Feel good• Изменено 01 февраля в 14:20
Коли ТЦК притягнуть до відповідальності будуть судити у Гаазі?
Викрадають, б´ють калічать людей і відправляють, як пушечне м´ясо на фронт.
Як можна звернутися до міжнародних організацій?
Ответ дляFeel good
Є
Я про міжнародні організації
Це ті організації, які «глибоко стурбовані» ? Це ті, що дозволили щоб зарвавшийся гопнік, всратий карлик пуйло влізло в сусідню країну і безнаказано там вбиває людей? Ну поскаржіться. Вони глибоко стурбуються, можливо навіть висловлять занепокоєння.
Ответ дляПиона
Лайк под каждым словом !!!!
Ответ дляNYC
Автор, какой именно суд в Гааге вы имеете ввиду?
Ви знаєте, питання, наразі, було риторичне, на емоціях.
Загалом міжнародні організації, куди можуть поскаржитися жителі певної країни.
Надивилася, начиталася про дії ТЦК.
Але вже задумуюсь всерйоз (це визрівало, а не хвилинний порив).
Бідні люди.
Надивилася, начиталася про дії ТЦК.
Бідні люди.
Ответ дляFeel good
Надивилася, начиталася про дії ТЦК.
Бідні люди.
Надивилася, начиталася про дії ТЦК.
Бідні люди.
Без эмоций отвечу вам- никого ничего не волнует. Даже если начнут резать людей на улице.
И даже, если бы Мус признал тцк виновным в геноциде, это опять ничего не даст.
Запорожьемойдом• 01 февраля в 14:47
На россиян пожалуйтесь заодно. То что они творят - за гранью.
виктория7аас• 01 февраля в 15:39
Ответ дляКсюшка94
Вон в Полтавской области вчера устроили самосуд такому. То ли ещё будет
дп ничего не будет Я больше скажу в виде прогноза именно нынешние ТЦКашники, утилизирующие сейчас население, дождутся таки прихода россии, получат массово российское гражданство и став с рашиками соотечественниками полезут во власть. Это они могут. Как было с амнистированными после войны.
Ответ дляOlvia1987
Не льстите себе.Украина это не весь мир.
Я взагалі то про міжнародне право. А, я ж забула , на працю набирають ботів з низькими розумовими здібностями. Тоді дозвольте «розжувати»: на те, як буде діяти світова спільнота на прикладі України зараз споглядають диктатори різних країн. Якщо пуйлу усе зійде з рук, далі буде Ким чен Ир, К тай і інши. Світ сколихне черга війн і військових конфліктів. Це скринька Пандори, яку відчинив новий фашист 21 століття - путін.
Ответ дляПиона
Путін створив міжнародний прецедент, про те, що на міжнародне право можна «класти» і тобі за це нічого не буде. Ну що ж, тепер у весь світ пожинатиме плоди.
А Зеленский создал прецедент,что можно класть на конституцию и выборы,права человека, воровать и править вечно,прикрываясь какими то выдуманными причинами.Никакой весь мир ничего пожинать не будет,никому нет дела до Украины, собственно как и нашим правителям.....