Редисочка• 1 час назад
Кто вже робив дітям вакцину від ВПЧ по НСЗУ
Скажіть будь ласка, у якому віці зараз роблять цю вакцину безкоштовно, мені сказали що тільки дівчатам 12 років, якщо вже більше то не роблять.
Це дійсно так?
Редисочка
• 1 час назад
Ответ дляБойова
Моей 14
В пятницу вторую сделали
По НСЗУ робили у педіатра?
Бойова• 1 час назад
Плюс сейчас новая вакцина,которая один раз колеться. В прививочной сказали нам . Бесплатно
Вообще не факт• 1 час назад
Медсестра набрала за 1 день до 15річчя і позвала на вакцинацію, далі там щось більше доз потрібно робити. Тобто вакцинували доньку за 1 день до 15 років і потім в 15 років ревакцинація (через пів року), все безкоштовно.
Редисочка
• 1 час назад
Ответ дляБойова
Да
А вам яку робили ? Як називається та що з ревакцинацією? Та що без ревакцинації не знаєте назву, вона теж є по програмі?
Редисочка
• 1 час назад
Ответ дляВообще не факт
Дякую, зрозуміло, тоді буду питати у нашого педіатра бо він мовчить. Гінеколог сказала що тільки 12 річним. А нам 14, то за власні гроші.
Від скількох вірусів роблять зараз?
Вообще не факт• 1 час назад
Ответ дляРедисочка
Від скількох вірусів роблять зараз?
Думаю все залежить від поставок, лікар казала що ці вакцини нам передають як благодійну допомогу. Донці кололи Гардсіл.
Освічую темряву• 1 час назад
Ответ дляРедисочка
Від скількох вірусів роблять зараз?
Я робила в приватній в 14, то там треба було вже не 2 дози а 3
На привозе• 1 час назад
Ответ дляОсвічую темряву
А що кололи, Церварикс?
Я в Польщі дочці в 13 ставили Гардасил два рази, в сину 15 - Церварікс три рази, бо Гардасил вже не йшов по програмі
Освічую темряву• 1 час назад
Ответ дляНа привозе
А що кололи, Церварикс?
Так, Церварікс, бо це був 2022, початок війни, перебої з поставками, це єдине, що було і то третю дозу отримали через скандал і погрози, бо чомусь клініка не залишила дозу для завершення вакцинації
Освічую темряву• 1 час назад
Ответ дляНа привозе
А що кололи, Церварикс?
В Україні хлопцям взагалі не передбачена вакцина, нажаль
Редисочка
• 1 час назад
Ответ дляАстоновитесь!
Дочці в 14 зробили, ось в березні будемо робити другу дозу,
Гардасіл теж робили?
Цибулька зла• 1 час назад
Ответ дляРедисочка
Від скількох вірусів роблять зараз?
Саме так, безкоштовно в 14 вже не роблять
Редисочка
• 1 час назад
Ответ дляЦибулька зла
Заплуталася ) люди пишуть що робили по програмі і в 14, може це залежить від кількості вакцин у лікарні і їх пріоритетів?
Пекельнi Борошна• 20 минут назад
Ответ дляБойова
Моей 14
В пятницу вторую сделали
Моей 14 в конце месяца, сказали что только детям 12-13, нам поздно, Харьков