Обращеница• 31 января 2025
Показати труси, щоб отримати суші
Недавно натрапила на відео, де мила усміхнена дівчина підходить на вулиці і пропонує суші, якщо твої труси червоного кольору. Підходить до дівчат, жінок. Більшість таки в іншому кольорі, дехто одразу тікає почувши запитання. Кінець відео смішний, червоні труселя знайшлись у закоханої пари, а саме у хлопця. І це не реклама магазину білизни чи якихось послуг, ну будь-чого з чим якось в´яжуться ці труси. Мене обурило відео. Невже люди готові показати на вулиці свою нижню білизну якійсь незнайомці, на камеру. Ви б показали? А за суші, за дорогу прикрасу чи косметику, гарну суму грошей?
Обращеница
• 31 января 2025
Ответ дляПетриківна
Я показывала за 2 дубайских шоколада, леопардовые, что в этом такого. Вы такая нудная, как живёте ? Это ж одуреть можно
Відео з трусами дивлюсь, так і розважаюсь
Летала_НаМетле• 31 января 2025
Ответ дляОбращеница
Мова не про кількість трусів в кадрі, можуть і до колін штани спускати, як хочуть. Я про інше, саме прохання показати білизну незнайомці вас не дивує?
Ну якщо разом почитати біблію чи там грошей поклянчити не дивує, то чому труси чимось особливі?
Туфли в чешуе• 31 января 2025
Ответ дляОбращеница
Ви б показали свою білизну на вулиці незнайомим людям на камеру?
Я важу 100 кг. Думаєте мені б запропонували?
40 кіло тому назад показала б.
Обращеница
• 31 января 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
40 кіло тому назад показала б.
Запропонували б. А для чого б показали? По приколу, чи приз сподобався?
Обращеница
• 31 января 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Біблія, гроші і труси в одному реченні. Нічого не зрозуміла
Летала_НаМетле• 31 января 2025
Ответ дляОбращеница
Чого вас так тригерить саме на трусах, можете пояснити?
Губной рояль• 31 января 2025
Ответ дляОбращеница
На дворе 21-й век, каждый должен делать, что он хочет и это нормально
Туфли в чешуе• 31 января 2025
Ответ дляОбращеница
Бо не бачу в цьому проблеми і суші люблю.
Карамбулкул• 31 января 2025
блін а у мене і немає червоних повсякденних трусів, тільки в сексі комплекті
Швидка Настя• 31 января 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
А ще татуювання роблять! І ходять з ними по вулиці як ні в чому не бувало. Наркомани і повії!
То зеки все з наколками
Обращеница
• 31 января 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Чому у відео просять показати саме труси, не шкарпетки, футболку, светр? Відео зимові, цих речей теж не видно під верхнім одягом
Брюльтик• 31 января 2025
Ответ дляОбращеница
А чому так?
Вы не помните моду, когда трусы обязательно торчали над джинсами?
Обращеница
• 31 января 2025
Ответ дляКарамбулкул
Одягайте, на вулиці всяке запропонувати можуть
Брюльтик• 31 января 2025
Ответ дляФрекен бок
относитесь к этому проще
им просто нужны просмотры и реклама
Да, это реклама сети суши, я как раз вчера видела. Почему-то все в шоке, что красные у парня оказались, а не у девушки
Карамбулкул• 31 января 2025
Ответ дляОбращеница
обовʼязково , а ви душніла
Обращеница
• 31 января 2025
Ответ дляБрюльтик
У реперів, і матня по коліна?
Летала_НаМетле• 31 января 2025
Ответ дляОбращеница
Тому що ви зреагували саме на труси, подивилися відео про труси, створили тему про труси.
Якби пропонували показати футболку, ви б сама пройшли б мимо, не звернули б жодної уваги.
Розраховано саме на таких як ви.
Редиска Я• 31 января 2025
Ответ дляКидстаффовна
Для молоді це прикольно і весело,якщо ви в віці ,то вас це обурює .Для кожного свої розваги)
Я в віці (40 р), але якби червоні трусарді були, то показала б. От прям там з-під поясу витягнути на 1 см тканини. Кошмар-кошмар)))
Роза в вазі• 31 января 2025
Ответ дляБойцовская
А они джинсі, колготі и т д снимали что бі показать? А куртку/пальто задирали? ))))) Я представляю єто шоу за жрачку)))
Это шоу вы представляете, а орфографию языка, на котором пишите, нет. Вот же ж
Редиска Я• 31 января 2025
Ответ дляКаяспер
Там надо показать совсем краешек , чисто цвет. Бывает люди на скамейке сидят и у них больше трусов видно чем на камеру в этой передаче.
Та якби ж трусів, є такі що сядуть і пів сраки видно )))
Редиска Я• 31 января 2025
Ответ дляОбращеница
Шукали під шарами курток, светрів, футболок штани. А вже з них витягували) червону смужку трусів
Йой оце позор 😂
Редиска Я• 31 января 2025
Ответ дляОбращеница
Страшного нічого нема. Для мене не нормальна сама ситуація, коли тебе зупиняють на вулиці з проханням показати труси.
Прям там зупиняють))) ще скажіть шлагбаум ставлять і наручниками приковують, а ви така - нє-нє, не покажу, а вони такі - зніймай штани!!!
Обращеница
• 31 января 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Розраховано саме на таких як ви.
Тобто не варто дивуватися, бо що тільки не зроблять для привернення уваги аудиторії. Більшість тут пише, що труси незнайомцям показати то норм, і таке прохання на вулиці норм. А відео тоді розраховане на таких як я, в кого подібні дії викликають негативну реакцію? Якщо таких як я меншість, перегляди падатимуть, то завтра треба зробити щось інше, щоб здивувати вже всіх?
Каяспер• 31 января 2025
Ответ дляРедиска Я
Помню летом стояла в очереди в приват банк , людей куча , подошла женщина с мальчиком лет 4 , присела подняла футболку и дала ему грудь сосать. Скажем так время ожидания перестало быть томным ,особенно для мужской части очереди.
Обращеница
• 31 января 2025
Ответ дляРедиска Я
Штани зняла, бігом!!!! Суші взяла, бігом!)))) То проблема не в самому проханні, воно цілком нормальне? Тільки давайте чесно. Проблема в моїй реакції на нього?
Принцепесочка• 31 января 2025
Враховуючи, що треба показати лише колір, тобто буквально край, а не зняти прям штани, то цілком ок у наш час.
Бойцовская• 31 января 2025
Ответ дляОбращеница
Так, на жаль, ми в меншості, а шоу розраховане на масовість. Значить показати щось інтимне за шматок їжі, це нормально зараз. Я зрозуміла. Але чомусь це мене не засмучує, а навпаки)
Летала_НаМетле• 31 января 2025
Ответ дляОбращеница
Вітаю з прозрінням. )))