Міряно-переміряно• Изменено 01 февраля в 18:23

Тут є дівчата, які заробляють більше 150 тис грн? Де ви знайомитесь?

За роки плідної, але важкої праці, вийшла на гарний дохід, але втратила себе як дівчину, постійні думки про вартість життя, як заробити, стрес. Хоча можу собі дозволити трішки розслабитись.
Розумію, що я б була набагато щасливіша, якщо був би чоловік, який взяв на себе цю відповідальність. Впевнена, що я б працювала, але більше як хобі/активність, не пахоту брати. Просто сидіти вдома не зможу.
Виглядаю нормально, але щось таке буває, щоб прям лінь знайомитись і оце все. Жалко часу на непотрібних людей і емоції. Хотілось би обирати з достойних чоловіків.
Нещодавно прокинулась вночі і спросоня представила це все. А вдруг абьюзер якийсь з качелями, ну його нафіг. Але і сім´ю хочу, адекватну людину поруч

Що скажете? Тільки без негативу, будь ласка. Чисто по жіночому, по сестринські/материнські підкажіть
автор Міряно-переміряно • 01 февраля в 20:36
Ответ дляМиловидна леді
Нє, на вулиці в Києві не можна, там одні алкаші і божевільні
Згодна, ввечері особливо
автор Міряно-переміряно • 01 февраля в 20:37
Ответ дляOrganic
вам явно чоловік не потрібен, не побачила нічого про почуття, емоції, тільки про взяв на себе відповідальність.працюйте далі і спіть спокійно
Написала про качелі, мало)))?
Якщо шукати почуття і емоції, то потім будеш лікуватись у психотерапевта. Я шукаю надійну людину, як мінімум повагу і дружбу, а кохання і так буде, мені на тривалий термін, не на погуляти/постраждати
автор Міряно-переміряно • 01 февраля в 20:38
Ответ дляНовопоштинская
На работе знакомьтесь
Я віддалено працюю на зарубіжну компанію. Якось навіть в офісі не було такого бажання, всі одружені були та і політика компанії не дозволяє, мені ніхто не подобався
Ответ дляМати тріля
иностранца привезла себе с контрактом хорошим
Звідки? Як познайомились?
Ответ дляВорую вкусняшки
Ні, кажіть, що менеджер і там все по вашій роботі але не кажучи дохід
Добре, спробую так
автор Міряно-переміряно • 01 февраля в 20:39
Ответ дляДа Щас же
Тоді ваш максимум охоронець атб)
Може ваш такий і є.
Ответ дляАсобеннАя
Вона написала, що помилилась, типу в доларах зп.
150 тис. дол достатньо для елітних курортів, хіба ні?
Я не писала такого, звідки ви берете це
Ответ дляфан L.O.S.T.
не треба про касу казати, кажіть, що типу менеджер.
Дякую, так і спробую
автор Міряно-переміряно • 01 февраля в 20:40
Ответ дляСкрипяСердцем
Заробляю 250 тис грн+, чоловіка немає і вже мабуть і не буде
Сумно. А треба? Ось я часто себе питаю, чи треба він мені. При зп не дуже, а загалом хотілось би щасливу сім´ю, якийсь движняк вдома
автор Міряно-переміряно • 01 февраля в 20:41
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Звичайно , бо Ви сама командир. Якщо нічого не будете міняти, будуть притягуватися мужчини, які заробляють мало, але домашні ( навіть якщо не будете казати свою зп , енергетику не приховаєте ж). Або кардинально міняти підхід, але ж спокуса , не хочеться втрачати таку зарплату.
Так, ось між цим і розриваюсь. Я можу бути дурненькою, але не стерплю, якщо чоловік буде так ставитись
автор Міряно-переміряно • 01 февраля в 20:42
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так вас туди і не пустять.

На СЗ повно айтішників і дрібних бізнесменів.
І якби ви не троль, то знали б це.
Я ходи по іт конференціям, багато цікавих людей, але якось не познайомилась з привабливим для мене
Ответ дляЛіньки гуглить

Вы такая прелесть
Дякую
Ответ дляКликОЛЬКА
Не знакомлюсь) нет идей
Дякую і на цьому) а чому?
автор Міряно-переміряно • 01 февраля в 20:43
Ответ дляЗалізна пані
Этой ЗП недостаточно для элитных курортов
Мені особисто не цікаві елітні курорти
КликОЛЬКА• 01 февраля в 20:57
Ответ дляМіряно-переміряно
Дякую і на цьому) а чому?
Отвыкла от этих приключений, свиданий, встречаний) сайты знакомств как-то не вызывают доверия, на работе все семейные)
автор Міряно-переміряно • 01 февраля в 21:00
Ответ дляКликОЛЬКА
Розумію, теж таке((( а ще як історій начитаюсь, то зовсім не хочу нічого
Organic• 01 февраля в 21:30
Ответ дляМіряно-переміряно
Написала про качелі, мало)))?
вы какая то антисекс по ответам, женственности ноль
автор Міряно-переміряно • 01 февраля в 21:31
Ответ дляOrganic
Я не планувала збуджувати жінок на форумі😹😹😹
Organic• 01 февраля в 21:36
Ответ дляМіряно-переміряно
але ви плануєте збудити якогось чоловіка
автор Міряно-переміряно • 01 февраля в 22:12
Ответ дляOrganic
Ні, це не ціль на перші дні
Неместная Я• 01 февраля в 22:45
Я мч, 35, IT, похожий доход. Опишу на своем примере взгляд с противоположной стороны.
По зарплате женщину не выбираю. Наоборот, большой доход, скорее, оттолкнет т.к. конкуренция по заработку в семье.
Ищу хорошего человека, смотрю на моральные качества, не глупую.
А вот программист-женщина оттолкнула бы меня из-за опыта в собеседованиях. Боюсь, что стиль мышления, логика будут мужскими.
Миловидна леді• 01 февраля в 22:56
Ответ дляМіряно-переміряно
Згодна, ввечері особливо
Після 00ʼ00
автор Міряно-переміряно • 01 февраля в 22:56
Ответ дляНеместная Я
Ви вже знайшли?
Ответ дляНеместная Я
Читається не як чоловік пише, жіночий слог
Неместная Я• 01 февраля в 22:57
Ответ дляМіряно-переміряно
Ви вже знайшли?
Нет, в поиске
автор Міряно-переміряно • 01 февраля в 22:58
Ответ дляНеместная Я
Нет, в поиске
Що саме не знаходите?
Неместная Я• 01 февраля в 23:02
Ответ дляМіряно-переміряно
Що саме не знаходите?
На СЗ слишком мало женщин, до реального общения практически не доходит. Анкет много - иллюзия выбора есть и на этом все. Удалил свою анкету везде, ожидаю перемирия для знакомств в живую.
автор Міряно-переміряно • 01 февраля в 23:11
Ответ дляНеместная Я
Влад?
Неместная Я• 01 февраля в 23:11
Ответ дляМіряно-переміряно
Влад?
Не угадали
Да Щас же• 02 февраля в 00:26
Ответ дляМіряно-переміряно
Може ваш такий і є.
Причому тут мій, то ж ви хочете представитися касиром. Кому думаєте касир згодиться,як не охороннику атб