Без образів• 31 января в 15:26
Чи є тут ті, хто шкодує, що вчився на лікаря?
Помічаю таку тенденцію, особливо серед молоді, що шкодують, не хочуть надалі працювати в медицині. На форумі є теми, про лікарів про провізорів, що не люблять свою роботу, через малу зп і великі навантаження. Чи дійсно ці професії ’перевелись’. Знайома лікарка розповідала, що зараз немає часу лікувати людей, бо дуже багато документації потрібно заповнювати, стандарти різні і тому подібне
Без образів
• 31 января в 15:28
Ответ дляАлесс
Навпаки. Шкодую,що не навчалась на лікаря😢
А на кого вчились?
ніколи такого не було• 31 января в 15:31
Лікарі, які не полінувалися і здобули собі репутацію, не бідують і на жигулях не їздять, повірте. А як якийсь тупак лінивий, то й шкодуватиме та сидітиме в поліклініці на ставку.
Смурфик• 31 января в 15:33
У меня знакомая девочка терапевт, даже 2-3года отработала в стационаре, ушла делать ногти. Я просто в шоке была. Так жаль, что такие важные профессии никому не нужны.
Без образів
• 31 января в 15:34
Ответ дляніколи такого не було
А провізори? Я ось заради цікавості подивилась вакансії на сайтах, в них заробітна плата 20-25 тисяч, зараз касир в супермаркеті теж так заробляє, а вони як лікарі вчаться, і навчання не дешеве
Без образів
• 31 января в 15:35
Ответ дляСмурфик
Вигорання( лікарів/медсестер поступово перетворюють в обслуговуючий персонал, вимоги ростуть, зп ні
Плету корзинки• 31 января в 15:35
Яка документація? наприклад, сімейний лікар все заповнює онлайн під час прийому. В лікарнях те саме, тільки в перервах між обходами операціями. Звітність по ліках і решті на медсестрах переважно, от вони може й шкодують, але там і навчання не стільки триває, як у лікаря, завжди можна кинути і піти шукати кращої долі.
Без образів
• 31 января в 15:37
Ответ дляПлету корзинки
Можна, кожен сам собі обирає. Я розповіла на основі слів знайомої. Вона працює лікарем в смт, в амбулаторії, то розповідає що день у день одне й те саме, що вона нічого не встигає, на родину немає часу
Без образів
• 31 января в 15:37
Ответ дляАлесс
На хіміка
Хіміком можна піти в фармацевтичну компанію, ліки виготовляти, або на крайній випадок в аптеку
Смурфик• 31 января в 15:38
Ответ дляБез образів
Совершенно верно. Там з/пл была у неё 15 тыс, работы валом, ночные смены обязательны в отработке, ну реально загнали девчонку.
Плету корзинки• 31 января в 15:39
Ответ дляБез образів
В амбулаторіях, особливо в разі нестачі лікарів мабуть важко. Вона в маленькому містечку чи селі?
Без образів
• 31 января в 15:39
Ответ дляСмурфик
От от, і вчитись 6 років, інтернатура 3 роки. Продавець в магазині одягу, може мати так само, а може й більше
Без образів
• 31 января в 15:39
Ответ дляПлету корзинки
Маленьке містечко, там дві лікарки
Червона рута• 31 января в 15:39
Ответ дляАлесс
И я к вам. В свое время выбрала факультет прикладной математики. Проработала несколько лет в Айти и ужасно выгорела. Может я и не супер спец, но зарабатывала до войны очень даже норм. Но с войной все навернулось, моя фирма закрылась сразу. Устроилась в другую, пройдя не собесы, а все круги Ада... Еле устроилась.. Но нервов и стресса очень много, особенно морально чувствую, что это всё совсем не моё... Жалею, что послушала однажды родителей и свернула не туда((
К слову, моя школьная подруга таки отучилась на врача. Что она, что я на старте получали копейки в первые года работы. И вот такой парадокс, что я потратила кучу денег на разные курсы для повышения квалификации и новых знаний, что она. И нам одинаково это все окупилось. Только она врач-узист, уважаемый в своем городе человек. А что эта вся айтишка?? Да ничего, раздутый мыльный пузырь((
Сиреневенькая• 31 января в 15:40
Ответ дляАлесс
І я шкодую . При вступі в мед вимагали хабар ( не великий, але сам факт ) і я сказала батькам ,аби не думали давати ,бо так я не хочу .
Ненька наша• 31 января в 15:40
Карьеру в медицине делают десятки, а тысячи сидят на приемах и занимаются рутинной работой за небольшую зарплату.
Поэтому, ты еще попробуй того абитуриента в институт заманить и молодого доктора удержать
Плету корзинки• 31 января в 15:42
Ответ дляНенька наша
Так так не только в медицине, а есть отрасли где ничем не зарекомендовавшие себя работники деньги гребут лопатой?
Ненька наша• 31 января в 15:43
Ответ дляПлету корзинки
Одно дело отучиться 4 года на менеджера, а другое 8-9 лет в медицинском.
Плету корзинки• 31 января в 15:44
Ответ дляБез образів
Маленьке містечко, там дві лікарки
Так це проблема, але в маленьких містечках у всіх вибір працевлаштування та платні так собі.
Рожки-да-ножки• 31 января в 15:44
Ответ дляПлету корзинки
Ну так і від самого прийому час забирається. Була на прийомі, прийшла з аналізами. Хвилин 20 лікар заносила дані в комп´ютер. А потім швидко і скомкано відповідала на запитання. Казала, що черга вже піджимає. Написала направлення знову на дорогі аналізи і навіть не слухала, що їх я вже здавала. Вийшла розгублена.
Ответ дляЧервона рута
Вот,вот. Война все погубила🤬
Червона рута• 31 января в 15:46
Ответ дляАлесс
Вот,вот. Война все погубила🤬
И ещё раз доказала, насколько некоторые отрасли раздуты((( почему для своих детей буду рекомендовать выбирать специальность, которая будет востребована при любых обстоятельствах и независимо от мировых кризисов
Плету корзинки• 31 января в 15:46
Ответ дляНенька наша
Менеджера чего? Если продаж, то тут можно и не учиться, главное талант и наработка клиентуры, если б так как многие врачи у нас работают с пациентами, работал с клиентурой менеджер, толку у него б не было, а к врачу какому никакому все равно есть кто идут
Без образів
• 31 января в 15:46
Ответ дляАлесс
Можно,але ж не в 50 років і без досвіду роботи.
В аптеку не беруть,я пробувала. Треба фарм освіта,а не інженерія
Дивно, в аптеку медсестер беруть, студентів
Майор Медуза• 31 января в 15:47
И тяжело, и сложно, и ответственности много, и зп только недавно стали выше минималки (но всё равно не соответствуют затраченным силам), но я не представляю себя никем другим.
Когда задают вопрос, чем бы вы занимались, если бы было достаточно денег на всё, что хочется, то я поняла, что я бы всё равно работала врачом, это часть меня, уже 25 лет
Сиреневенькая• 31 января в 15:47
Ответ дляАлесс
В мое время хабар достигал не одной тысячи доларов
Я на контракт пробувала. На бюджет там тисячі доларів
ніколи такого не було• 31 января в 15:49
Ответ дляБез образів
Касир заробляє вдвічі менше.