Все буде Україна• 01 февраля 2025
Тоннели в ушах у ребенка в 15 лет это нормально?
ГейТуда• 01 февраля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Ну мне не хочется что-то жалела потом про это
Запропонуйте індастріал, це ж прикольніше.
Кнопус• 01 февраля 2025
Насправді, це просто напросто неважливо, автор. ’Нормальність’ взагалі поняття суб´єктивне.
Однозначная• 01 февраля 2025
Я в 15 зробила. Зараз 23, вони зі мною, не уявляю себе з сережками. Я ношу або білі або чорні прикраси, мені пасує, навіть на роботі (школа) питань не було
Пишу_граммотно!• 01 февраля 2025
Ответ дляРву и мечу
Самая крепкая пара - в 15-16 лет?
В универе в 21 год
Вы знаете значение слова однокурсница? Вы читать его умеете? Слово универ смогли прочитать или перечитаете ?Однокурсники в универе бывают в 15 лет?
Пишу_граммотно!• 01 февраля 2025
Ответ дляРву и мечу
То есть, да. Вы действительно мало её знаете.
А вы всех так насквозь и видите
Все буде Україна
• 01 февраля 2025
Ответ дляОднозначная
До того довго носили сережки
Однозначная• 01 февраля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
До того довго носили сережки
Вуха мені прокололи в дитинстві, але сережки я майже не носила. Мені не подобалось як виглядають на мені, а тонелі якраз. Мама у мене тричі забирала розтяжки, коли бачила, а на четвертий я купила іншої форми, не помітні. Коли зробила то мама вже теж сказала шо мені пасує