Яжемать Мне можно• Изменено 01 февраля 2025

З чоловіка ліплять лоха. Ви б намагались достукатись чи не звертали уваги?

Є два брати. Менший за замовчуванням завжди немічний та потребує допомоги старшого (на хвилинку, меньшенькому 31, а старшому 40).
Чоловіка постійно експлуатують. А братик навіть пʼяту точку не може відірвати від дивану, щоб роздрукувати документ (згадую, коли ми ще жили всі в одному місті і попросили його роздрукувати лист, так як наш принтер зламався. А той спав і сказав, що цього робити не буде).
Брат чоловіка нещодавно переїхав у інший населений пункт. Замовчу те, що свекри довбали старшого сина, щоб той допоміг знайти житло.
Тепер нова пісня: приїдь перевези речі. До «меньшенького» їхати в одну сторону півтори (!) години і перевезти треба у сусідній населений пункт (10 хвилин на авто). Тобто чоловік ладен палити бензин, витрачати пів дня, щоб перевезти брату телевізор та особисті речі, бо той не може найняти грузове авто.
Я спробувала достукатись до чоловіка, але марно. Він дуже переживає, що не виправдає очікувань свекрів і кидається виконувати будь-яку (навіть таку) забаганку. Свекри, ясна річ, «не розуміють» всієї абсурдності ситуації і лише телефонують зі словами: «допоможи брату».
Я згадала, як якось на святі свекор випив зайвого (до речі, свекр не рідний батько чоловіку. Відчим) і по секрету мені на вухо сказав, що мій чоловік - лох. Я тоді списала все на пʼяні балачки. Але, як відомо, що у тверезого на умі, те у пʼяного на язиці.
І зараз, аналізуючи та згадуючи слова свекра, згодна з ним. Вони ліплять з нього лоха.
Що робити? Ви б пробували достукатись чи махнули б рукою? Нехай що хоче, те й робить?
Результат:
вже голосів: 66
32 (48.48%) Лох він і в Африці лох
27 (40.91%) Спробувала б поговорити
7 (10.61%) Результат
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 февраля 2025
какой-то ад
іронічна антитеза• 01 февраля 2025
Остання справа-лізти у відносини чоловіка зі своєю сім´єю.
ЖаннаНеАгузарова• 01 февраля 2025
Моєї відповіді нема. Чоловік робить, як я хочу.
Пліснявілий сир• 01 февраля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Його сім’я- це автор
Мафиозная• 01 февраля 2025
Брєхня
автор Яжемать Мне можно • 01 февраля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Я до свекрів нічого не маю. Але з чоловіком ми родина. Є діти.
Мerida• 01 февраля 2025
Кто из него лепит лоха? Если это стиль жизни вашего мужа. Вы ничем не поможете. Так было всегда, вашего мужа все устраивает.
іронічна антитеза• 01 февраля 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Його сім’я- це автор
Автор сьогодні є,а завтра немає.А батьки та брат нікуди не дінуться.
Пліснявілий сир• 01 февраля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
А чого це автора має не стати? Вона мати його дітей-це вже назавжди.
Вареничніца• 01 февраля 2025
Если ваш муж хочет помогать - пусть помогает. Чего вы лезете в их отношения?
Мerida• 01 февраля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Так думать изначально ущербно. Дети от автора тоже скйчач есть, а завтра нету?
Ответ дляВареничніца
Це не допомога. Це знущання.
іронічна антитеза• 01 февраля 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Тому що жінка і чоловік то чужі люди.Розійдуться і все.Таке життя.
А його діти,батьки та брат,то рідня,з якою він не може розійтися.
Вареничніца• 01 февраля 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
Це не допомога. Це знущання.
Это ваша точка зрения. У него другая
Без образів• 01 февраля 2025
В мене така ж ситуація, старший усім винен, а молодший бідний нещасний. Але чоловік сам розуміє, що його використовують і вже трохи огризається.
Пліснявілий сир• 01 февраля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Якщо його сімʼя - це батьки і брат, то йому взагалі не потрібно було одружуватися, а заслуговувати на якусь любов і повагу своєю допомогою і самовіддачею.
І виконувати нелогічні прохання- перевезти меблі у чорта на куличках
Ранковий базар• 01 февраля 2025
А ви в чоловіка питали, чому він так робить? Яке його пояснення? Чому брат не може організовувати своє життя сам?
іронічна антитеза• 01 февраля 2025
Ответ дляМerida
Ні.В сім´ї тільки дві чужі людини,чоловік і жінка.Їх тримає лише штамп.
А діти то вже назавжди,як і батьки з братом.
Я це кажу до того,що не варто псувати відносини з рідними.Вони не зникнуть з життя чоловіка.
Ловлю капці• 01 февраля 2025
Я б не лізла бо будете всім ворогом, чи ви хочете війни?
Карма хамелеона• 01 февраля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Тоже так думаю, уже брат брату помочь не может. Потому, что есть такие жены, которые делят на своих и чужих
Без образів• 01 февраля 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Якщо допомога взаємна, то чому не допомогти, а тут в одні ворота.
Ранковий базар• 01 февраля 2025
Складається таке враження, що ваш чоловік нічим не зайнятий, бо, якщо би був на роботі, то сказав би, що зайнятий і не має часу. Так би його й перестали просити з будь якого приводу
Карма хамелеона• 01 февраля 2025
Ответ дляВареничніца
Любит покерувать
Пургену мне• 01 февраля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Забыли вечную библейскую истину : «И оставит человек отца и мать своих, и прилепится к жене своей, и будут двое едина плоть»
Ворона• 01 февраля 2025
Нельзя слепить лоха из того, кто ним не является

Помогать брату это нормально. Это его родной человек, как бы вы не были против, он его любит.
Асталависта бэйби• 01 февраля 2025
Автор для своєї сім´ї я готова робити навіть абсурдні речі. Бо вони мене завжди підтримували і були і є зі мною.А я свого часу лишилась сама з двома малими дітьми.
Моєму молодшому брату також був 31 рік. Загинув минулого року на війні.
А я б все віддала щоб він зараз поросив якусь дурню. Їхала би на край світу
Милота• 01 февраля 2025
Звичайно. І ви теж винні. Я б зробила пару скандалів. Пояснила все на пальцях. Обов´язково сказала би про лоха чоловіку. І подзвонила би до свекрів з питанням -доки вони будуть експлуатувати чоловіка? Чи в нього зайві гроші на бензин.час і т.д. доки це все буде відбуватися? Мені похрен би було. Ви з них нічого не маєте. Чи можете сказати прямо чоловіку що вони роблять з нього лоха? Що він не таксі і не зобов´язаний нічого робити? Чому брат нісим не допомагає а ваш чоловік постійно? Доки буде гра в одні ворота? Я колись один раз отак вивернула кожуха сватам то вже 16 років аони тихі як миші. І яещо щось вібувається глобально то зі мною радяться теж.я б не дозволила отак тринькати сім.бюджет га бензин щоб брата возити. Він не каліка. Має руки.ноги. язик. Хай когось з друзів попросить. Навчіть вашого чоловіка казати НІ бо він до скону буде сраео
Редиска Я• 01 февраля 2025
Автор, Вашему мужу 40 лет!, Вы еще удивляетесь?) Если мужа все устраивает, Вы уже давно проиграли ему что-то рассказывать...Все будет так, как сам муж позволяет с собой поступать...
Мerida• 01 февраля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Для вас ваш муж чужой человек? Зачем вы с ним живёте?
Карма хамелеона• 01 февраля 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Извините не по теме, вашим родителям выплатили 15 млн?