Я_и_моя_собака• 01 февраля 2025

Хто в селі чим займається, щоб заробити гроші?

Бабулька• 01 февраля 2025
Ответ дляСпасу мир
Эммм. Село,где живут родственники- нет ни почты,ни фермы, ни овощехранилища. 1 магазин и 1 продавец.
В нас теж є магазин, але там нема норм продуктів. Фоп з смт приїздить бусом два рази на тиждень в один час, в нього є хліб і норм продукти.
Села зараз дикі :(
Аноним ФЕЯ• 01 февраля 2025
Ответ дляБабулька
В нашому районі аптеки тільки колишніх в райцентрах
тоді біда.... в нас якось кразе з цим
Червона ікорка• 01 февраля 2025
Дочь была в Ирландии говорит там самые богатые это фермеры. Страна без леса, угля, газа и всяких ископаемых. Всегда жили с того что выращивали картошку, лук, капуста, морковь . Не Италия , разнообразия такого нет. Овцы и сечас везде бегают. Когда то иам был самый высокий уровень эмиграции, сейчас одна из самых дорогих стран ес, на уровне Швеции и Норвегии. Может и Украину ждет такре будущее.
Мама фіфті цента• 01 февраля 2025
Ответ дляСпасу мир
Всякие села бывают. У нас 3 продовольственных магазина, 3 хозяйственных, школа, садик, фельдшерский пункт, сельрада. Укрпочта приезжает 1 раз в неделю, аптеки нет. 50 км до города.
Бабулька• 01 февраля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Точно ні.
В нас в цьому році так крали городину, як ніколи. Раніше крали в дачників, які були там на вихідних, в минулому році в кожного щось вкрали :(.
Безкарність. Є такі, що крадуть серед білого дня.
Спасу мир• 01 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а чтобы вы сами делали в селе?))
Смотря, какое село и где расположено. Там,где живут родственники- только бухать...
Море Щастя• 01 февраля 2025
Ответ дляНервогенератор
Ну зрозуміло, що навчати може не кожен, це ви сама так вирішили. Хто хоче заробляти цим на життя, той має розуміти, що для такої роботи потрібно і, відповідно, набувати необхідні знання і навички, здобувати освіту. І чому ви вирішили, що людина, яка живе у селі на таке не здатна? Я не пропоную автору цим займатися, просто висловила свою думку.
Освіти і знання предмету недостатньо, аби навчати.
І можете тулити руку скільки завгодно.
Попразендовна• 01 февраля 2025
Дякую за тему. Хотіла давно запитати. Дівчата шукаю дім для покупки як дача. Щоб не було далеко від Києва і не хочеться забите село. Може порадите селище з гарною інфраструктурою?
Магиня• 01 февраля 2025
Ответ дляПопразендовна
Попільня - електричкою до Києва дві години, на авто швидше. Є автостанція, лікарня, приватна клініка, відділення НП, декілька банківських установ, поруч ліси і озера.
Пописанная парта• 01 февраля 2025
Брат з дружиною тримають корову, роблять сметану та сир. Навесні розсада в теплицях.
Малая еще та• 01 февраля 2025
Ответ дляПопразендовна
В гарному селі недалеко від Києва і ціни ого-го. І навіщо вам та інфраструктура, якщо то дача? Купуйте в дачному кооперативі, там хоч охорона , то і хата ціла буде і садок з городом.
Печенюшка• 01 февраля 2025
Ответ дляУказка
Паевые? 14000 в год. Какие пособия? На детей 860?
Где 14, а где 30 и в семье по 2-4 пая, пособия матери- одиночки, напр.
Упругая попка• 01 февраля 2025
Ответ дляГаля-краля
Батьки вирощують качок, кролів, курей. Заробляють нормально, точно не питаю скільки, але ремонт зробили, два авто, брата навчають в Чехії
Хіба корми крадені або самогонку женуть
Галя-краля• 01 февраля 2025
Ответ дляУпругая попка
Хіба корми крадені або самогонку женуть
Вони не п’ють 🤷‍♀️корми свої з паїв
Упругая попка• 01 февраля 2025
Ответ дляПопразендовна
То в фейсбуці в місцеві групи добавтесь і створюйте пости.
В нас так багато шукають
Упругая попка• 01 февраля 2025
Ответ дляГаля-краля
Вони не п’ють 🤷‍♀️корми свої з паїв
2 паї?
Це 40 -50 тис гривень.
Галя-краля• 01 февраля 2025
Ответ дляУпругая попка
2 паї?
Це 40 -50 тис гривень.
Я не знаю, я гроші батьків не рахую, їм на все вистачає, не жаліються, ще й допомагають
Мама он на відпочинок їде на 8 березня.
Упругая попка• 01 февраля 2025
Ответ дляГаля-краля
Мама он на відпочинок їде на 8 березня.
Ще молоді,значить,батьки.
Здоров*я їм!
Галя-краля• 01 февраля 2025
Ответ дляУпругая попка
Ще молоді,значить,батьки.
Здоров*я їм!
56-60 і тут наче вік не обговорювали, а про те, чи заробляють в селі
Заробляють
Указка• 01 февраля 2025
Ответ дляПеченюшка
Де ж це по 30 платять за пай?
Слава Українi• 01 февраля 2025
орехи выгодно . знакомый купил станок и делает сетку рабицу и гвозди. тоже не жалуется
Попразендовна• 01 февраля 2025
Ответ дляМагиня
Дякую
Печенюшка• 01 февраля 2025
Ответ дляУказка
Де ж це по 30 платять за пай?
Днепропетровская, запорожская, харьковская, многие и больше
Указка• 02 февраля 2025
Ответ дляПеченюшка
Це такий жарт? Харьковская ,Запорожская....
Печенюшка• 02 февраля 2025
Ответ дляУказка
Нет, это те суммы, о которых лично я знаю, что выплатили
Указка• 02 февраля 2025
Ответ дляПеченюшка
Скільки ж там гектарів, по7-8?
Печенюшка• 02 февраля 2025
Ответ дляУказка
Скільки ж там гектарів, по7-8?
Нет, 4-5
Указка• 02 февраля 2025
Ответ дляПеченюшка
Нет, 4-5
І що таке 30000 на рік? Це сльози. В місяць 2500. Навіть на хліб не ви тачтть, не то що на горілку
Печенюшка• 02 февраля 2025
Ответ дляУказка
Я ж писала- в семье обычно несколько паев, + ещё какие то социальные выплаты, у нас же то мать - одиночка, то многодетная, то инвалид, то пенсионер, там прилично денег
Указка• 02 февраля 2025
Ответ дляПеченюшка
В сім´ї може бути два паї, ну якщо ще є бабуся-дідусь,то 4. Але вони теж хочуть їсти. Банатодітні мають кормити дітей, а виплати там копійки. Але ....