Забрала і не сказала• 01 февраля в 21:24
Девочки, сколько платите за урок Английского?
Не групповой.
Видящие_помогите• 01 февраля в 21:30
Ответ дляdulenok
250 час... онлайн. Но их двое
кого двое? детей?
Статус Ква• 02 февраля в 21:43
300 грн - 1,5 часа - група 3 человека В1+
3200 за месяц ребенку В1, 8 занятий по 1,5 часа+ 2 раза в месяц бесплатный спикинг клаб можно посещать.
У младшей 250 грн в паре - 45 мин.
Или в группе 130 грн - 30 мин (дети 6-7 лет)
У младшей 250 грн в паре - 45 мин.
Добрий день. Педагог вищої школи. Англійська для дітей та дорослих, ділова лексика, інтенсив. Іспанська мова для початківців. Німецька для початківців. Рівні підготовки А1-С2. Навчання у Скайпі, Зум, Вайбер, Вотсап, Телеграмм у зручний для Вас час. Шкільна програма 1-12 клас. ВНЗ 1-5 курс. Міжнародні іспити англійська - IELTS, IELTS Academic, TOEFL, GRE та GMAT, FCE, CAE; німецький EPD, ÖSD тести, TestDaF, Goethe-Zertifikat A1-C2; Тelc C1 Hochschule; іспанська DELE - A1-C2