Аноним_• 01 февраля 2025
Якщо зробити навіс над столом - буде не гарно?
Будинок 1 поверховий
Зробити як продовження даху
Щас ухожу• 01 февраля 2025
Знову ? Все ж було таке ? Вам писали , що в кімнаті , де вікно стане темно від навісу
Трахтибидох• 01 февраля 2025
Шо, опять? Маркизу сделайте и успокойтесь. Всем все равно на самом деле.
Шкідлива молекула• 01 февраля 2025
Ответ дляЩас ухожу
Там кухня. Вде всі вирішили, що навіс складний має бути, щоб розкривати лише за потребою.
Щас ухожу• 01 февраля 2025
Ответ дляШкідлива молекула
От і у мене з кухні вихід на терасу і невеличке (трохи більше вашого ) вікно . Зробили маркізу і стало в кухні набагато темніше , бо не сонячна сторона . І це бісить , бо люблю світ .
Може стіл поставить туди , де зараз лавиця і там зробити щось по типу бесідки , а лавицю поставить під вікно ?
Шкідлива молекула• 01 февраля 2025
Ответ дляЩас ухожу
Я не автор, але пам´ятаю її минулу тему :)
Мяо мой мяо• 01 февраля 2025
Ответ дляБокс-орун
Главное, что б вам нравилось. Я бы рядом беседку построила.
І я теж так думаю. Будинок має свій стиль і всі ці навіси його вб´ють