Шмоточницаца• 31 января 2025
Щойно від ендокринолога. В когось також таке?
П´ю місяць сорбіфер , через феритин 15.
І помітила що коли просинаюсь через 2-3 години після засипання, то мокра шия. Не прямо мокра, але досить волога.
Я сказала про це лікарю, вона каже причин багато, одна з причин то низьке залізо чи феритин. Долікуєш це, має пройти, ні, то будеш розбиратись. Кажу може щось додати чи ще щось, а вона мол каже якщо піжама в тебе не мокра і простинь під тобою, тоді це варіант норми. Мол, не парся.
Дійсно можна не паритись, чи може щось треба перевірити чи додати, які ще можуть бути причини ?
Ковдра, постіль, ліжко, температрура все як завжди.
Чи пітніла колись, не знаю, помічаю таке останні кілька тижнів
Статус Ква• 31 января 2025
Значить терморегуляція працює.
Зима тепла, топлять аж занадто, не дивно що жарко.
Шмоточницаца
• 31 января 2025
Ответ дляСтатус Ква
Значить терморегуляція працює.
Ні то не жарко, я ж відчуваю що не жарко, тим паче опалення власне. В квартирі комфортно
Статус Ква• 31 января 2025
Ответ дляШмоточницаца
У мене в будинку 19, але вночі під ковдрою жарко.
Гірчинка• 31 января 2025
В мене схожі симптоми, феритин 33, але повязую це передчасним клімаксом, гінеколог також казала, що можливо в цьому проблема. Препарати заліза приймаю також.
Черпак_для_фантазий• 31 января 2025
Ответ дляШмоточницаца
Я дуже часто просинаюсь і в мене мокро в області грудей і плями вологі на футболці. Не знаю чому. Ніби з гормонами щитовидки все норм, була той рік у ендокренолога. Але в мене по гінекології проблеми, час від часу не настає овуляція, від того затримки, страшне пмс, може повязано.
Черпак_для_фантазий• 31 января 2025
Я думаю що в мене ця пітливість ще повязана зі стресом, бо того літа в мене якісь були такі проблеми з нервами що коли я нервувала то з мене починав піт текти, а нервувала я від усіляких дрібниць, і в цей момент піт зтікав по обличчю, тілу, це жах.
Где тут 0?• 31 января 2025
Автор минулого року лікувала спину, препарати, масажі. Було таке саме, шия мокра в процесі сну. Після завершення курсу навіть не зрозуміла, коли це пройшло. Можливо у вас така реакція на препарати, що ви п´єте
Шмоточницаца
• 31 января 2025
Ответ дляСтатус Ква
Чоловік тоже каже що йому жарко але не пітніє, а мені не жарко і пітнію
Шмоточницаца
• 31 января 2025
Ответ дляГірчинка
Ви також пітнієте ? Мені 24 роки, в мене не клімакс
Шмоточницаца
• 31 января 2025
Ответ дляГде тут 0?
Можливо, на те залізо. Так лікар і сказала, але каже це не точно. Мол може бути а може й не бути. Вся суха, а шия мокра. Але через 3 години в ночі як би не накрита була - я суха . Це таке лише 1-3 години після засинання
Гірчинка• 31 января 2025
Ответ дляШмоточницаца
Я пітнію вночі, так, в вас клімакса бути не може судячи з віку, в мене може. Тоді проблема в іншому, треба шукати....такі симптоми бувають після ковіду, на фоні прийому антидепресантів. Паралельно шукаю причини проблеми в ендокринолога.
Шмоточницаца
• 31 января 2025
Ответ дляФорсия
Попробуйте спать с открытой форточкой, проветриванием. У меня всегда открыто, круглый год, иначе просыпаюсь в поту и сердце колотится. Врач сказал, что кислорода не хватает.
Спробую на мікро вентиляцію поставити, але й так не жарко в квартирі.
Шмоточницаца
• 31 января 2025
Ответ дляФорсия
Може дійсно через сам кислород таке, не від самої температури
Шмоточницаца
• 31 января 2025
Ответ дляФорсия
Может и не жарко, но душно, мало кислорода.
Спробую як ви радите
Морковна• 31 января 2025
Нельзя пить железо это
Это огромная токсическая нагрузка
Поменяйте врача , в 95% пить железо вообще не надо .
Это огромная токсическая нагрузка
Шмоточницаца
• 31 января 2025
Ответ дляМорковна
Нельзя пить железо это
Это огромная токсическая нагрузка
А що пити ?
Лівий Локіть• 31 января 2025
Ответ дляГде тут 0?
а звідки Ви знаєте,що автор минулого року лікувала спину?)
Где тут 0?• 01 февраля 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Там після автор кома)
Где тут 0?• 01 февраля 2025
Ответ дляШмоточницаца
У мене було таке відчуття, що з організму накопичені токсини виходили.