жар-птица Нюра• 31 января 2025
Куди поїхати відпочити зараз у відпустці з сім´єю? Ваші рекомендації
Плануємо з сім´єю (чоловік,я, двоє дітей) поїхати відпочити на кілька днів у відпустку, хотіли на лижі, але снігу нема, Буковель дорого дуже. Можливо підкажете де буде цікаво провести час, відпочити морально від усього або можливо знаєте де є сніг?))) Насправді дуже хотілося б в Карпати, але але що робити в Карпатах коли нема снігу?
Я пані прохана...• 31 января 2025
Там где он есть еще дороже Буковеля, на который у вас нет денег
жар-птица Нюра
• 31 января 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Правда, все що дорожче Буковелю тим більше не по карману. Можливо просто є місця десь в Карпатах що цікаво можна провести час
Я пані прохана...• 31 января 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Мне было бы все интересно, ни разу там не были
Якось так і живу• 31 января 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Сходница, Трускавец. Но не уверенна, что там очень интересно будет детям. В бассейне закрытом поплескаться, как вариант. Просто дешевле Буковеля немного
жар-птица Нюра
• 31 января 2025
Ответ дляУси Пуси
Хижина СПА ,Трускавець.
Тільки що дивилася якраз. Ви були там?
Крошка Енот• 31 января 2025
Гран Канария сейчас хороший вариант. Снега особо нигде нет, так что лучше выбрать уже лето
Стопясят раз обсуждала• 31 января 2025
В Трускавці є дельфінарій. Приємне місто Багато екскурсій є по Карпатах. Якщо підходить такий актив, готель Трускавець 365
жар-птица Нюра
• 31 января 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Дякую, подивлюся
жар-птица Нюра
• 31 января 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Східниця - готель із басейном, спа гляньте. Ліс, повітря)
Дякую за рекомендацію
успокойте_Меня• 31 января 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Дякую за рекомендацію
Ми були нещодавно там в Ahotel. Мені й дітям дуже сподобалося. Смачно, гарно
жар-птица Нюра
• 31 января 2025
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Рядом есть лыжи, маленькая горка
Цікаво чи є сніг там зараз
Sk-kik-mango-tesco• 31 января 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Цікаво чи є сніг там зараз
Зараз +14
Похоладання буде, в понеділок+2, буде сніг
Королева спама• 31 января 2025
Ответ дляLizavel
У чоловіка є бронь? Там ТЦК можуть бути
Думаю автор вразувала це, бо зараз без броні двйти далі свого дому проблематично