Тримбулька• 01 февраля 2025
Ким працююють ваші чоловіки в Німеччині?
Замурмишка• 01 февраля 2025
Ответ дляСлава Українi
не розглядають варіант повернутися в Україну і зробити щось для перемоги?
Розкажіть що ви зробили ? Щоб надихнулися
Леди_в_ночи• 01 февраля 2025
Ответ дляСлава Українi
У мене складається думка, що форум, а точніше його наповнення, поступово стає більш емігрантським, ніж українським.
’Тиждень США’ ще не закінчився, а ’дні Німеччини’ вже на підході.
А что им делать? Я за полдня уже пол города объехала в поисках продуктов подешевле. Вы тоже, я уверена, что-то полезное сделали для дома, для семьи . Они пособия получили и нихера не делают.
Замурмишка• 01 февраля 2025
Ответ дляПанна Кота
То не чоловіки, то ухилянти
Ви в окопі такий інтернет гарний маєте ?
Тарабарщина• 01 февраля 2025
Ответ дляПанна Кота
То не чоловіки, то ухилянти
А лучше,когда на могилу будет приходить их семья????
Леди_в_ночи• 01 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Начинается: рассказать вам тест на дауна)
Вы в окопе?
Шашлыки
Две три недели
Снимите розовые очки
Вы в окопе?
Шашлыки
Две три недели
Снимите розовые очки
Я не тону• 01 февраля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Политика-грязное дело,а главное публичное.Сегодня ты Шольц,а завтра никто.
Мой делает деньги тихо...
ворует ?
Слава Українi• 01 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Їм борщ із салом, чорним хлібцем і зеленою цибулею. Спілкуюсь із вами на форумі. Потім піду попрацюю трохи.
Замурмишка• 01 февраля 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Вы в окопе?
Шашлыки
Две три недели
Снимите розовые очки
Вы в окопе?
Шашлыки
Две три недели
Снимите розовые очки
Класно будучи жіночкою на яку не полює тцк шоб розказувати за ухилятів сидячи на дивані ?
Замурмишка• 01 февраля 2025
Ответ дляСлава Українi
Ага , зовсім то саме що життя відати
або калікою стати
Панна Кота• 01 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Хай твій ухилянт поїде - перевірить
Шалена красуня• 01 февраля 2025
Ответ дляТримбулька
а что за бизнес?
Не рукажопое СТО со специалистами
Замурмишка• 01 февраля 2025
Ответ дляПанна Кота
Хай твій ухилянт поїде - перевірить
Та ні , жіноча мобілізація трошки таких рєзки з дописувачок присадить
Панна Кота• 01 февраля 2025
Ответ дляТарабарщина
Ні, краще хай інші повоюють, а потім вони з роз´ївшимися дупами повернуться і будуть права качати.
Уравнобешенная• 01 февраля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ви ж розумієте що не довго вони це зможуть робити. Їх швидко спіймать людолови і відправлять на мясо
так такі на це й розраховують. Щоб до них черга не дійшла
Леди_в_ночи• 01 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Ага.
Бавовнятий Пупс• 01 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Ага, я собі уявляю, що б вона писала, якби за нею полювали і куда б вона бігла і де б ховалася
Слава Українi• 01 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Ага , зовсім то саме що життя відати
або калікою стати
Примусову мобілізацію не схвалюю, лише контрактна армія. Потрусити наших депутатів, олігархів, прокурорів та інших, кошти знайдуться.
Але краще за це самих депутатів відправити на фронт, вони знайдуть спосіб завершити війну за два-три тижні, причому вже серйозно
Тарабарщина• 01 февраля 2025
Ответ дляПанна Кота
Пусть воюют, кто должен и умеет. Я рада за всех мужчин, которые выехали и за детей, и жен, которые имеют семью, а не воюют за то чтобы правительство набило свои карманы
Леди_в_ночи• 01 февраля 2025
Ответ дляПанна Кота
И пишут: мы вернёмся после окончания войны. Ипать тарахтеть,мы три года сидим в этом гауне, выгребамися,а они трошки погуляют на Октоберфесте и вернутся
Аноним_1857• 01 февраля 2025
Ответ дляСлава Українi
Мама Микитки хоч перестала розповідати історію про чоловіка-героя, який два роки вів бізнес, сидячи в окопі, відстрілюючись із кулемета та закидаючи ворогів гранатами. Стала добрішою, після того, як ’кулеметник’ привів додому нову молоду дружину, з якою він нарешті пізнав радість мінету.
Серьёзно? Самое интересное пропустила.
Панна Кота• 01 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Зато жалюгідно бути жіночкою ухилянта.
Слава Українi• 01 февраля 2025
Ответ дляАноним_1857
Серьёзно? Самое интересное пропустила.
Вона теж пропустила ’найцікавіше’, її поставили перед фактом. Тепер пізно пити боржомі та кусати лікті
Замурмишка• 01 февраля 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Так жінки виїздні
Їдьте на фест теж
Бавовнятий Пупс• 01 февраля 2025
Ответ дляСлава Українi
На жаль, цього не буде. Ви ж розумієте це.
Замурмишка• 01 февраля 2025
Ответ дляПанна Кота
Зато жалюгідно бути жіночкою ухилянта.
Сподіваюсь свою патріотичну позицію покажете не тільки на форумі
Ну там медична рота , кухня вас чекає