Без образів• 31 января в 15:26
Чи є тут ті, хто шкодує, що вчився на лікаря?
Помічаю таку тенденцію, особливо серед молоді, що шкодують, не хочуть надалі працювати в медицині. На форумі є теми, про лікарів про провізорів, що не люблять свою роботу, через малу зп і великі навантаження. Чи дійсно ці професії ’перевелись’. Знайома лікарка розповідала, що зараз немає часу лікувати людей, бо дуже багато документації потрібно заповнювати, стандарти різні і тому подібне
Папобус• 31 января в 16:18
Ответ дляПростецкая
а почему пугают? деньги - отличный стимул для развития своих навыков. Если б я выбирала между врачом ’по зову сердца’ и ’по зову денег’ - не факт, что выбрала первого бы
Вы меня немного не поняли. Люди, которые думают только о деньгах, они не думают о последствиях. Они выберут тот метод, который легче и дороже. А он не всегда лучше (почти никогда). Деньги должны быть за дело, а не за понты.
Не против• 31 января в 16:26
Ответ дляніколи такого не було
Лікарі, які не полінувалися і здобули собі репутацію, не бідують і на жигулях не їздять, повірте. А як якийсь тупак лінивий, то й шкодуватиме та сидітиме в поліклініці на ставку.
Удалено администрацией...
Деловитая• 31 января в 16:34
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я вчилася на медсестру, загалом десь 4 роки провела в медицині (і в державній, в приватній), і пішла в торгівлю. Не шкодую, бо знайшла кума, куму, познайомилася з чоловіком завдяки іншим студентам-медикам, але не повернусь, свят-свят-свят. Або працюєш за копійки в державній і береш хабарі, ні захворіти ні відпроситися, або в приватній, зп норм, але так само хворіти не можна, порвеш графік усім. І росту немає. Максимальний ріст - стати лікарем, вбити на це все життя, і ще факт, що будеш нормально заробляти, і, знову ж таки, немає часу на сім´ю, а це для мене надважливо.
В торговлю - в смысле, продавцом?
Деловитая• 31 января в 16:35
Ответ дляАлесс
Краще. Зарплата більше і є вихідні серед тижня. Їй подобається.
Того і я подалась в аптеку. А мене не взяли. Питалась в 2х аптеках. Потім кинула це діло.
Думаю,може заочно вступити в фарм
Воинский учёт вас не пугает?
ніколи такого не було• 31 января в 16:51
Ответ дляРокерША
До моменту, поки поїдеш не на жигулях, тебе або хтось роками має утримувти, або житимеш у зйомній кімнаті й рахуватимеш гривні, щоб не вмерти з голоду
Мало де можна в перший місяць після вишу гроші лопатою гребти.
Баба на горошині• 31 января в 17:07
Я очень жалею, что не получила мед образование. У меня были идеальные оценки по биологии и химии, но мне никто не сказал и сама я не додумалась, что могу стать врачом. В семье врачей нет.
Мне 33, этот интерес не то что не угас, а есть желание все-таки пойти в мед вуз.
Также есть знакомая, которая отучилась, интернатура и бросила, занимается совершенно другим.
Там все розмивчато• 31 января в 17:10
шкодую. не хочу, щоб син пішов в медицину. і це в мене стоматологія.
Лупаю цю скелю• 31 января в 17:11
Ответ дляБез образів
В супермаркеті?
Так. В АТБ 12 тисяч, і там не тільки каса а ще й відділ, і ящики таскати.
Лупаю цю скелю• 31 января в 17:12
Ответ дляБез образів
В Києві кажуть в них ставка 21 тисяча, в охоронця 23
Це мабуть до податків, відніміть майже чверть(23 відсотка). І це в Києві. В регіонах значно менше.
Там все розмивчато• 31 января в 17:13
Ответ дляПапобус
Я, як лікар, не хотіла, щоб дитина йшла в мед. Але ....вибір є вибір. А от що дійсно страшно, що більшість дітей в мед пішли за грошима, а не за покликом. Страшно, хто буде лікувати нас та наших дітей
не скажіть. зараз працюють асистентами студенти чи інтерни. багато з них розумненькі діти.
ЭкстрасенсиХаЯ• 31 января в 19:09
Ответ дляДеловитая
В торговлю - в смысле, продавцом?
Спочатку представником постачальника, потім менеджером b2b, зараз трохи інше, але теж з продажем постачальникам пов´язано.
ПростоБелка• 01 февраля в 20:01
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А ви можете написати що ви робите представником постачальника,будь ласка? Менеджер b2b - в чому робота полягає? Я читала в інтернеті ,але щось не дуже зрозуміла🤪
ЭкстрасенсиХаЯ• 01 февраля в 20:40
Ответ дляПростоБелка
Якщо коротко і по суті, менеджер b2b шукає клієнтів, яким може бути цікавий його товар, але це клієнти, які купують у нього оптом, а потім продають те, що вони купили в менеджера в роздріб звичайним людям. Тобто це продажі ФОПам і ТОВам. Продажник-постачальник.
ПростоБелка• 01 февраля в 21:08
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Дякую за відповідь,але я все одно не розумію- а де шукати клієнтів- оптовиків? Складно все .
ПростоБелка• 01 февраля в 21:10
По темі- не шкодую,звичайно. Дуже рада що закінчила саме медичний,подобається медицина ,але і не працюю лікарем,томущо немає матеріальної мотивації. Може повернусь коли-небудь...