамоКит• 30 января 2025
А Вам сьогодні треба було біле пальто вигуляти,що Ви цю тему наклепали?
Живіть своїм життям і дивіться на тих,до рівня яких Вам треба ще рости..
Фенте Фря• 30 января 2025
Ну такое. Я нормально встречала украинцев, которые говорят на английском, но они все молодые и 30+. Конечно делают ошибки, но языка хватает чтобы пойти к врачу, решить бюрократические проблемы и тд.
Love_Love_Love_• 30 января 2025
Автор, до речі ви могли б свій пост написати англійською, французькою і німецькою, а то поки ригнути від вашого опусу хочеться
Значит надо• 30 января 2025
Ответ дляДивне створіння
И вы пишите и рассказывайте, как в анекдоте
на заборе тоже много чего пишут
Пошаманю• 30 января 2025
Ответ дляМати тріля
У меня есть сертификат английского в2.
А я не могу и пары слов сказать.
А все потому что экзамен английского был письменный тест. А читать и писать и понимать я могу. А говорить - полный 0
А я не могу и пары слов сказать.
Надежда наш компас• 30 января 2025
Ви прийшли обісрати людей?
Почніть з себе. А саме - вивчіть українську. У вас помилок купа.
Мишка-шалунишка• 30 января 2025
ОсвіДчена,ви наша
Освідчитись можна в коханні, а розумна людина це освічена.
Мови вона знає
Вишневий цвіт• 30 января 2025
Ответ дляLizavel
ОсвіДчені
Ви мене опередили)))) теж регочу з того ))) зате як автор пафосно щоки надуває