Всех в сад• 01 февраля 2025
Як вам такий годинник ручної роботи
І скільки б заплатили
Бавовнятко• 01 февраля 2025
Ответ дляДуболом
Скажем так, если бы это было хобби моего мужа, например, и он с высунутым языком в гараже неделю пилил эти часы я бы похвалила и поставила бы на видное место) А так.... Сколько там фунтов)? 300...?
Ви добра...Я б запитала, що за хрєнь, де моя обіцяна дубова дошка?
З понеділка на дієті• 01 февраля 2025
Роздивилася ще раз, так мені подобається) оригінальний на мою думку
Бавовнятко• 01 февраля 2025
Ответ дляШеллар
Це що у Залужного наскільки кепсько із фінансами, що він поробки клепати почав?
Це гарний хід перед виборами. Може ще сопілки вирізає з ложками?
Всех в сад
• 01 февраля 2025
Ответ дляЛизочек
Домовина
Я відьма)) Лізочєк, ой дарма ви це написали😂😂😂