А у нас макарошки• 01 февраля 2025

Протезування зубів на дивних імплантах зайдіть плз (якщо немає зубів)

Чомусь лікарі ніхто не каже що таке можливо
Всі кажуть імплантацію можна зробити якщо взагалі нема зубів то 4 імплантат зверху і 4 знизу
А я ось знайшла що достатньо навіть двох імплантатів і кріпиться ця челюсть на них
Чому з стоматологів ніхто взагалі не запропонував таке рішення

І теж дивні такі імплантати і шариком
Получається що протез він фіксується на ці шарики
автор А у нас макарошки • 01 февраля 2025
Можливо хтось знає чи це практичні взагалі протези, наскільки вони зручні, але головне щоб не було Занадто дорого
Неновая почта• 01 февраля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Не бывает качественно и дёшево особенно в стоматологии
А якщо є декілька зубів роті то цей протез теж можна так зробити щоб не ставити багато планів а тільки частково?
Мене дивує що не 1 лікар імплантовані нічого такого не запропонував, всі хочуть великий комплексний підхід
Вони кажуть називається тотальним перевтіленням
Ответ дляНеновая почта
Ну а ось такий варіант як на фото що робиш імплантат із таким Шариком і на нього кріпиться протез? Що ви можете про це сказати
Бо в мене бюджет 100000 грн на 1 щелепу
а не 250000 грн на тотал
Гарнюнька• 01 февраля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Ну так, порахуйте математику і зрозумієте мотиви лікарів
Престидижитатор• 01 февраля 2025
На вашому фото 4 імпланти на кожній щелепі, як вам і казали стоматологи.
Ответ дляПрестидижитатор
Так а на 1 фото тільки 2 імпланта
Alex_Kri• 01 февраля 2025
Съемный протез менее комфортный, вот и не предлагают. Эти протезы чаще делались, когда еще не распространена техника протезирования все на 4х