пані Солоха• 31 января в 00:39
Якщо піти працювати поліцейським
Привіт) питання таке. Брат дуже хоче змінити професію. До цього працював дуже давно в міліції. Хоче назад працювати в поліції. Питання в чому, це правда що з самого початку Трета якісь навчання пів року проходити ? І що зарплата взагалі тисяч 7 буде ?
Клевотница• 31 января в 00:47
Ответ дляКарпатський грибар
Видадуть пістолет і скажуть: крутись, як хочеш.
Зато бронь є
АсобеннАя• 31 января в 00:50
Ответ дляКарпатський грибар
А шапочку?
пані Солоха
• 31 января в 01:09
Ответ дляБеллаДонна
А ви вперше чуєте?
Я не цікавилась цим. Просто я в шоці з зарплати, і з того що він на повному серйозі хоче піти туди
Гигиенишвили• 31 января в 01:14
Ответ дляпані Солоха
А що з зарплатою не так? Якщо він раніше служив у міліції, то працівники міліції завжди стояли на окремому військовому обліку, вони згідно закону не підлягають мобілізації, а не по броні
пані Солоха
• 31 января в 01:20
Ответ дляГигиенишвили
Блін
Я це запитаю в нього. дякую
Просто він сказав що півроку буде навчатись і отримуватиме 8 тис грн
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
Я це запитаю в нього. дякую
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
Платья Всем• 31 января в 01:26
Ответ дляпані Солоха
Блін
Я це запитаю в нього. дякую
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
Я це запитаю в нього. дякую
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
Можна піти в зсу. Там наче більше хлопцям платять.
Дівчина, в поліцію не за зарплатою йдуть
Гигиенишвили• 31 января в 01:29
Ответ дляпані Солоха
Блін
Я це запитаю в нього. дякую
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
Я це запитаю в нього. дякую
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
’Заборонено залучати поліцейських, які не пройшли первинну професійну підготовку, до виконання повноважень поліції, допускати до роботи з інформацією з обмеженим доступом або до будь-якої діяльності, пов’язаної з використанням зброї та спеціальних засобів (крім навчальних та тренувальних занять під час проходження первинної професійної підготовки’. 8000 то не грошове забезпечення за виконання обов´язків поліцейського, то стипендія
Ля-ля-ля• 31 января в 02:22
Ответ дляпані Солоха
Справді?
Ну він же для цього і іде, що ви придурюєтеся.
Раздражевская• 31 января в 02:26
Ответ дляпані Солоха
Блін
Я це запитаю в нього. дякую
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
Я це запитаю в нього. дякую
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
Не бідкайтеся
Вони зараз отримують гарні надбавки 30 000 бойові типу. + Зарплатня. + ’Крутяться’. Всі кого знаю тільки встигають машини міняти на нові, ремонти, подорожі, техніка. А до війни бідкалися, зараз зажили. І на фронт не загребуть і пенсія в 45 років гарна
Organic• 31 января в 03:00
Ответ дляКлевотница
Зато бронь є
А недавно ж, вроде, приняли, что полицию тоже призывают и скандал был по этому поводу. Сначала коллектив отказался, а потом их, вроде, принудили:(
И Лють же, вроде, как раз из полицейских сформировали?
Добрая свекровь• 31 января в 05:54
Під час навчання вам мало? Півроку ніяк? Навіть у школі поліцейські 35 тис на руки
ПАЦАНКА О• 31 января в 08:49
Ответ дляпані Солоха
Блін
Я це запитаю в нього. дякую
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
Я це запитаю в нього. дякую
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
Так, це виплати по навчанню. Я коли навчалась було 5700, але тоді було 4 місяці і нас не годували. В Києві зараз точно обід є безкоштовний. Плюс форма. Тоді я ще без форми була)
Я вже не служу. Але друзі там є, в академії теж, тому знаю.
Я б такое не носила, но продаю• 31 января в 09:02
Ответ дляПлатья Всем
а за чим дівчата йдуть?
Меломанка Маланка• 31 января в 11:51
Ответ дляРаздражевская
Не бідкайтеся
Що Ви сплIтаєте…
Меломанка Маланка• 31 января в 11:55
Ответ дляOrganic
Зараз вже Хижак з‘явився. Стрілецька бригада.
Гигиенишвили• 31 января в 12:23
Ответ дляРаздражевская
Не бідкайтеся
Ні, поліцейські не отримують надбавку 30000, бойові отримують тільки ти співробітники,які приймають участь у бойових діях, або несуть службу в регіонах де ведуться бойові дії! Є поліцейський підрозділ ’Лють’, який виконує бойові задачі на передовій. Пенсія в 45 років лише за наявності 25 років страхового стажу 12 з яких в поліції, і там мінімальна пенсія для поліцейських нараховується. Загалом аби вийти на спецпенсію в поліції потрібно відтарабанити саме в поліції 25 років, і за законом граничний строк служби у поліції 45 років, після чого цілком законно можуть заільнити. І так, щось не видно багато охочих за такі ’плюшки’ йти служити до поліції, ризикувати своїм здоров´ям та життям, не мати вихідних, бути на поготові в будь який час доби прибути на службу, не мати право покинути межі гарнізону (міста) без паспорта і дозволу і це не гарантія, що тебе звідти викличуть. Не мати можливості вільно виїжджати за кордон і купі інших обмежень. То за то все, невисоке забезпечення вони отримують. Якщо 20000 то капець які великі гроші за все вище перераховане, то чому ви не в поліції, там же лафа, і на пенсію ’величезну’ в 45 підете
Платья Всем• 31 января в 12:37
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
а за чим дівчата йдуть?
варіантів багато за чим