Обращеница• 31 января 2025

Показати труси, щоб отримати суші

Недавно натрапила на відео, де мила усміхнена дівчина підходить на вулиці і пропонує суші, якщо твої труси червоного кольору. Підходить до дівчат, жінок. Більшість таки в іншому кольорі, дехто одразу тікає почувши запитання. Кінець відео смішний, червоні труселя знайшлись у закоханої пари, а саме у хлопця. І це не реклама магазину білизни чи якихось послуг, ну будь-чого з чим якось в´яжуться ці труси. Мене обурило відео. Невже люди готові показати на вулиці свою нижню білизну якійсь незнайомці, на камеру. Ви б показали? А за суші, за дорогу прикрасу чи косметику, гарну суму грошей?
66сезон666серия• 31 января 2025
А почему нет?
Обнемашечка• 31 января 2025
Тю,будьте простіше.
Кружите меня,кружите• 31 января 2025
Я тих опитувальників шлю лісом.
Allemagne• 31 января 2025
Народ обнищал, ещё и не такое покажет за хавчик.
автор Обращеница • 31 января 2025
Ответ для66сезон666серия
А почему нет?
А чому так?
автор Обращеница • 31 января 2025
Ответ дляОбнемашечка
Тю,будьте простіше.
Сьогодні труси, а завтра опу?
Кидстаффовна• 31 января 2025
Для молоді це прикольно і весело,якщо ви в віці ,то вас це обурює .Для кожного свої розваги)
Фрекен бок• 31 января 2025
Ответ дляОбращеница
Сьогодні труси, а завтра опу?
относитесь к этому проще
им просто нужны просмотры и реклама
Та прям багіня• 31 января 2025
Авторе, це ж добровільно чи ні? Свої не хочете - не показуйте. Чи вас ображає сам факт, що хтось може труси показати на камеру? Здається, поп співачки це роблять регулярно, правда, за більші гонорари
И.О. человека• 31 января 2025
У блогерів зовсім фантазії нема, то вони один у одного челенджі копіюють. Бачила цей прикол у внших.

Найприкольніша дівчина була, яка скпщала, що не пам´ятає, їй треба подивитися, розстібала пальто і дивилася :) ну а баби посилають на х, і правильно.
автор Обращеница • 31 января 2025
Ответ дляФрекен бок
относитесь к этому проще
им просто нужны просмотры и реклама
Це зрозуміло. Заради реклами різне роблять. Але це ж не дівчина інтерв´юер свою білизну показує, а просить це зробити у аудиторії
KROX@• 31 января 2025
Когда то было шоу, вроде даже не одно где предлагали съесть какую то гадость или сделать- помню раз кто то за деньги сбрил брови или в контейнер мусорный залез- по телевизору показывали, никто тогда не считал это чем то ненормальным
Фрекен бок• 31 января 2025
Ответ дляОбращеница
по вашему если бы она показывала трусы прохожим и давала за это суши - было бы лучше?
автор Обращеница • 31 января 2025
Ответ дляТа прям багіня
Мене ображає факт, що це просять зробити. А показувати чи ні особиста справа кожного
И.О. человека• 31 января 2025
Ответ дляKROX@
Я ще тоді вважала це ненормальним.
Два-три тижні і фсьо• 31 января 2025
Ответ дляОбращеница
Сьогодні труси, а завтра опу?
Вы просто не поняли, что общество деградирует.
автор Обращеница • 31 января 2025
Ответ дляИ.О. человека

Це відео яке дивилась я, хоча б закінчилось смішно. Натрапляла на схоже, де хлопець підходив до жінок і пропонував 500 грн, я думаю йому таки прилетіло, просто камера не зафіксувала. Не показав ніхто
66сезон666серия• 31 января 2025
Ответ дляОбращеница
А чому так?
Потому что это лёгкие деньги, которые не противоречат закону. В чем проблема их получить?
автор Обращеница • 31 января 2025
Ответ дляФрекен бок
Та суші вже можна не давати)))
автор Обращеница • 31 января 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Надіюсь на краще
Моська-слон• 31 января 2025
Да конечно, жалко редко в красных хожу.
Бегущаяпо• 31 января 2025
А что прям надо было снять штаны полностью?
Летала_НаМетле• 31 января 2025
Тю, труси. Влітку на пляжі всі в купальниках відкрито ходять, у фільмах взагалі з голою попою знімаються, і нічого. А тут прямо трагедія.
KROX@• 31 января 2025
Ответ дляИ.О. человека
Я ще тоді вважала це ненормальним.
Ну тоді таких людей було мало, в основному всі дивилися і ржали, я теж в дитинстві дивилася , а мої батьки і старша сестра ні
Моська-слон• 31 января 2025
Ответ дляКидстаффовна
Я ’в возрасте’ и для меня это весело.
Моська-слон• 31 января 2025
Ответ дляОбращеница
Сьогодні труси, а завтра опу?
Да, тоже легко.
Но я никогда не испытывала ни стеснения и стыда за свое тело.
Гербарія сушу• 31 января 2025
Ответ дляОбращеница
Сьогодні труси, а завтра опу?
Ну, красивую опу грех не показать) Посмотрите на фитоняшек в ультраобтягивщих лосинах, с выделением полупопий и т.п., просто так показывают
Однозначная• 31 января 2025
Ответ дляAllemagne
А вы на что готовы ?
Бойцовская• 31 января 2025
А они джинсі, колготі и т д снимали что бі показать? А куртку/пальто задирали? ))))) Я представляю єто шоу за жрачку)))
Туфли в чешуе• 31 января 2025
А ще татуювання роблять! І ходять з ними по вулиці як ні в чому не бувало. Наркомани і повії!